Το εστιατόριο Vezené είναι ένα μοντέρνο μπιστρό με κουζίνα εμπνευσμένη από την Ελλάδα και τη Μεσόγειο. Χρησιμοποιεί ξυλόφουρνο και φωτιά και αναδεικνύει τη γεύση του κρέατος μέσα από την ξηρή ωρίμανση και πολλές διαφορετικές κοπές. Το Vezené εστιάζει στο βοδινό και τα θαλασσινά και προμηθεύεται τις πρώτες ύλες του από βιώσιμες καλλιέργειες και φάρμες που σέβονται το περιβάλλον και ακολουθούν "ηθικές" μεθόδους διαχείρισης. Το Vezené βρίσκεται στην καρδιά της Αθήνας, δίπλα στο Hilton και το Δάσος των Ιλισίων.

Δευτέρα έως Σάββατο: 19:00 έως 01:00

Δέχεται πιστωτική κάρτα

02 Αυγ 2017

Υστερα απο αρκετο καιρο, επιστροφη στο Vezene που εχει "φτιαξει" πια ονομα.
Τα πιατα εχουν υποστει καποιες αλλαγες, ο καταλογος παραμενει αρκετα μικρος, οπως και οι μεριδες των ορεκτικων.

Λογω εποχης, το μαγαζι υποφερει απο συσταδες εντομων, θα πρεπει να αποταθουν σε εναν ειδικο για φυσικες και μη λυσεις εξοντωσης.
Yπηρχαν ολοφρεσκα ψαρια που αποφασισαμε να μην επιλεξουμε, το λεω αυτο γιατι πολλοι νομιζουν οτι ειναι μαγαζι αποκλειστικα κρεατοφαγιας.
Μας αρεσε πολυ το γιουβετσι, πηρε αριστα σε γευση και αρωματα, η ποσοτητα κρεατος θα μπορουσε να ειναι περισσοτερη.
Ο κατσικισιος σβερκος ηταν ζουμερος, νομιστιμος μεγαλος σε ποσοτητα συνολικα
Τα χορτα δεν ηταν αγρια οπως αναφερει ο καταλογος, ΟΚ.
Τα κρεατα ψηθηκαν οπως τα ζητησαμε.

Απο τα γλυκα περιμεναμε λιγο καλυτερες επιδοσεις.
Η σερβιτορα με το look... απο την ταινια bladerunner παραμενει αψογη στη δουλεια της.

Σε γενικες γραμμες θεωρω οτι το vezene παραμενει σε υψηλο επιπεδο, αλλα φυσικα η διατηρηση σε αυτο το επιπεδο απαιτει συνεχη επαγρυπνηση απο τους αρμοδιους.

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη Ballbreaker.

04 Μάρ 2017

Προσεγμένη διακόσμηση για ένα μικρό, σχετικά πολύβουο εστιατόριο με "στενή" σχέση των τραπεζιών και απροσδιόριστη μουσική επένδυση!!
Ευχάριστη η αίσθηση της στεγασμένης βεράντας με θέα το πάρκο.

Προσωπικό ενημερωμένο και ιδιάιτερα βοηθητικό στην επιλογή των κρεάτων και στο
προτεινόμενο βαθμό ψησίματος. Ταχύτατη εξυπηρέτηση.

Ενδιαφέρουσα (και αρκετά ακριβή! ) λίστα κρασιών με ανοικτή κάβα πάνω από την κουζίνα (;).

Δοκιμάσαμε:

- Τοματίνια Κρήτης με ξινομυζήθρα, κρίταμο (ελάχιστο ) τουρσί σαλότ και (επίσης διακοσμητικά) χωράτικο φύλλο. Ουδέτερο γευστικά, άνοστα τα πολυποίκιλα είδη ντομάτας.

- Ανοικτή πίττα σιγοψημένου καπνιστού αρνιού με γραβιέρα Ιδρύματος Τοσίτσα και κρεμμέυδι τουρσί. Η παρουσίαση του προκαλεί από μόνη της σιελόρροια, γευστικά δε απογειώνει. Αριστα ψημένη πίττα, μακάρι να την πετύχαιναν και κάποια υποτιθέμενα καλά Ιταλικά που ειδικεύονται στην πίτσα.

- Onglet (διάφραγμα) medium well με λάχανο Savoy και συνοδευτικά baby πατάτες φούρνου.

- Bavette ( απο την κοιλία) Wagyu medium rare παρόμοια νοστιμότατο με συνοδεία επίσης πατάτας baby.

- Teres major (απο την περιοχή της ωμοπλάτης-chunk) medium well συνοδευόμενο από πουρέ πατάτας.. δυστυχώς multi-περασμένη. Εδώ υπήρξε μία σχετική αστοχία καθώς το τεμάχιο αυτό έβγαλε την γνωστή γιά τα κομμάτια κοπής της περιοχής chunk, liver-off γεύση του. Πιθανότατα απότοκο παραμονής αίματος κατά την συντήρηση.

- Μπισκότο μαρέγκα με πικρή σοκολάτα και παγωτό passion fruit, ιςορροπημένο και καλοφτιαγμένο.

Αξίζει τον κόπο η επίσκεψη στο ακριβό αυτό εστιατόριο αρκεί να φροντίσετε να εφοδιαστείτε με ωτοασπίδες.

21 Μάρ 2017

Για μένα το Vezene είναι αυτή τη στιγμή το καλύτερο εστιατόριο στην Αθήνα.

Ας αρχίσουμε με το χώρο-προσεγμένος, εξαιρετικά φωτισμένος με θέα το πάρκο, τις νερατζιές και το Χίλτον ίσως ότι πιο κοσμοπολίτικο υπάρχει στην Αθήνα. Δεν είναι τυχαίο ότι έχει τόσους ξένους εδώ, πρόκειται πραγματικά για ένα διεθνούς επιπέδου εστιατόριο. Διάβασα τα σχόλια για τη φασαρία, αλλά πραγματικά δεν κατάλαβα κάτι τέτοιο όσο ήμασταν εκεί.

Λίγο άβολο το σύστημα με τα δυο sittings γιατί διαλέξαμε το δεύτερο που ξεκινάει στις 11.00, πράγμα που σημαίνει ότι καταλήξαμε να τρώμε στις 11.30. Παρ΄ολα αυτά, το φαγητό είναι από τόσο καλές πρώτες ύλες που παρά την προχωρημένη ώρα και τα πολλά πιάτα, δε νιώσαμε ούτε λεπτό πώς φάγαμε "βαριά".

Το προσωπικό εξαιρετικοί επαγγελματίες- νιώσαμε πως ήταν σε ετοιμότητα να μας ικανοποίησουν ανά πάσα στιγμή.

Και φτάνουμε στο φαγητό. Τι να πω για να περιγραψω αυτήν την εμπειρία; Φάγαμε:

Μια ανοιχτή πίτα πεϊνιρλί με μελιτζάνα, μετσοβόνε και καραμελωμένο κρεμμύδι. Σωστή ζύμη και αναπάντεχα ελαφρύ πιάτο παρά το καπνιστό του τυριού.

Κορυφαίο το γιουβέτσι με νιόκο Λευκάδας, γραβιέρα Μετσόβου και βοδινό- μια υπέροχη γεύση που έλιωνε στο στόμα

Πιάτο έκπληξη για μας ηταν το αρνάκι με τον τραχανά- πιάτο άξιο να αντιπροσωπεύσει τη χώρα μας σε διαγωνισμό ελληνικής γαστρονομίας.

Wagyu beef burger μικρούλι ¨για τη γεύση"- με εξαιρετικό κιμά.

Πιάτο που θύμιζε κανελόνι με ταρτάρ βοδινού- εξαιρετικό αν και ελαφρώς βαρύ για μένα

Μας έδειξαν και εξήγησαν τις κοπές και διαλέξαμε ένα Teres major με αφρό πατάτας και καρότο. Υπέροχο, αν και τρώγεται medium well οπότε θέλει αμεση κατανάλωση.

Μόνη παραφωνία ήταν μια ντομάτα γεμιστή με κινόα. Μάλλον αδιάφορο πιάτο.

Είναι πράγματι ένα ακριβό εστιατόριο αλλά κατά τη γνώμη μου αξίζει κάθε ευρώ. Εμείς προκειμένου να δοκιμάσουμε όσο περισσότερα πιάτα μπορούμε, δεν πήραμε ψωμί ενώ προτιμήσαμε το νερό βρύσης.

Όλα τα παραπάνω με 1 αναψυκτικό και 1 ποτήρι κρασί μας κόστισαν περίπου 47 ευρώ το άτομο. Θεωρώ ότι το γεύμα μας άξιζε κάθε ευρώ που ξοδέψαμε. Μπράβο σε όλους όσους εργάζονται στο Vezene!

04 Μαι 2017

Να ξεκινήσω απ την εξυπηρέτηση που ηταν παρα πολυ καλή καθ ολη τη διαρκεια του δειπνου. ο Χωρος ωραιος, προσεγμένος, μεχρι εκει, δεν εχει κατι το ιδιαιτερο να του προσαψεις.

Παμε στα του φαγητού που ειναι για μένα το σημαντικότερο.

θα πω οτι παρα πολυ καιρο ηθελα να δοκιμάσω τα πιάτα του κυρίου Βεζενέ και κυρίως το κρέας του, χωρις να δοκιμάσω το ειχα διαφημίσει σε παρα πολλους φιλους και γνωστους αλλα δυστυχώς στην πρώτη μου δοκιμή με απογοήτευσε.

Σαλάτα με τοματίνια αδιάφορη και άγευστη. Πράσινη σαλάτα υπήρχε μονο μια επιλογή αλλα δυστυχώς επειδή δε τρώω το πατζάρι αναγκαστικά επιλέξαμε τα τοματίνια.

Δυστυχώς ειχα μείνει στο παλαιότερο μενού που υπήρχαν περισσότερες επιλογές σε μοσχαρίσιο κρέας, ηλπιζα να βρω να δοκιμάσω κατι σε Wagyu που υπήρχε 1 χρόνο πριν. Για κρέας ειχε 3 επιλογές, 2 εξαιρετικές στο μάτι κοπές ανω των 100 ημερών σιτεμένες περιπου 1 κιλού, επειδη ηταν πριν ενα μηνα δε θυμαμαι ακριβώς τις ημέρες και σαν τρίτη επιλογη ειχε Onglet.

Επειδή απο τα 2 ατομα που πήγαμε μόνο εγω θα ετρωγα κρέας με αφησε δυστυχισμένο με μια μόνο επιλογή, Onglet το οποίο και παρήγγειλα.

Ζητήθηκε μέτρια ψημένο οπως και ήρθε με Baby πατάτες και κάποια λαχανικά. Το κρεας ναι μεν ηταν σωστά ψημένο, πολυ ζουμερό και μαλακό αλλα στο θέμα γεύσης με αφησε αδιάφορο, περιμενα ισως πολλα απο ενα τέτοιο κομμάτι. Η αληθεια ειναι οτι θα ήθελα να υπαρχουν περισσότερες επιλογές στον κατάλογο οπως υπήρχαν και παλαιότερα, εκτος τον κοπών του 1 κιλού που δεν ειναι για 1 ατομο.

Oi baby πατάτες και αυτές ηταν σχετικά αδιάφορες, δεν ηταν ούτε πολυ βουτυράτες ουτε ειχαν κάποια ιδιαίτερη γεύση, θα περίμενα απο ενα τέτοιο εστιατόριο καποια παιχνιδιάρικη γευση ακομα και στο συνοδευτικό του πιάτου.

Μπορώ να πω οτι η αποκάλυψη σε θέμα γεύσης και στο μονο που πέσαμε μέσα σαν επιλογή ηταν το γιουβέτσι, ηταν εξαιρετικό απ ολες τις απόψεις. Αρεσε πολυ στη συνοδό μου και το τιμησα και εγω, αξίζει σιγουρα μια δοκιμή.

Την τιμή δε θα την σχολιάσω, οποιος παει ξερει τι θα πληρώσει και τι οχι, απογοητεύτηκα απο το κρέας και ελπιζω αν ξανααλλαξει το μενού το χειμώνα και εχει περισσότερες επιλογές να το επισκεφτώ και να το ευχαριστηθώ.

27 Μάρ 2017

Στο συγκεκριμένο εστιατόριο βρεθήκαμε πέρσι το φθινόπωρο, τυχαία καθώς βρισκόμασταν στην περιοχή και ψάχναμε ένα καλό εστιατόριο να δειπνήσουμε (4 άτομα).

Λάθος, ω τι λάθος... Πρόκειται για ένα εστιατόριο με θέα το Χίλτον, σε μία όμορφη πλατεία σε πολύ καλό σημείο της πόλης. Ο χώρος δεν έχει κάτι το αξιοσημείωτο, το σέρβις ρομποτικό. Διαβάζω σε προηγούμενες κριτικές ότι τους έτυχε αγέλαστο σέρβις, σε εμάς ήταν ακριβώς το αντίθετο. Σε κουραστικό μάλιστα βαθμό, μας φάνηκε τελείως ψεύτικο και είχαμε την εντύπωση ότι μας σερβίρει ένα ανδροειδές βγαλμένο από ταινία επιστημονικής φαντασίας.

Οι γεύσεις ήταν ικανοποιητικές, επιλέξαμε μεταξύ άλλων τις πιτσέτες, το τραχανότο με το αρνί (18 ευρώ για ένα μπολ τραχανά και 2 κομμάτια αρνί), το γεμιστό (γράφω το, διότι ήταν ένα κι έρημο μέσα στο x-large πιάτο, για κλάματα).

Τα πάντα στη λίστα είναι υπερτιμημένα, τα κρασιά απλησίαστα, με άλλα λόγια πανάκριβα και καθόλου δικαιολογημένα. Με αποκορύφωμα τα 2 ευρώ για τα ψωμάκια για ''καλωσόρισμα'' μόλις καθίσαμε. Και να προσθέσω δεν μας προσέφεραν ούτε μία μαστίχα. Στην Ελλάδα. Τραγικό.

Απευθύνεται κυρίως σε τουρίστες (λόγω ξενοδοχείων στα πέριξ, οι μισοί πελάτες ήταν ξένοι) ή σε ανθρώπους που νομίζουν ότι επειδή κάτι είναι ακριβό, ε θα πρέπει είναι και καλό.

Εν κατακλείδι: την ίδια ακριβώς ποιότητα μπορεί κανείς να απολαύσει σε πληθώρα άλλων εστιατορίων με τα μισά ακριβώς χρήματα. Δεν έχει κανένα νόημα η επιλογή του.

19 Ιαν 2017

Θα ξεκινήσω κλέβοντας μια φράση ενός Κυρίου που σχολίασε ως εξής....
Αναλόγως τα βιώματα κ τις εμπειρίες του καθενός.
Το οποίο βέβαια αν το καλοσκεφτείς και αυτό σχετικό είναι αφού όπως μας έλεγε και επέμενε μια καθηγήτρια στο γυμνάσιο, δεν υπάρχει προσωπική άποψη, το ωραίο είναι ωραίο και το άσχημο άσχημο, τέλος έτσι απλά. Το οποίο αν το καλοσκεφτείς "και αυτό" έχει σαφέστατα μια δόση ορθολογισμού κ μάλιστα μεγάλη.

Πάμε τώρα, χώρος συμπαθητικός με τραπέζια 5 πόντους απόσταση μεταξύ τους. Ξέρω έχει χιλιοειπωθεί αλλά είναι σοβαρός λόγος να μην ξαναέρθεις στο μαγαζί.
Μουσική άχρωμη με Λάθος ένταση έχοντας σαν αποτέλεσμα να υπερνικά η βαβούρα.

Εξυπηρέτηση συμπαθητική αλλά άκρως επιτηδευμένη. Μας ρώτησαν στο μέσο του γεύματος αν μας άρεσαν τα μέχρι στιγμής πιάτα κ επειδή ένα από αυτά δεν μας άρεςε προσπάθησαν να "μας πείσουν" ότι δεν είναι η κλασική κρέατοςουπα η οποία ενδεχόμενος να περιμέναμε αλλά επειδή βράζει το κόκκαλο είναι ζουμί από μεδούλι κλπ. ΔΕΝ μας άρεσε τέλος.

Φαγητό ξεκινάμε.
Δυο χτένια εξαιρετικά σκέτη θάλασσα, εξαιρετική κ η τιμη τους 16 €!!!!!
Κρέατοσουπα, όντως όχι όπως την περιμένεις αλλά με γεύση κ επίγευση που ΔΕΝ έτσι απλά.
Κους κους με καπνιστό Χέλι Εξαιρετικό αλλά η ποσότητα για γέλια.
Τάρταρ μοσχάρι παστίτσιο, Εξαιρετικό και θεϊκό μαζί, η ποσότητα για γέλια κ η τιμή 22€.
Πίτα με καπνιστή μουτσαρελα, οκ πολύ ωραίο νορμαλ ποσότητα σαν ένα μεγάλο πεϊνιρλί.
Κριθαράκι με νιοκι Λευκάδας, συμπαθητικό, πολύ κακό για το τίποτα.
Ένα μπουκάλι κρασί 40€.

Σύνολο 155€.

Εντυπώσεις ανάμεικτες τείνοντας περισσότερο προς το Όχι δεν ξαναδοκιμαζουμε. Εν το μεταξύ Τρίτη βράδυ κ το μαγαζί γεμάτο.
Ο λόγος... πρέπει να ανοίξει ο χώρος, διότι σου δείχνει την αίσθηση να βγάλουμε όσο πιο πολλά χρήματα μπορούμε κ ας μην χωράμε, οι μερίδες σε σχέση με τις τιμές είναι μικρές, και το προσωπικό να μην φέρεται σαν ρομπότ αλλά να είναι πιο χαλαροεγκαρδιο ;)

19 Ιαν 2017

Ξεκινωντας να αναφερω καποια πραγματακια ωστε να κατατοπισω ολους με ποια αφορμη μπαινω στη διαδικασια κριτικης.
Εχοντας μεινει στο Λονδινο 4 χρονια ειχα την μοναδικη εμπειρια να δοκιμασω κουζινες που ουτε φανταζομουν οτι μπορει να υπαρχουν.
Και γιατι το αναφερω ενω μπορει να μην ενδιαφερει κανεναν;
θα καταλαβετε παρακατω.

Πινοντας λοιπον καφε στο κεντρο σε ενα πολυ ωραιο μαγαζακι στην Ανδριανου πεφτει το δίλημμα για Cookoovaya η vezene..
Λεμε ας δοκιμασουμε και το Vezene να δουμε γιατι ολος αυτος ο ντορος..

Παιρνοντας τηλ, ο ανθρωπος στην αλλη γραμμη ευγενεστατος και ετσι κατοπιν ενημερωσης μας, ακολουθει κρατησει στα ορια για μετα απο 45 λεπτα.

Ο χωρος ομορφος και καθαρος και design ζεστο με μαγικο φωτισμο.. το τραπεζι μας σε πολυ καλο σημειο και αφου ενημερωνομαστε οτι σε κανενα σημειο του εστιατοριου δεν επιτρεπεται το καπνισμα ξεκιναμε χωρις να μπω σε αλλες λεπτομερειες μιας και το ανικειμενο κριτικης δεν ειναι τοσο ο χωρος..

Εξυπηρετηση αμεσση επαγγελματικη και κατατοπιστικότατη.. ενημερωμενη, ευγενικη και ακρως βοηθητικη σε απορειες του καταλογου αλλα και οχι μονο. Ακομα και στα κρασια με βοηθεια συμφωνα με το τι εχουμε παραγγειλει πως θα μπορουσαμε να συνοδευσουμε το δειπνο μας.

Παμε λοιπον γρηγορα γρηγορα στα του φαγητου..
Θεωρω πως ειναι οτι χειροτερο εχω φαει σε αυτη την κατηγορια εστιατοριου εντος και εκτος.

1. Γαριδες FRITTA κοινως γαριδα τεμπουρα 19.5 ευρω.
λολα πρασινη με ντρεσινγκ και σκληρη κακη ποιοτικα γαριδα με πανιασμενη την τεμπουρα, σως chilli τυπου και flakes chilli. 5 μικρα κομματια.
Την εχουμε φαει πανω απο 10 φορες στο cinco στο κολωνακι σε πολυ καλυτερη ποιοτικα κατασταση και δεν μπορω να την συγκρινω με το χαλι αυτο. Cinco 11.5 και ποιο αρμονικα δεμενη σως. (2/10)

2. Πιτα μελιτζανα με μετσοβονε 10 ευρω.
Κατα βαση ηταν μια 'οκ' πιτσουλα ανοιχτη με καλη ποσοτητα σε μετσοβονε για το καπνισμα και την ιδιαιτεροτητα που θελει να δωσει. Με φετες λεπτες μελιτζανας με καραμελωμενα κρεμμυδια. Μηδενικη ανοχη της κλασης τετοιου εστιατοριου να φαμε κατι τοσο μετριο..
RUSTICA λεγεται και την εχω φαει στο ZIZZI'S στο λονδινο στις 6.5 λιρες και με μια γευση ξυλοφουρνου και ελαφριας σαλτσας με καπνιστο τυρι και μελιτζανα και καραμελωμενα κρεμμυδια και τοματινια κονφι τοσο νοστιμη που στην καλυτερη ηθελες να φας και το ξυλινο που την σερβιραν..
Στην εκδοχη του Vezene, απλα και αδιαφορα την φαγαμε.. (3/10)

3. Το καλυτερο για το τελος.
Burger βοδινο με αυγο και πατατες στικς 27.0 ευρω.
Ερχεται το πιατο με τελιτσες απο κετσαπ και μουσταρδα, εντυπωση kitchen bar αλλα του χαλανδριου, μεσα στη λιπαροτητα και στο τελος γευση βοδινου σαν σε ξυδι σαν οχι ακριβως χαλασμενο αλλα καπως.. δεν μπορω να περιγραψω το ποσο ασχημα ητανε στο στομα μας.. 2 μπουκιες και τελος, εφαγα το αυγο με τις πατατες, οπου και το αυγο ειχε την λιπαροτητα απο τον κιμα.
Πατατες??? τεραστια επιτυχια τα στικς, επανατηγανισμενες απο ποσαρισμα και εντονη τη γευση του fry pro.. εφαμιλες των goody's την χρυση εποχη. (1/10)
Duck & Waffle, liverpool street - burger βοδινου απο χειροποιητο ψιλοκομμενο κιμα ωριμανσης που τον εφτιαχναν μπροστα μας, στις 16 λιρες και με χειροποιητο brioche και διαφορα αλλα, μαγεια.

κοιταζωντας γυρω μας τεραστια απορια με ενα γιατι? οχι γιατι πεταξαμε τα λεφτα μας.. λες δεν πειραζει τυχαινει, το καρε μπορει να ειναι μαγικο η τα χειροποιητα ζυμαρικα με αχινο.. αλλα δυστηχως επειδη δεν προτιθεμαι να ξαναπαω δεν θα το μαθω ποτε. Απλα γιατι να φαμε ετσι τοσο ασχημα και ποσο ρολο τελικα παιζει το μαρκετινγκ..
Συνολο με τα κρασια 70 ευρω..
Και στο τελος η ρητορικη, γλυκο θα φαμε;
Να κανουμε και αλλο πειραμα και να μην.. ;
αστο στη βολτα μας αλλου..

Το θεμα δεν ειναι οικονομικο οπως καποιοι μπορουν να θεωρησουν, ειτε φας ασχημα και πληρωσεις 1 ευρω σε ενοχλει και λες δεν ξαναπαω ετσι και αν φας κορυφαια οπως πχ στη χυτρα η το Aleria και πληρωσεις 80-100 / ατομο τοτε λες.. οκ ο ουρανισκος μου κανει παρτυ και την αλλη βδομαδα εδω θα ειμαι.

μιας και προσωπικα εχω πληρη εικονα κοστους υλικων θεωρω οτι ειναι τραγικα υπερεκτιμημενο το κοστολογιο του συγκεκριμενου εστιατοριου και οχι στα κρασια μιας και η λιστα ειναι αρκετα καλη.. Ποσο μαλλον αν εχεις φαει και ασχημα.
Αυτο ειναι και ο λογος που στο vfm βαζω 1/4

Σας ευχαριστω πολυ και αληθεια λυπαμαι που δεν εφαγα οπως θα ηθελα βασει προσδοκιων.
Να ειστε καλα και καλη συνεχεια.

26 Σεπ 2016

Χθες επισκέφθηκα το Vezene και είχα μια ευχάριστη εμπειρία, δεν θα μακρηγορήσω μιας και οι κριτικές που έχουν γίνει απο τους προηγουμενους τα περιγράφουν όλα.

Καταλαβαίνω και τις "αρνητικες" και τις "θετικές" αλλά τελικά εξαρτάτε απο πια οπτική γωνιά βλέπεις τα πράγματα.

Πράγματι είναι μικρός ο χώρος αλλά δεν είναι στριμωγμένος, ναι υπάρχει θέμα με την τουαλέτα εγω μπορώ να το υποστώ, το προσωπικό ειναι πολύ εξυπηρετικό δεν υπήρχε καμιά καθυστέριση, τα ορεκτικά ήταν πολύ καλά και είναι εμφανές οτι χρησιμοποιουν καλές πρώτες υλες, επίσης τα κρέατα ήταν σωστά ψημένα και πολύ καλής ποιότητας,

Τέλος με το "παγωτο βουνό" χωρίς να ειναι κατι ιδιαίτερο 4 άτομα φαγαμε το μισό, αλλά λογω του μεγέθους μας εδωσε αφορμη για σχόλια κανοντας αρκετή πλάκα και το ευχαριστηθηκαμε.

Αν λοιπόν θες να φας ποιοτικά με καλή εξυπηρέτηση και να παραβλέψεις τα κάποια θεματάκια λογω του σχετικά μικρού μεγέθους του χώρου και είσαι διατιθέμενος να πληρώσεις το κατι παραπάνω θα μείνεις ικανοποιημένος