Ψητοπωλειο-εστιατοριο στην περιοχη της αγιας παρασκευης με σουβλακια, ψητα και σπεσιαλιτε μας τη σπιτικη κουζινα!!

Κάνει delivery
Φιλικό προς χορτοφάγους
Take away
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά
Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια

23 Απρ 2016

Πήγα προχτές με μια φιλή και ήταν μια μεγάλη απογοήτευση. Πήραμε 2 πίτες με παραψημένο γύρο, ενώ οι πίτες δεν ήταν καλά ψημένες και 3 καλαμάκια κοτόπουλο άνοστα. Για αυτά, μια μπύρα, μια κοκα κόλα και μια μεριδα πατάτες πληρώσαμε 14ευρώ.

Καταρχήν μας έφεραν κατάλογο delivery με άλλες τιμες. Δεύτερον ενώ πήγαμε βιαστικές και κάτι γρήγορο κάναμε υπερπροσπάθεια να πληρώσουμε αφού κανείς δεν κοίταγε.

Επίσης υπήρχε στο χώρο αν και κάτσαμε πολύ μακρία ένα τηλέφωνο που χτύπαγε κάθε λίγο απίστευτα δυνατά και σε ξεκουφαίνει. Ποτέ ξανά και για κανένα λόγο.

21 Ιουν 2016

παραδοσιακο ταβερνακι στην πλατεια της αγιας παρασκευης, πηγαμε μεσημερι προ 2 ημερων, και κατσαμε στην πλατεια. Δε γνωριζαμε οτι ειχε μαγειρευτα φαγητα και ο σερβιτορος μας παρακινησε να δουμε τη βιτρινα με τα μαγειρευτα φαγητα τους.
Η ποικιλια τεραστια και το ενα φαγητο φαινοταν πιο λαχταριστο απο το αλλο.
τελικως για 4 ατομα πηραμε:

1 μελιτζανες με φετα 3,9 ευρω
1 λαχανοντολμαδεσ 5,8 ευρω
1 γεμιστα 3,90 ευρω
1 τσιζκεικ 2,9 ευρω
συνολο 41,4 ευρω μαζι με τα αναψυκτικα.

Δεν εχω κατι αρνιτικο να γραψω για το καταστημα, οι μεριδες ηταν πολυ μεγαλες, τα μαγειρευτα πολυ νοστιμα, σαν σπιτικα θα ελεγα! το σερβις ευγενικο, οι τιμες απιστευτα χαμηλες! ο καταλογος εγραφε ακριβως τις τιμες που χρεωθηκαν, χωρις κρυφες χρεωσεις νερου και κουβερ. Μπραβο σας! βρηκαμε που θα τρωμε απο δω και περα!!

16 Ιουν 2016

Εχουμε παει γυρω στις 7 φορες στο καταστημα με τον αντρα αφου
Το καταστημα εχει πολυ ωραια μαγειρευτα και τυλιχτα που με 1 σουβλακι εισαι χορτατος!
Λοιπον, παραγγειλαμε 1 σαλατα καισαρα (4,8€) πλουσια και γεματη, εφτασε και περισσεψε για 2 ατομα, 2 μεριδες ψωμι (1€) 500ml κρασακι ροζε(2,9€) που γλυκιζει στο στομα! Πολυ ωραιο ηταν!1 ποτηρι μπυρας αλφα 2€.

Ο αντρας μου εφαγε 2 σουβλακια με γυρο χοιρινο που αποτι μου ειπε ηταν εξαισιος(4€) και εγω 1 μεριδα παστιτσιο 5,8€. Το κομματι ηταν τεραστιο!! 1 μεριδα πατατες (2€;) που ξεχασα να αναφερω, και στο τελος ενα κομματι σοκολατοπιτα!!
Οι τιμες που πληρωσαμε αναγραφοντουσαν ολες στον καταλογο που βρισκοταν στο τραπεζι. Γενικα εμεις ειμαστε πολυ ευχαριστημενοι και απο τις τιμες που ειναι παμφθηνες και απο την ποιοτητα!

Το προσωπικο ηταν πολυ ευγενικο και δεν αντιμετωπισαμε προβλημα με το τηλεφωνο που αναφερατε! Πληρωσαμε γυρω στα 20-25€ το ζευγαρι!

Α ξεχασανα πω οτι αν παιρναμε αλλο 1 σουβλακι θα ειχαμε εκπτωση 1€!

Συνηστω ανεπιφυλακτα!

Ηρώων Πολυτεχνίου 11, Αγία Παρασκευή