Επιλογές κρεατικών με πολλά συνοδευτικά.

Κάνει delivery
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά

02 Σεπ 2015

πηγαμε Σαββατο βραδυ
4 ατομα, το μαγαζι ηταν γεματο.

παραγγειλαμε
3 πουγκια(ουσιαστικα ειναι μια κυπριακη πιτα-καλης ποιοτητας- γεματη με το κρεας της επιλογης σου και την δυνατοτητα να προσθεσεις οτι εσυ επιθυμεις-ο σερβιτορος ηταν αρκετα κατατοπιστικος και υπομονετικος) και τα κρεατα ηταν αρκετα καλα και καλοψημενα)

3 τυλιχτα σουβλακια αρκετα καλα σε μεγεθος και σε ποιοτητα(βεβαια το κεμπαπ πλεον εχει γινει κουραστικα ομοιο σε καθε ενα απ τα χιλιαδες κεμπαπτζιδικα που ανοιγουν σωρηδον εδω και κει-θα ηθελα να δω εστω μια διαφορετικη προσεγγιση που να δηλωνει την ταυτοτητα του μαγαζιου)

τηγανιτες πατατες κανονικες και twister... τραγικες και οι δυο μεριδες μιας και το λαδι τηγανισματος τους μαλλον ηταν αθλιο... οι twisters αρκετα μεγαλη μεριδα αλλα οπως ειπαμε αθλιο τηγανισμα.

2 dip cheddar τυρι

2 μπυρες και 3 αναψυκτικα..
στο τραπεζι ηρθε εμφιαλωμενο νερο χωρις να ερωτηθουμε εαν το επιθυμουμε

συνολο πληρωσαμε 43,8ευρω

ποσο που θεωρω οτι κυμαινεται στο μεσο ορο των απειρων κεμπαπτζιδικων/καλαμαδικων που εχουν ξεφυτρωσει τον τελευταιο καιρο στην αθηνα αλλα κατα την γνωμη μου θα μπορουσε να κυμανθει και χαμηλοτερα.

Το σερβις πολυ καλο και φιλικο οπως και προθυμο στο να βοηθησει σ οτι αφορα το customizing του καθε σουβλακιου.

Κερασμα δεν προσφερθηκε στο τελος παρολο που σε διπλανο μας τραπεζι(που καναν μεγαλυτερο λογαριασμο προφανως) προσφερθηκε.

Η αποδειξη ηρθε κανονικα
Το παρκινγκ παραδοξως πως για γλυφαδα σαββατο βραδυ ηταν σχετικα ευκολο.

11 Ιούλ 2016

Επισκεφτηκα με την οικογενεια μου το εν λογω σουβλατζιδικο ενα πολυ ζεστο μεσημερι του Ιουλιου.

Το φαγητο ηταν νοστιμο. Πηραμε μια σαλατα ντακο, που δυστυχως τις ειχαν βαλει βαλσαμικο παροτι δεν το αναφεραν στον καταλογο, μια πατατες twister, δυο σουβλακια πουκι και ενα τυλιχτο. Οι μεριδες ηταν μεγαλες και νοστιμες και ηρθαν πολυ γρηγορα.
Τωρα δυστυχως ξεκινανε τα κακα. Οπως ανεφερα η μερα ηταν πολυ ζεστη και βεβαια κατσαμε μεσα, αφου το ειχαμε ζητησει οταν καναμε κρατηση. Ο κλιματισμος δυστυχως λειτουργουσε υποτυπωδως, ισα ισα να μην ιδρωνεις.

Το κινητο μου που διαθετει θερμομετρο εδειξε θερμοκρασια 29-30 βαθμους. Δυστυχως αυτο το "κολπο" ακολουθειται πια στην Ελλαδα απο πολλους επαγγελματιες. Βεβαια ειχαμε και το επομενο γνωστο "κολπο" των Ελληνων. Με το που κατσαμε εμφιαλωμενο νερο, χωρις να ζητηθει. Το νερο βεβαια πηγε πισω αμεσως.

Αποδειξη δοθηκε, αλλα δεν μπορουσε να γινει και αλλιως αφου πληρωσα με πιστωτικη.
Προσωπικα δεν προκειται να επισκεφτω ξανα το εν λογω καταστημα, παροτι οι γευσεις μου αρεσαν, αλλα δεν μπορεις να ευχαριστηθεις το φαι σου αφου ζεσταινεσαι