Σας περιμένουμε να γευθείτε τις ψαρονοστιμιές μας από 15 ευρώ/άτομο!

Μετά από 3 χρόνια ανοδικής πορείας του καταστήματος στα Μελίσσια, το 2016 μας βρίσκει με ανανεωμένο και μεγαλύτερο χώρο, έτσι ώστε να μπορούμε να εξυπηρετούμε καλύτερα όσους πιστά μας εμπιστεύονται όλα τα χρόνια, αλλά και νέους φίλους που επιθυμούν να γνωρίσουν τις νοστιμιές μας!

Εκτός από την παρέα σας, μπορείτε να επιλέξετε να μας επισκεφθείτε και για επαγγελματικό γεύμα και να επιλέξετε μενού με ψαρομεζέδες από 15 ευρώ/άτομο ή φρέσκο ψάρι από 20 ευρώ το άτομο.

Ο χώρος μας ενδείκνυται απόλυτα, μιας και μπορείτε να επιλέξετε αίθουσα για καπνίζοντες ή μη καπνίζοντες και να απολαύσετε τα νόστιμα πιάτα μας ακριβώς όπως επιθυμείτε!

Η οργάνωση του γεύματος γίνεται ακόμα πιο εύκολη, αφού στη σελίδα μας στο ask4food υπάρχει ο τιμοκατάλογός μας, διευκολύνοντάς σας να προεπιλέξετε πιάτα/μενού.

Αν σας ενδιαφέρει να μαθαίνετε τα νέα του Ψαροκόκκαλου, η διεύθυνσή μας στο fb είναι η ακόλουθη: www.facebook.com/psarokokkalo.com.gr

Δες ολες τις σημερινες ανακοινωσεις (0)

Σας περιμένουμε να γευθείτε τις ψαρονοστιμιές μας από 15 ευρώ/άτομο!

Δες ολες τις σημερινες ανακοινωσεις (0)