Επίσημη εκπροσώπηση εστιατορίων

Αν είστε ιδιοκτήτης ή εκπρόσωπος ενός εστιατορίου μπορείτε να δημιουργήσετε δωρεάν έναν επίσημο λογαριασμό εκπροσώπησης και να διαχειρίζεστε μόνος/η σας την παρουσία του εστιατορίου σας μέσα στο ask4food.gr. Βρείτε τη σελίδα του εστιατορίου και κάντε κλικ στο κουμπί Αίτηση εκπροσώπησης.

Οι ιδιοκτήτες των εστιατορίων που έχουν δημιουργήσει λογαριασμό εκπροσώπησης μπορούν:

- Να δημοσιεύουν προτάσεις, νέα και ανακοινώσεις για το εστιατόριό τους στην ειδική ενότητα του ask4food.gr.

- Να απαντούν επίσημα και δημόσια σε κριτικές χρηστών.

- Να φροντίζουν για την ορθότητα όλων των στοιχείων σχετικά με το εστιατόριό τους.

- Να συμπληρώνουν όλες τις παροχές που προσφέρει το εστιατόριο, τις ώρες λειτουργίας, το είδος της κουζίνας και να αναρτούν μια σύντομη περιγραφή αναφέροντας γιατί ξεχωρίζει το κατάστημά τους.

- Να ενημερώνονται εκ των προτέρων για όλες τις νέες υπηρεσίες διαχείρισης και επικοινωνίας που θα προσφέρονται στο μέλλον μέσα από το ask4food.gr.

Για να προχωρήσετε στη δημιουργία του λογαριασμού, βρείτε τη σελίδα του εστιατορίου σας και κάντε κλικ στο κουμπί Αίτηση εκπροσώπησης.

Αν το εστιατόριό σας δεν εμφανίζεται ήδη στην ιστοσελίδα μας, στείλτε μας από τη φόρμα επικοινωνίας τα απαραίτητα στοιχεία (όνομα εστιατορίου, διεύθυνση, τηλέφωνο, είδος κουζίνας) καθώς και τα προσωπικά σας στοιχεία, ώστε να το προσθέσουμε και να σας ενημερώσουμε σχετικά.

Σημείωση για τους φίλους του ask4food.gr:

- Στόχος μας είναι να δώσουμε τη δυνατότητα σε όλους τους επιχειρηματίες του χώρου να παρουσιάζουν μια πλήρη εικόνα για το εστιατόριό τους μέσα από την ψηφιακή κοινότητα του ask4food.gr

- Οι Όροι Χρήσης για τους εκπροσώπους των εστιατορίων αναφέρουν ρητά οτι η αντιμετώπιση του περιεχομένου των κριτικών στο ask4food.gr γίνεται ακριβώς με τα ίδια κριτήρια, ανεξαρτήτως αν το εστιατόριο εκπροσωπείται επίσημα ή όχι στην υπηρεσία μας.

Με εκτίμηση

www.ask4food.gr