Φτιάξε λίστα με τους χρήστες που εμπιστεύεσαι!

- Ο τρόπος για να διαβάζεις μόνο αυτά που σ’ ενδιαφέρουν! -

Με τις προσωπικές λίστες έμπιστων χρηστών του ask4food.gr έχεις τη δυνατότητα να βλέπεις μόνο τις κριτικές που είναι γραμμένες από χρήστες που εμπιστεύεσαι, κρύβοντας όλες τις άλλες! Δες πως λειτουργεί:

Πως βλέπω και πως διαχειρίζομαι την προσωπική μου λίστα με τους έμπιστους χρήστες;

Δίπλα στο όνομα κάθε χρήστη υπάρχει η επιλογή με την οποία μπορείς να τον προσθέσεις στη λίστα σου ή να τον

αφαιρέσεις αν είναι ήδη μέσα.
Για να δεις την προσωπική σου λίστα, επισκέψου το προφίλ σου!

Γιατί υπάρχουν στη λίστα μου χρήστες που δεν τους έχω προσθέσει εγώ;

Γιατί όταν είχε ξεκινήσει αυτή η λειτουργία χρησιμοποιούσαμε τις ψήφους που έχεις δώσει σε μεμονωμένες κριτικές! Τις μεταφράζαμε σε ψήφους εμπιστοσύνης για τους χρήστες που τις έχουν γράψει και αυτοί έμπαιναν αυτόματα στην λίστα σου! Αυτό δεν ισχύει πια. Οι ψήφοι στις κριτικές δεν προσθέτουν αυτόματα τους χρήστες στη λίστα σου.

Ωραία, έχω λοιπόν την προσωπική μου λίστα με τους έμπιστους χρήστες. Πώς με βοηθάει;

Πρώτα απ’ όλα συγχαρητήρια! Έχεις δημιουργήσει τη δική σου ομάδα κριτικών! Από εδώ και πέρα, όταν επισκέπτεσαι μια σελίδα εστιατορίου ή όταν διαβάζεις τη σελίδα με τις πρόσφατες κριτικές, μπορείς με ένα κλικ να φιλτράρεις τις κριτικές, έτσι ώστε να φαίνονται μόνο όσες είναι γραμμένες από χρήστες που εμπιστεύεσαι!

Δεν με ενδιαφέρουν όλ’ αυτά, θέλω να συνεχίσω να χρησιμοποιώ το ask4food.gr όπως έχω συνηθίσει.

Κανένα πρόβλημα. Μπορείς να αγνοήσεις αυτή την φανταστική επιλογή που σου δίνει το ask4food.gr και να συνεχίσεις να διαβάζεις όλες τις κριτικές που δημοσιεύονται!

Τι άλλο πρέπει να ξέρω;

Τίποτα, είσαι έτοιμος/η! Καλή εξερεύνηση!