Κρεπερί, σ' ένα παλιό νεοκλασικό με κήπο. Κρέπες με ονόματα παραμυθιών, τοιχογραφίες και αντικείμενα από παραμύθια.

08 Αυγ 2017

Ένα δροσερό απογευματόβραδο του Ιούνη περνάμε το κατώφλι του Παραμυθιού με το αμόρε, το οποίο αρχικά είχε όρεξη για βάφλα και τελικά πήγαμε σε κρεπερί.

Η πρώτη παρατήρηση είχε να κάνει με τη διαφορετικότητα του χώρου σε σύγκριση με το μέσο χώρο εστίασης στη Γλυφάδα. Το Παραμύθι δεν θυμίζει καθόλου Γλυφάδα. Θυμίζει κάτι από νησάκι εξωτερικά και κάτι από γλυκούτσικη καφετέρια του Κέντρου εσωτερικά. Χώρος καθαρός, προσεγμένος, με ήρεμα χρώματα προς το λευκό και μια χαλαρωτική αίσθηση να αχνοαποπνέεται.

Με την είσοδο μας στο μαγαζί έρχεται ένας ιδιαίτερα συμπαθής και ευγενικός σερβιτόρος και μας προτείνει που μπορούμε να καθίσουμε. Τι γλυκούλης σερβιτόρος!

Κατόπιν, μας φέρνει τους καταλόγους με το μενού. Καλά ε, χωρίς να πει πολλά, τον έχω κατασυμπαθήσει! Κρέπες, αλμυρές και γλυκές, βάφλες, λίγες σαλάτες και μερικά ακόμη παρελκόμενα συνθέτουν το παζλ. Κρέπες στα 7-10€, στο περίπου. Οκ, τσιμπημένες, αν και φοβόμουν ότι θα ήταν ακόμη πιο ακριβές. Τόσο είναι και στο Feticcio περίπου αν δεν απατώμαι. Την πιο γνωστή κρεπερί των Νουπου*.

Οι κρέπες έχουν ονόματα εμπνευσμένα από παραμύθια και είναι άπειρες σε αριθμό. Πρέπει να υπάρχουν σίγουρα πάνω από 50 διαφορετικές επιλογές (σε αλμυρές και γλυκές μαζί).

Ο ευγενικός σερβιτόρος μας έφερε 2 ποτήρια νερό και έκανε υπομονή να αποφασίσουμε για την αλμυρή κρέπα που θα πάρουμε. Τον ρώτησα για το μέγεθος των κρεπών και μου είπε ότι θα μείνουμε ικανοποιημένοι. Μας είπε μάλιστα, ότι στη γλυκιά θα μπορέσει να βοηθήσει και εκείνος καθώς είναι πιο πολύ του γλυκού. Έδινε ρέστα γενικά το παλικάρι, ευγένεια και εξυπηρετικότητα στο φουλ!

Από τις αλμυρές κρέπες διαλέξαμε την «Τρεις μουσικοί». Είχε σπανάκι, ζαμπόν, τυρί και κρέμα γάλακτος. Της προσθέσαμε και καραμελωμένα κρεμμύδια τα οποία δεν χρεώθηκαν. Κόστος στα 8€. Η κρέπα ήρθε σε σχήμα φακέλου. Το μέγεθος της ήταν φυσιολογικό, σίγουρα όχι τεράστιο όπως θα περίμενα μετά την περιγραφή του γλυκύτατου νέου φίλου μου. Γευστικά ήταν αρκετά ως πολύ καλή, αν και μου έλειψε η ελαφριά αίσθηση ξεροψημένου που έχουν στις άκρες τους οι τρίγωνες κρέπες. Τα υλικά ήταν σε καλή ποσότητα και αρκετά καλής ποιότητας. Νόστιμη επιλογή!

Ο γλυκούλης σερβιτόρος με ρώτησε, με ύφος σιγουριάς, αν έμεινα ικανοποιημένος από το μέγεθος της κρέπας και του είπα ότι μου φάνηκε εντάξει, αλλά όχι και μεγάλη. Στεναχωρήθηκα λίγο που τον στεναχώρησα, αλλά αυτή ήταν η αλήθεια.

Στη συνέχεια αρχίσαμε να περιεργαζόμαστε το μενού, που μας είχε αφήσει ο μελιστάλακτος σερβιτόρος να το κρατήσουμε από την αρχή της επίσκεψής μας, για να διαλέξουμε τη γλυκιά μας κρέπα. Όταν καταλήξαμε (να πάρουμε μια συγκεκριμένη με 1-2 τροποποιήσεις) καλέσαμε τον γλυκούλη για να παραγγείλουμε. Μας πρότεινε τότε, με πολύ ευγενικό τρόπο και τονίζοντας μας ότι οι γλυκές είναι η ειδικότητα του, να φτιάξουμε μια μόνοι μας και μας είπε και τι υλικά προτείνει να βάλουμε. Εμείς προσθέσαμε την κρέμα bueno στις επιλογές μας (δεν αναγράφεται κάπου στο μενού, μα έχουν) και δεν αλλάξαμε κάτι παραπάνω. Μας εξήγησε ότι μπορούμε να επιλέξουμε το είδος και το σχήμα της κρέπας (απλό φύλλο ή φύλλο σοκολάτας - τρίγωνη, τετράγωνη ή πουγκί). Για να μην τα πολυλογώ, η εξαιρετική ευγένεια και καλοσυνατοσύνη του μας έκαναν να αλλάξουμε σε ένα βαθμό την παραγγελία μας.

Η βοήθεια του τελικά ήταν σημαντική. Επιλέξαμε μια κρέπα με φύλλο σοκολάτας, κρέμα bueno, μερέντα, μπισκότο, μπανάνα, μία μπάλα παγωτό βανίλια και μία μπάλα παγωτό μπισκότο. Η κρέπα μας ήταν από πολύ έως ιδιαίτερα πολύ νόστιμη και το μέγεθος της, αλλά και η πλούσια γέμιση υλικών, μας χόρτασαν πολύ καλά.

Παίρνοντας τα πιάτα ο γλυκύτατος σερβιτόρος μας ρώτησε πως μας φάνηκε και εμένα προσωπικά αν ήταν χορταστική αυτή τη φορά. Του είπα ότι αυτή ήταν πιο χορταστική και πολύ νόστιμη. Με ύφος σιγουριάς επιχείρησε να μας εξηγήσει το λόγο που συνέβη αυτό.

Είχαμε αρχίσει ήδη να σκεφτόμαστε και να νιώθουμε ότι έχουμε περισσότερη επαφή με το σερβιτόρο από ότι επιδιώκουμε.

Κατόπιν ζητήσαμε το λογαριασμό. Η γλυκιά κρέπα είχε χρεωθεί 11,6€. Σαν πολλά δεν είναι? Μια άλλη κρέπα στο μενού με το ίδιο φύλλο, μια σοκολάτα (βάλαμε 2), 2 φρούτα (βάλαμε ένα), χωρίς μπισκότο και με δύο μπάλες παγωτό, όπως ή δική μας κόστιζε 9,5€.

Το συμπέρασμα μας από το συγκεκριμένο γεγονός:

Η εξαιρετική σχέση σερβιτόρου-πελάτη μας έκανε να αλλάξουμε την παραγγελία μας σε κάτι πιο ακριβό. Ο σερβιτόρος χωρίς να μας ρωτήσει τις προτιμήσεις μας, μας πρότεινε μια γλυκιά κρέπα που απλώς έχει τα πάντα όλα μέσα.

Ίσως να είναι πολύ πονηρεμένη η παραπάνω σκέψη, ίσως να είναι και δημιούργημα του νοσηρού μυαλού μου. Τα γεγονότα είναι όμως ότι είχαμε περισσότερη επαφή με τον σερβιτόρο από ότι επιδιώξαμε-θέλαμε και ότι δώσαμε πιο πολλά χρήματα για την κρέπα από όσα θα δίναμε αν δεν τον ακούγαμε.

Η γλυκιά κρέπα σίγουρα ήταν πολύ νόστιμη και η αλμυρή επίσης. Το μέγεθος τους δεν ήταν κολοσσιαίο, ενώ το κόστος τους, μολονότι ήταν τσιμπημένο, είναι συνηθισμένο για τα δεδομένα της περιοχής και της πόλης (ααα ρε Valentino που σας χρειάζεται! ).

Συμπερασματικά: πολύ όμορφος χώρος, καθόλου δήθεν σε σχέση με την πλειοψηφία των μαγαζιών στη Γλυφάδα, αρκετά νόστιμες κρέπες σε συνηθισμένες τιμές, πολύ ευγενική εξυπηρέτηση. Απλώς, αν δεν θέλετε να πληρώσετε λίγα παραπάνω λεφτά χωρίς νόημα, διαλέξτε μόνοι σας αυτά που θα παραγγείλετε, χωρίς βοήθεια από το σερβιτόρο, σε περίπτωση που το υπερβολικό σκεπτικό που ανέπτυξα πιο πάνω κρύβει λίγη αλήθεια.

Πρόταση: καλοκαιρινό-φθινοπωρινό απογευματάκι στα νότια? Καφέ στην όμορφη αυλή του Παραμυθιού (3€ ο φρέντο ο εσπρέσο) και όταν θα έρθει η λιγούρα (που πάντα έρχεται η ρημάδα), μια κρεπούλα στη μέση!

Δοκιμάστε και το σχήμα πουγκιού, στη γλυκιά σας κρέπα, με μια μπάλα παγωτό μέσα, η οποία αναμιγνύεται με όλα τα υλικά και μάλλον δημιουργεί κολασμένο αποτέλεσμα.

ΥΓ. εξυπηρέτηση και vfm για 2,5/4.

*Νουπου= ΝΠ= Νότια Προάστια. Πάλι νιανιά θα τα κάνω όλα?

05 Ιαν 2016

Κατ αρχήν να πώ Χρόνια Πολλά και να ευχηθώ από καρδιάς Καλή Χρονιά σε όλα τα μέλη του site, με υγεία πάνω απ όλα και... καλές και... κατατοπιστικές κριτικές.

Μακάρι το 2016 να μας οδηγήσει σε νέους γευστικούς προορισμούς και να αναβαθμίσει ακόμη περισσότερο το επίπεδο των υπηρεσιών των καταστημάτων εστίασης, με βάση τις κριτικές των μελών.
Σάββατο βράδυ 2/12/2016, γύρω στις 20:30 αν και αρχικά δεν είχαμε διάθεση για έξοδο για φαγητό λόγω του υπερκορεσμού από φαγητό των ημερών των γιορτών, στο τέλος αρχίσαμε να αναζητούμε κάτι.... διαφορετικό από τα εδέσματα των τελευταίων συνάξεων λόγω των ημερών, ώστε να αλλάξουμε γεύσεις και... διάθεση μαζί

Τέτοια ώρα και τέτοια μέρα, δεν το ρισκάρεις φυσικά να πάς κάπου χωρίς κράτηση, εκτός και εάν είσαι αποφασισμένος να περάσεις το βράδυ σου στο αυτοκίνητο, δοκιμάζοντας την τύχη σου μεταξύ διαφορετικών εστιατορίων και ελπίζοντας ότι η νέα χρονιά σου έχει φέρει ήδη πολλή... τύχη.

Μάλον πιστέψαμε ήδη στην τύχη του νέου χρόνου γιατί 2 άτομα αποφασίσαμε να το ρισκάρουμε και βρεθήκαμε γύρω στις 09:45 στο Παραμύθι στη Γλυφάδα, το οποίο είχαμε να το επισκεφθούμε τουλάχιστον 2 χρόνια.

Η τύχη λοιπόν του 2016, μας επέτρεψε να βρούμε parking ακριβώς απέναντι από την creperie!!! Καλή αρχή λοιπόν σκέφτηκα.... Η βραδιά προμηνύεται να κυλήσει καλά..

Το Παραμύθι βρίσκεται στην αρχή της οδού Κύπρου, με δυνατότητα στάθμευσης σχετικά καλή στους γύρω δρόμους, μια και βρίσκεται σε περιοχή της Γλυφάδας που θα την χαρακτήριζα κέντρο-απόκεντρο, οπότε εκτιμώ ότι δύσκολα κάποιος θα ταλαιπωρηθεί ιδιαίτερα.

Το μαγαζί ήταν όμορφα φωτισμένο στο εξωτερικό του μέρος (παλιά μονοκατοικία) και σε προδιέθετε θετικά κατά την είσοδό του.

Μπαίνοντας στο ισόγειο, μας χαιρέτισε ο ιδιοκτήτης του καταστήματος και ένας σερβιτόρος και ανταλλάξαμε τις ευχές για το νέο χρόνο, μας ρώτησε δε εάν θέλουμε τραπέζι σε καπνίζοντες ή όχι, άρα η εξεύρεση τραπεζιού ήταν κατά το.... ήμισυ εφικτή.

Πραγματικά, οδηγηθήκαμε στον πάνω όροφο (στο ισόγειο πρέπει να υπήρχαν γύρω στα 4 τραπέζια εκ των οποίων τα μισά ήταν γεμάτα)
Η σκάλα που οδηγεί στον όροφο είναι μικρή στο πλάτος (ξύλινη) και φυσικά χωρά μόνον έναν.

Μόλις ανεβήκαμε, είδαμε ότι ο χώρος που προορίζεται για τους μη καπνίζοντες (δηλ για εμάς), είναι ο προθάλαμος του κυρίως μεγάλου δωματίου που προορίζεται για τους καπνιστές.

Αισθανθήκαμε λιγάκι ως πολίτες Β κατηγορίας, όταν είδαμε ότι στο χώρο των μη καπνιζόντων χωρούσαν τρία τραπεζάκια των δύο ατόμων και ένα των 4 ατόμων (το ένα δε τραπεζάκι βρισκόταν μεταξύ της σκάλας και της εισόδου της τουαλέτας, οπότε λόγω θέσης δεν νομίζω να προτιμάται από τους πελάτες).

Ο κυρίως χώρος του ορόφου προορίζεται όπως είπα για τους καπνίζοντες, είχε τουλάχιστον 4 μεγάλους καναπέδες και ένα μεγάλο στρογγυλό τραπέζι στο κέντρο, ικανά να φιλοξενήσουν μεγαλύτερες παρέες καθώς και μικρότερα τραπέζια των 2-3 ατόμων.

Φαίνεται, όπως έχω ξαναπεί και σε άλλες κριτικές μου ότι τα προνόμια των καπνιστών στην Ελλάδα είτε νόμιμα είτε παράνομα στους χώρους εστίασης είναι τελικά περισσότερα από των μη καπνιζόντων, με εξαίρεση λίγα εστιατόρια που σέβονται τελικά το τι ισχύει σε αυτή τη χώρα, αλλά δεν θα επεκταθώ σε αυτή την κριτική περισσότερο.

Από τα τέσσερα λοιπόν τραπεζάκια του χώρου των μη καπνιζόντων, τα δύο ήταν ήδη κατειλημμένα, το ένα κενό και το άλλο επίσης κενό(ήταν αυτό που βρισκόταν σχεδόν μπροστά στην είσοδο της τουαλέτας), άρα μοναδική μας επιλογή το τελευταίο (που είχε θέα το ποιος ανέβαινε και κατέβαινε από την ξύλινη σκάλα), το οποίο τελικά δεν το προτιμήσαμε μια και εκείνη ακριβώς τη στιγμή έφευγε το ζευγάρι που καθόταν στο τρίτο τραπέζι που ήταν εμφανώς καλύτερο και όχι να βρίσκεται σε διάδρομο που αναγκαστικά θα περνούσε όλο το μαγαζί από δίπλα μας. Η καλή μας τύχη συνεχιζόταν...

Πρόσεξα ότι η creperie είχα κάνει ανακαίνιση από την τελευταία φορά που το επισκεφθήκαμε, (κυρίως στο χώρο των καπνιστών), όπου είχε αντικαταστήσει τα τραπεζοκαθίσματα της μιας τουλάχιστον διάστασης του δωματίου με καλαίσθητους καναπέδες ικανούς να φιλοξενήσουν μεγαλύτερες παρέες).

Η μεγαλύτερη όμως αλλαγή, αφορούσε τους τοίχους, οι οποίοι είχαν αλλάξει χρώμα και είχαν πλέον βαφτεί σε μια πολύ ανοικτόχρωμη απόχρωση του γαλάζιου χρώματος, το οποίο προσωπικά δεν μου άρεσε γιατι δεν είναι "ζεστό" χρώμα και κυρίως δεν ταιριάζει καθόλου με την αίσθηση των παραμυθιών που τουλάχιστον προσπαθεί τόσα χρόνια να περάσει στο κοινό του η creperie.

Θυμάμαι στο παρελθόν είχε τους τοίχους ζωγραφισμένους με εικόνες παραμυθιών, πράγμα που έδενε πολύ με τις γευστικές προτάσεις (που δανείζονται όλες ονόματα γνωστών παραμυθιών). Δυστυχώς η σημερινή εικόνα τους ήταν μια απογοήτευση για εμένα.

Στη θέση τους, υπήρχαν πλέον καθρέπτες, ρολόγια τοίχου, πιάτα, μαχαιροπήρουνα, σε τεχνοτροπίες υλικών κρακελέ κλπ, μη προσδιορίζοντας κατ εμέ την ιδιαίτερη φυσιογνωμία του μαγαζιού, αλλά κατατάσσοντάς το στην κατηγορία οποιουδήποτε μεζεδοπωλείου. Κρίμα για την.... απώλεια ταυτότητας!!

Από τον μακροσκελή κατάλογο, διαλέξαμε δύο αλμυρές κρέπες και μια μπύρα των 330 ml. Ο κατάλογος έχει πάρα πολλά είδη κρέπας (και αλμυρές και γλυκιές), - μετρήσαμε πάνω από 40 συνδυασμούς υλικών στις αλμυρές και γύρω στους 30 στις γλυκιές, ζυμαρικά και βάφλες

Ο σερβιτόρος που μας εξυπηρέτησε ήταν ευγενικός αλλά καθ ολοκληρία αγέλαστος και μη επικοινωνιακός, και έδειξε σαν να μην ήταν έμπειρος. Με το που τακτοποιηθήκαμε μας έφερε δύο ποτήρια νερό, τα οποία τα ανανέωνε διαρκώς κατά τη διάρκεια του φαγητού.

Η μπύρα που έφερε ήταν των 500 ml, παρά το γεγονός ότι το είχαμε διευκρινίσει κατά την ώρα της παραγγελίας, παραδέχθηκε το λάθος του ευγενικά όταν του το επισημάναμε.

Οι κρέπες ήρθαν στη σωστή ώρα από ένα άλλο κύριο που τις σερβίριζε σε όλο το κατάστημα απ ότι παρατηρήσαμε, ο οποίος ήταν τυπικός στην εξυπηρέτηση, επαγγελματίας αλλά και αυτός αγέλαστος. Τελικά κάποιος πρέπει να επισημάνει ότι επαγγελματική συμπεριφορά στους χώρους εστίασης δεν σημαίνει απλά σωστές κινήσεις σε προκαθορισμένο χρόνο, αλλά κυρίως επιλογή ατόμων επικοινωνιακών με βασικό τους όπλο το αυθόρμητο χαμόγελο!!!. Αυτό είναι που θα ξαναφέρει εκ νέου τους πελάτες και θα δημιουργήσει επαναλαμβανόμενες πωλήσεις....

Το μέγεθος της κρέπας ήταν ικανοποιητικό, τα δε υλικά που είχαμε διαλέξει ήταν διακριτά και σε σωστές αναλογίες.

Το φάουλ ήταν ότι οι κρέπες ήρθαν σε θερμοκρασία χλιαρή που εμένα προσωπικά μου έκανε κακή εντύπωση γιατι η κρέπα πρέπει να σερβίρεται ζεστή επειδή είναι από τα είδη που χάνουν πολύ σε "απόδοση" γευστική εάν έχει παρέλθει κάποιος χρόνος από την παρασκευή της. Ισως να φταίει και το γεγονός ότι μόνο ένας σερβιτόρος ήταν υπεύθυνος για τη διεκπεραίωση των παραγγελιών σε όλο το κατάστημα και οι λοιποί σερβιτόροι ήταν για τις λοιπές βοηθητικές εργασίες. Πάντως τις τιμήσαμε και τις δύο δεόντως λόγω... πείνας

Για επιδόρπιο δεν σκεφτήκαμε καν, οπότε ζητήσαμε λογαριασμό, με τίμημα συνολικό στα 21 ευρώ ακριβώς για τις δύο κρέπες και τη μπύρα.

Το σχόλιό μου είναι το ίδιο που έχω κάνει και για έτερη creperie στο παρελθόν, ότι δηλ η κρέπα είναι κατά τη γνώμη μου υπερτιμημένη και το vfm δεν είναι αυτό που θα έπρεπε με βάση τη συνολική γευστική εμπειρία καθώς και την εμπειρία του χώρου. Ισως εγώ να είμαι πιο απαιτητικός απ ότι ο μέσος πελάτης εστιατορίου, αλλά με τις τόσες επιλογές γύρω μας, θεωρώ ότι μέσω των κριτικών μας, θα πρέπει να ξεχωρίζουν οι πολύ καλοί από τους λιγότερο καλούς και οι καλοί από τους μέτριους.

Το πραγματικό νούμερο στο vfm είναι το 2,5/4, αλλά επέλεξα το 2/4 γιατί σε καμία περίπτωση δεν δικαιολογούσα το 3/4, άρα ήμουν πιο κοντά στο 2/4, εξ αιτίας της συνολική εμπειρίας.

Στα αρνητικά συγκαταλέγω την μη αποδοχή πιστωτικής κάρτας που επίσης το θεωρώ πολύ μεγάλο φάουλ για τέτοιου είδους κατάστημα στη Γλυφάδα, το 2016, όπου ακόμα και το τελευταίο ζαχαροπλαστείο διαθέτει POS....

Συνολικά, η εμπειρία μου με άφησε θα έλεγα αδιάφορο και νομίζω ότι θα κάνω πολύ καιρό να ξανατιμήσω το συγκεκριμένο κατάστημα για να δώ εάν έχει βελτιωθεί στους τομείς που προανέφερα

Καλή Χρονιά και Ευτυχισμένο το 2016 για όλους σας με ακόμα καλύτερες γευστικές εμπειρίες!!!

10 Δεκ 2015

Στο "Παραμύθι" έχει τύχει να πάω πολλές φορές, καθώς κατοικώ στην ευρύτερη περιοχή. Είναι ένας πολύ ενδιαφέρον χώρος (παλιά μονοκατοικία) με ωραίο εξωτερικό χώρο για το Καλοκαίρι και πολύ ζεστό εσωτερικό για τον Χειμώνα.
Τελευταία φορά πήγα πριν μία εβδομάδα, δηλαδή τέλη Νοέμβρη.

Αμέσως μόλις μπήκα πρόσεξα την αλλαγή στη διακόσμηση... είχαν φύγει οι τοιχογραφίες (πριν ήταν ζωγραφισμένοι οι τοίχοι με σκηνές από διάφορα παραμύθια) και ένα δροσερό-λίγο παγερό γαλάζιο χρώμα είχε κάνει την εμφάνισή του, παρέα με διάφορα διακοσμητικά στοιχεία (δαντέλες, πιάτα κλπ) στους τοίχους και στα φωτιστικά. Μπορεί να μην ήταν άσχημο σαν θέαμα... αλλά δεν ήταν αυτό για το οποίο πηγαίναμε τόσα χρόνια, δηλαδή την ατμόσφαιρα των παραμυθιών... αυτό λοιπόν με προδιέθεσε κάπως αρνητικά.

Ανοίξαμε τον γνωστό ξύλινο κατάλογο και παραγγείλαμε. Από την τεράστια ποικιλία ειδών κι ονομάτων παραμυθιών, επιλέξαμε δυο αλμυρές κρέπες, η μία είχε και προσούτο, αρκετά νόστιμη. Επίσης πήραμε και μία γλυκιά. Συνοδεύσαμε με σαλάτα που έμοιαζε "του Καίσαρα" πολύ νόστιμη. Κατόπιν προτροπής του ευγενικού και ιδιαιτέρως κοινωνικού σερβιτόρου, αποφασίσαμε να πιούμε Σανγκρία. Ήταν αρκετά ταιριαστή με τις κρέπες μας, οπότε ευχαριστηθήκαμε.

Ο λογαριασμός για τα παραπάνω ήταν 47 ευρώ, νομίζω αρκετά καλά.

Επανέρχομαι στην αλλαγή της διακόσμησης για να καταχωρίσω τη μόνη μου ένσταση. Γιατί άραγε αποφασίστηκε ? Μια χαρά ήταν πριν οι τοίχοι με τις ζωγραφιές παραμυθιών...! Στο κάτω-κάτω τοίχους με παλ χρώματα βρίσκεις σε πολλά μαγαζιά, κάτι ιδιαίτερο όμως που σου μένει όπως οι ζωγραφιές, δεν βρίσκεις συχνά. Άσε που ήταν το σήμα κατατεθέν του μαγαζιού... μήπως να το ξανασκεφτούν οι ιδιοκτήτες ?

ΑΜΠΑΚΟΣ
Κάθε Τετάρτη Burger Night