Ε/Γ Ταξιδέυοντας... =Ατόφιες, θαλασσινές, ελληνικές γέυσεις!!!!

Τι και αν το καλοκαίρι τελειώνει.....Εμείς φροντίζουμε να κρατήσουμε στην γέυση σας,την αλμύρα του και την φρεσκάδα του, με την ατόφια ελληνική θαλασσινή κουζίνα μας.
Το μαγαζί μας δεν έχει θέα θάλασσα,αλλά έχει την αύρα και την νοστιμιά του ελληνικού γαλάζιου πλούτου της.
Η φράση που μας εκφράζει δικαιολογημένα είναι «Τα αμέσως πιο φρέσκα κολυμπάνε στη θάλασσα!!!».
Μπορείτε αν θέλετε να ρίξετε μία ματιά στο κανάλι μας E/G TAXIDEVONTAS στο you tube για να διαπιστώσετε την εμμονή μας στην ανέυρεση ζωντανών πρώτων υλών.
Γιατί το ζωντανό είναι καλύτερο από το φρέσκο!!!Η παρουσίαση ζωντανών ψαριών, χταποδιών,γαρίδων,καραβίδων,αστακών,κτλ μέσα στο μαγαζι, μας κάνει μοναδικούς στο θέμα της ποιότητας.

Δες ολες τις σημερινες ανακοινωσεις (0)

Ε/Γ Ταξιδέυοντας... =Ατόφιες, θαλασσινές, ελληνικές γέυσεις!!!!

Δες ολες τις σημερινες ανακοινωσεις (0)