το βασικο συστατικο και ενα απο τα μυστικα μας ειναι οτι αγαπαμε αυτο που κανουμε! Στο juicy grill θα βρειτε αυτο που ζητατε απο ενα burgerαδικο!! αυθεντικο,ποιοτικο με πολυ καλα υλικα φτιαγμενο burger και οχι μονο. φρεσκοτατες σαλατες,ποικιλια ορεκτικων και ζουμερα t-bones & rib eyes!!

Take away
Ξεχωριστός χώρος για καπνίζοντες
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά

Θα ξεκινήσω με το μοναδικό αρνητικό και θα ολοκληρώσω την κριτική μου με τα θετικά. Ο χώρος είναι μικρός σχετικά και το κατάστημα δεν κάνει κρατήσεις! Έχει τύχει να πάω και να έχει 13 παρέες αναμονή.... Οπότε αν κάποιος θέλει να πάει είτε πρέπει να επιλέξει να πάει σε ώρα και μέρα μη αιχμής ή αλλιώς να είναι έτοιμος είτε να περιμένει!

Το φαγητό είναι πάρα πολύ καλό, με ένα burger αρκετά σπιτικό (καμία σχέση με τις πλαστικούρες!!!!!!!!!!! ). Από την ευρεία γκάμα των burger έχω ξεχωρίσει το juicy και το chicago. Η μέση τιμή των burger είναι στα 10 ευρώ. Κάθε burger σερβίρεται με πατάτα ψητή (την οποία εγώ προτείνω) ή τηγανιτές, με τη φλούδα. Επίσης με χρέωση 1 ή 1.5 ευρώ (δεν θυμάμαι ακριβώς) μπορεί να προστεθεί σαλάτα. Κατ' αυτό τον τρόπο το γεύμα είναι πληρέστατο καθόσον η ποσότητα της σαλάτας σε κάθε μερίδα λίγο - πολύ αντιστοιχεί στην ποσότητα, που κάποιος θα έτρωγε από μια σαλάτα για 3 άτομα, που θα παραγγελνόταν στη μέση.

Επίσης οι σαλάτες του πολύ χορταστικές - άνετα μπορεί κάποιος να τις παραγγείλει ως κυρίως πιάτο αν δεν θέλει να φάει κρέας. To προσωπικό ευγενέστατο κι εξυπηρετικότατο. Το φαγητό δίνεται μεν σε πακέτο αλλά δεν υπάρχει διανομή κατ΄ οίκον.

09 Απρ 2016

Το επισκεφτήκαμε τέσσερα άτομα Σάββατο μεσημέρι (15:30) 3/4/2016.
Δε ξέρω για άλλες ώρες τι γίνεται, αλλά το παρκάρισμα ήταν εύκολο.
Ο χρόνος αναμονής από τη στιγμή που δώσαμε όνομα μέχρι να καθίσουμε τηρήθηκε με απίστευτη ακρίβεια (25 λεπτά). Κάτι που είναι πολύ θετικό καθώς υπάρχει μια συνεχόμενη ροή στην ανανέωση της πελατείας του μαγαζιού. Πολύ καλή πρώτη εντύπωση.

Ο χώρος είναι αρκετά μικρός αλλά με καλή διαρρύθμιση και έτσι δε νιώθεις στριμωγμένος.
Ο κατάλογος είναι μαζεμένος, αλλά προσφέρει αρκετές επιλογές τόσο σε burgers όσο και σε σαλάτες και ορεκτικά.
Διαλέξαμε τα εξής:
Σαλάτα του Καίσαρα που είχε κοτόπουλο, μαρούλι, λόλα, άισμπεργκ, κρουτόν και σως Καίσαρα. Θα μπορούσε να είναι και κυρίως πιάτο. Πολύ μεγάλη ποσότητα. Γεύση που άρεσε σε όλους.
Πατάτες τηγανητές. Με τη φλούδα τους, καλή μερίδα συνοδευόταν από σως μπάρμπεκιου.

Από Burgers (τα μπιφτέκια ψημένα medium well):
Sopranos με μοτσαρέλα, pastrami, spicy coleslaw, μουστάρδα dijon. Συνοδεύτηκε από πράσινη σαλάτα (πολύ καλή εναλλακτική πρόταση). Ήταν λίγο πιο πικάντικο από τα γούστα μου αλλά καταναλώθηκε ευχάριστα.
Juicy burger με τσένταρ, μπέικον, μαρούλι, κρεμμύδι, ντομάτα και σως μπάρμπεκιου. Συνοδεύτηκε και αυτό από πράσινη σαλάτα
Midtown με 2 Μπιφτέκια, τσένταρ, άισμπεργκ, ντομάτα, κέτσαπ, μαγιονέζα. Συνοδεύτηκε από πατάτες τηγανητές.

Chicago με γραβιέρα, καραμελωμένα κρεμμύδια, άισμπεργκ ντομάτα, aioli mayo.
Συνοδεύτηκε από πατάτες τηγανητές.
Όλοι μείναμε πολύ ευχαριστημένοι από την ποιότητα αλλά και την ποσότητα.
Από ποτά, τρεις μπύρες και μια κόκα κόλα.

Στην εξυπηρέτηση τα παιδιά παίρνουν άριστα. Το τραπέζι καθαρίστηκε και στρώθηκε άμεσα. Νερό σε μπουκάλι που ανανεώθηκε πριν ζητηθεί. Ο χρόνος αναμονής ικανοποιητικός τόσο από την παραγγελία μέχρι να έρθουν τα πρώτα όσο από τα ορεκτικά μέχρι τα κυρίως.
Πληρώσαμε 62 ευρώ. Η απόδειξη κόπηκε κανονικά.

Σίγουρα θα μπορούσε να είναι λίγο φθηνότερο. Η ποιότητα του είναι όμως αρκετά υψηλή οπότε μας δίνει πολύ καλό value for money.
Γενικά ήταν μια πολύ καλή εμπειρία και σκεφτόμαστε να το επισκεφτούμε ξανά να δοκιμάσουμε και άλλες γεύσεις.

01 Απρ 2016

Επισκεφθήκαμε το μαγαζί ύστερα από παρότρυνση φίλου, το Σάββατο 26 Μαρτίου, με την εντύπωση ότι θα φάμε ίσως το καλύτερο burger στην Αθήνα - Νot!

Χρόνος αναμονής: 50 λεπτά! φθάσαμε στο μαγαζί 11 παρά 10 και τελικά καθήσαμε 12 παρά 20! Λογικό και αναμενόμενο αφού το μαγαζί δεν κάνει κρατήσεις και επιπλέον είναι αρκετά μικρό για τον κόσμο που εξυπηρετεί.

Παραγγελία: ένα λουκάνικο με χαλούμι το οποίο ήταν μέτριο και σχετικά κρύο, και δύο juicy burger, με την προοπτική ότι εγώ θα πάρω και δεύτερο. Όταν το είπα αυτό στον σερβιτόρο, μου είπε ότι καλύτερα να πάρω ένα burger με διπλό μπιφτέκι και θα χορτάσω το ίδιο και είναι προτιμότερο γιατί δεν θα φάω πολύ ψωμί. Επέμεινα στην αρχική επιλογή μου για να μου πει τελικά ότι επειδή θα κλείσει σε λίγο η κουζίνα δεν θα μπορώ να πάρω δεύτερο και καλύτερα να επιλέξω με διπλό μπιφτέκι, όπως και τελικά έκανα.

Ρωτάω όμως: έχω πάει στο μαγαζί από τις 11 παρά 10, περιμένουμε στο κρύο επί 50 λεπτά, και δεν μπορώ να εξυπηρετηθώ σωστά ανεξάρτητα από την ώρα που κλείνει η κουζίνα. Θα προτιμούσα στις 11.30 πχ να σταματήσουν να δέχονται κόσμο αφού είναι τόσο αυστηροί με το ωράριο ανεξαρτήτως κόσμου και πόσο περιμένει ο καθένας.

Γεύση: οι πατάτες που συνόδευαν τα burgers ήταν σχεδόν άψητες, τα ίδια τα burgers γευστικά όχι όμως τίποτα το ιδιαίτερο, συγκριτικά με αυτό που περιμένεις τελικά. Η ποσότητα μεγάλη.

Εξυπηρέτηση: όταν ζητήσαμε τον λογαριασμό, έρχεται ο σερβιτόρος και μας λέει προφορικά το σύνολο. Αφού πληρώσαμε ζητήσαμε απόδειξη και μας λέει ο ίδιος σερβιτόρος "α δεν είναι στο τραπέζι σας? θα σας φέρω". Την ίδια ακριβώς ερώτηση - απάντηση είχε δώσει και σε προηγούμενο τραπέζι δίπλα μας. Είναι ΑΠΑΡΑΔΕΚΤΟ ιδίως από ένα τέτοιο μαγαζί με τόσο κόσμο που εξυπηρετεί να προσπαθεί να αποφύγει με τέτοιο τρόπο την έκδοση αποδείξεων. Φυσικά οι σερβιτόροι δεν φταίνε σε τίποτα απλά ακολουθούνε την πολιτική του μαγαζιού, δηλαδή την αποφυγή εκδόσεως αποδείξεων.

Εξυπηρέτηση: τα παιδιά στο service ήταν ευγενικά και παρόλο το ατυχές συμβάν με την πίεση να παραγγείλουμε κάτι που δεν θέλαμε, εξυπηρετικά.
Τελικά: Μετριότατο και overrated.

11 Μάρ 2016

Τα καλυτερα burger στο νομο Αττικης! Απο το ψωμι μεχρι το κρεας φρεσκα υλικα, ιδανικα φτιαγμενα για λατρεις της εν λογω κουζινας με διαφορα το νουμερο ενα σε ολα τα επιπεδα. Ευχαριστουμε βρηκαμε το απολυτο burger joint!

23 Φεβ 2016

Burger (K)night vol.2

Who is who
Ο μεγάλος αντίπαλος του Μπαρ Μπεε Κιου άκουσα και λέω είμαι ήδη εκεί. Το ταξίδι μεγάλο μέχρι τον Χολαργό και η αναμονή κατά μέσο όρο γύρω στο ένα εικοσάλεπτο τουλάχιστον αλλά όταν έφτασε η μεγάλη στιγμή δεν απογοητεύτηκα.

Ο χώρος σε καλωσόριζε με το πρώτο σου βήμα στο μαγαζί, το οποίο δεν θύμιζε κλασικό αμερικάνικο burger house αλλά ένα εναλλακτικό και μοντέρνο εστιατόριο.

Η εξυπηρέτηση γρήγορη με τους σερβιτόρους να πηγαίνουν δύο-δύο σε κάθε τραπέζι για να το ετοιμάσουν για τους επόμενους πελάτες. Η ποικιλία τεράστια ομολογουμένως και οι τιμές παραπάνω από λογικές.

Εγώ προσωπικά προτίμησα το μπέργκερ με το φιλέτο κατόπιν προτροπής του σερβιτόρου (ναι είμαι από εκείνους τους ενοχλητικούς και αναποφάσιστους καμιά φορά) και δεν το μετάνιωσα. Αντικειμενικά μιλώντας το εν λόγω μπέργκερ (και όλα τα υπόλοιπα από ότι έκοψε το μάτι μου) είχε όλα τα χαρακτηριστικά που σε κάνουν να θες να μπεις με το κεφάλι και να φας σαν να μην υπάρχει αύριο. Χορταστικό, γευστικό και ζουμερό, το μπέργκερ ήταν με μία λέξη ανεπανάληπτο. Όσες φορές έχω πάει έκτοτε πάντα ζητάω την γνώμη του σερβιτόρου και με βγάζει πάντα ασπροπρόσωπο.

Δεν θα σχολιάσω την τιμή. Γιατί στο κάτω κάτω εδώ δεν σχολιάζουμε το κόστος αλλά το αν άξιζε το φαγητό τα λεφτά του ή όχι. Το να θα δώσω 20 ευρώ για μία μπριζόλα ναι μου ακούγεται υπερβολική σπατάλη αλλά αν είναι η καλύτερη μπριζόλα που έχω φάει στη ζωή μου δεν θα το μετανιώσω γιατί θα αξίζει. Συνεπώς δεν στέκομαι ιδιαίτερα στο αν έδωσα 5 ευρώ παραπάνω αλλά στο αν τα άξιζε. Εξηγούμαστε να μην παρεξηγούμαστε. Αλλά για να κλείσουμε ο λογαριασμός ήταν νορμάλ κοντά στο δεκάρικο το άτομο.

Υ. γ.1)Δεν έχω να πω πολλά για το Juicy Grill. Άξιζε την επίσκεψη, την βενζίνη και τα λεφτά του και με το παραπάνω. Και ναι, μέχρι στιγμής είναι ο μόνος αντίπαλος που μπορεί να ακουμπήσει την ποιότητα του Μπαρ Μπεε Κιου.

Υ. γ. 2)Μιας που έκανα την διευκρίνηση για τον λογαριασμό, θεωρώ εξίσου σημαντικό να ξεκαθαρίσω και κάτι ακόμα. Όσοι περιμένετε να διαβάσετε γενικά για το φαγητό των Burger Houses όπως εν προκειμένω το Juicy Grill θα απογοητευθείτε από εμένα. Δεν θα παραγγείλω ποτέ σαλάτα, φιλετάκια ή κάτι άλλο από τα πολλά που έχουν τα μπεργκεράδικα στους καταλόγους τους γιατί πολύ απλά είναι μπεργκεράδικο. Πάω να δοκιμάσω το μπέργκερ του και να το συγκρίνω με άλλα. Δεν με πολυαπασχολεί ούτε η σαλάτα ούτε οτιδήποτε άλλο (που στοιχιματίζω ότι θα είναι εξαιρετικά για να μην παρεξηγηθώ).

29 Ιαν 2016

Προχθές πήγαμε με μια φίλη μου στον Χολαργό, χωρίς να έχουμε κάποιο ιδιαίτερο πρόγραμμα ή κράτηση για συγκεκριμένο μέρος. Επειδή τα στέκια επί της Μεσογείων ήτανε τίγκα, ανεβήκαμε την κεντρική οδό Περικλέους, αποφασίζοντας να πάμε τελικά στο γνωστό μπεργκεράδικο JUICY GRILL.

Δεν αντιμετωπίσαμε πρόβλημα για να το βρούμε, έχοντας διαβάσει από πριν τις καλές κριτικές και κοιτάξει τον σχετικό χάρτη στο site μας. Ανεβαίνοντας λοιπόν την Περικλέους, ο χώρος βρίσκεται μόλις ένα τετράγωνο αριστερά πριν από το Άλσος του Χολαργού στο τέρμα του δρόμου αυτού. Το παρκάρισμα ήταν πανεύκολη υπόθεση, μιας και βρήκαμε αμέσως θέση στο παραδίπλα στενάκι ακριβώς!

Πραγματικά άξιζε τον κόπο, αφού τα burgers τους είναι απίθανα νόστιμα και ζουμερά, χάρη στον ψήστη αλλά και τις φρέσκες, ποιοτικές πρώτες ύλες τους. Έχουν τελικά δίκιο οι φίλοι χρήστες που το τοποθετούν στο επίπεδο του Μπαρμπεκιου και των άλλων κλασικών χώρων της Αθήνας!

Μάθαμε ότι ανοίξανε εκεί πριν από 5 περίπου χρόνια και αμέσως έγινε το κλασικό στέκι του Χολαργού και όχι μόνο. Τα πάνε πολύ καλά κι ας είναι τόσα πολλά στενά πάνω από την πιάτσα της Μεσογείων, και τις στάσεις τόσο του Μετρό όσο και των συγκοινωνιών. Για τον λόγο αυτό, υποθέτω ότι δεν προλαβαίνουν να κάνουνε delivery και εξυπηρετούν αποκλειστικά όσους θέλουνε take-away.

Το σέρβις ήταν πολύ καλό, η σειρά αναμονής λογική για την κίνηση που λίγο-πολύ πάντα θα υπάρχει, και προφανώς τα παιδιά συντονίζονται άψογα με την κουζίνα.

Ο χώρος είναι αρκετά περιορισμένος αλλά φωτεινός και ζεστός, και τρώγοντας παρατηρήσαμε ουρές αναμονής που όμως αρκετά σύντομα ομαλοποιούνταν. Όταν βέβαια φτιάξει ο καιρός, ο έξω χώρος είναι πολύ πιο άνετος, με τα ήσυχα τραπεζάκια στο όμορφο γκαζόν, έστω κι αν είναι faux (εδώ, για όλα δεν φταίει το γκαζόν, που έλεγε η παλιά γαλλική ταινία, την οποία, ως λάτρης του κινηματογράφου, είδα πρόσφατα με την παρέα μου σε DVD)!!

Εμείς φάγαμε σε ένα ψηλό σταντ, δύο burgers, ένα New Yorker, με αυγό, μπέικον, μοτσαρέλα, ντομάτα, μαρούλι και κρεμμύδι, ένα Portobello, με blue cheese, κρεμμύδι, μανιτάρια και BBQ sauce, νοστιμότατα και τα δύο. Επίσης, μια σαλάτα coleslaw, με λάχανο, καρώτο, μαγιονέζα και μουστάρδα και δροσιστήκαμε με δυο ιταλικές μπύρες Peroni.

Πληρώσαμε για όλα αυτά 34 ευρώ, ένα ποσό λογικό για τα ποιοτικά burgers και την επίσκεψη μας στο JUICY GRILL.

Σαφώς σας το προτείνω κι εγώ με τη σειρά μου, γιατί πιστεύω ότι τελικά δικαιώνει τη φήμη του, ειδικά για όσους φίλους βρίσκονται κοντά στον άξονα της Μεσογείων, από όπου απέχει περίπου 1 χιλιόμετρο.

22 Ιαν 2016

Απογευμα στο Χολαργο. Ευκαιρια για
να δοκιμασουμε ενα απο τα πιο δημοφιλη μπεργεραδικα
της Αθηνας.

Χωρος μικρος και λιγο αδιαφορος ηταν εντονο το ναυλον. Εξυπηρετηση αρκετα καλη αλλα αρκετη αναμονη μεχρι να ετοιμαστουν τα πιατα.

Πηραμε μια σαλατα ceasar(7.5Ε) με ψητο στηθος κοτοπουλο
και αρκετα σκορδατη σος. Τεραστια ποσοτητα και νοστιμη.

Και 2 μπεργκερ το juice burger(8.5E) και το Νew Yorker(9E) με
ψωμακι brioche, συνοδευτικο πατατες τηγανιτες και μαζι μας εφερε και
μια barbeque σος.

Τα μπεργκερ αρκετα καλα, με το μπιφτεκι ζουμερο και πολυ νοστιμο.

Οι πατατες ομως αν και φρεσκες κομενες με την φλουδα δεν μου αρεσαν καθουλου.
Δεν ξερω αν ειναι αποψη η αν ετυχε. Ειχαν ομως ακριβως το
μαυρισμα στο τηγανι που εχουν οι πατατες που δεν ειναι εποχης και δεν ηταν
τραγανες.

Αξιζει ομως το μπεργκερ του, τις τοσες θετικες κριτικες.

14 Ιαν 2016

Ειπαμε οτι αγαπαμε το burger και απορω πως ζουσαμε τοσα χρονια μακρυα του... Πηγαμε λοιπον και στο Juicy Grill, δεν το ειχα ακουσει απο καπου απλα ηταν το επομενο κατω απο το Μπαρ Μπεε Κιου και ειπα να δω και τι ειναι αυτο που ακολουθει αυτο το μεγαθηριο..

Ο χωρος μικρος και ωραιος αλλα καθολου ανετος γιατι βλεπεις το κοσμο που σε περιμενει πανω απο το κεφαλι σου για να φας και να κατσει. Ο καταλογος μικρος και συνοπτικος, αρκετα ευκολα κατανοητος!

Παραγγειλαμε:

Blue Cheese - Portobello (μοσχαρισιο μπιφτεκι, ψητο κρεμμυδι, μανιταρι blue cheese και BBQ sauce)

Steak Pork Burger (χοιρινη μπριζολα, μοτσαρελα, τοματα, κρεμμυδι και μαρουλι)

Chicken Provolone (μπιφτεκι κοτοπουλο, καπνιστο provolone, onion rings, μαρουλι, τοματα)

Πηραμε και 2 Αλφα και μια Fisher και περιμεναμε!!

Βασικα δεν ειναι οτι αργησαν να ερθουν αλλα οτι ειδα ατομα να εξυπηρετουνται πριν απο μας και να εχουν κατσει μετα απο μας!

Τα παιδια εξυπηρετικα, ηξεραν τι πουλουσε το μαγαζι..

Τα burger δεν ηταν ασχημα αλλα σιγουρα δεν ειναι για να ειναι αυτο το μαγαζι στη 2η θεση και το Μπαρ Μπεε Κιου στη πρωτη! Καλα υλικα (μονο το ψωμακι μου φανηκε καπως.. ) αλλα χωρις καμια φαντασια. Οταν θες να φας ενα burger δεν θες να ειναι εκλεπτυσμενο αλλα χορταστικο στο ματι και στο στομαχι, να μην μπορεις μετα να κουνηθεις για κατι λεπτα. Αυτο ηταν κανονικο, χωρις καμια συγκινηση.

3 ατομα πληρωσαμε καπου 40ε, κανονικα, καπου 13/ατομο.

Ηταν καλο αλλα σιγουρα οχι για σαν το αλλο μαγαζι, θα ξαναπηγαινα αν ημουν στη γειτονια αλλα προτεινω να αφησουν τη φαντασια τους να δουλεψει και να βγαλουν αυτο που καποιος λαχταρα να φαει και οχι να βγαλει selfie μαζι του...!

04 Ιαν 2016

Ο κατάλογος μικρός αλλά ικανοποιητικός. Δοκιμάσαμε τα παρακάτω

Λουκάνικο με χαλούμι απο πάνω με σώς μέλι-μουστάρδα μεγάλο σαν μερίδα, πολύ νόστιμο ολίγον πικάντικο αλλά δεν μου "κάθησε" βαρύ όπως φοβόμουν. (Βαθμολογία 8/10)

Σαλάτα του Καίσαρα με φρέσκο κοτόπουλο μαρούλι, λόλα, αιςμπέργκ, κρουτόν και σώς Καίσαρα, νοστιμότατη, μεγάλη, φρεσκοκομμένη (βαθμολογία 7.5)

Burger Bill Muray (όπως ο ηθοποιός) ζουμερό μπιφτέκι σε ψωμάκι μπριός, μέτρια ψημένο όπως ζήτησα γεμιστό με τσένταρ, mayo, αίσμπεργκ, ντομάτα και τηγανιτές πατάτες φρέσκιες, πραγματικό αριστούργημα (βαθμολογία 8.5/10)

juicy burger με καλοψημένο μπιφτέκι (όπως ζητήθηκε), τσένταρ, μπείκον, μαρούλι, κρεμμύδι, ντομάτα και σπιτική σώς μπάρμπεκιου συνοδευόμενο απο πατάτες τηγανιτές φρέσκιες (εξίσου πολύ νόστιμο, προσεγμένο κτλ, βαθμολογία 8.5/10)

Εξυπηρέτηση (4/4):

Ευγενέστατοι, εξυπηρετικοί, αρκετοί αριθμητικά, μάλιστα φρόντισαν λίγο πρίν κλείσει η κουζίνα να μας ενημερώσουν εάν θέλαμε να παραγγείλουμε κάτι άλλο. Η σειρά αναμονής τηρήθηκε κατα γράμμα, η απόδειξη κόπηκε κανονικά η μόνη σχετική καθυστέρηση ήταν στην έλευση των πιάτων απο την κουζίνα όσο γρήγορα θα ήθελα. Νομιζω ότι εάν υπήρχε 3.5/4 αυτό θα έβαζα.

Value for money (3/4):

Δεν θα το πώ φθηνό σε καμμία περίπτωση όταν το juicy burger κοστίζει 8.5 ευρώ και το Βill Murray σχεδόν 9.50 ευρώ. Ένα burger με πατάτες τηγανιτες να πηγαίνει σχεδόν 10 ευρώ σίγουρα δεν το λές λίγα. Απο την άλλη όμως σκεφτείτε ότι και τα καινούργια burger στα Goodys αλλά και αυτά του simply burgers έχουν περίπου ίδιες τιμές με υποδεέστερη ποιότητα.

Συμπέρασμα

Ένα απο τα καλύτερα burger της πόλης, θα τολμούσα να πώ έχοντας φάει στα περισσότερα. Στην κορυφή βάζω το Μπάρμπεκιου (εάν και έχουν υπάρξει φορές που δεν ήταν τόσο καλό). Παραμένει λοιπόν πολύ καλό και αξίζει τον κόπο να το δοκιμάσετε!!

10 Δεκ 2015

Το κακό έχει παραγίνει με αυτό το μαγαζί.
Είναι αδύνατο να βρεις τραπέζι ότι ώρα και να πας η ελάχιστη αναμονή είναι 30 λεπτά.

Εχθές πάλι 19.00 η ώρα το απόγευμα περιμέναμε πάνω από 40 λεπτά για να φάμε με κόσμο να περιμένει σαν το κοράκι από έξω και τα πιάτα μας να εξαφανίζονται με το που ακουμπήσαμε τα πιρούνια μας κάτω.

Το φαγητό για το είδος του είναι πολύ καλό αλλά αν από τις 10 φορές που θα πας τις 7 θα φύγεις και τις 3 αφού περιμένεις κάμποσο θα φας με την ψυχή στο στόμα δεν έχει νόημα η έξοδος.