ΤΟ ΠΑΛΑΜΑΡΙ ΤΟΥ ΒΑΡΚΑΡΗ

Ψαροταβέρνες

Ηρακλείτου 23, Ηλιούπολη [Χάρτης]

Τρίτη έως Παρασκεή ανοιχτά από τις 18:00 μέχρι αργά το βράδυ. Σάββατο και Κυριακή ανοιχτά και το μεσημέρι από τις 12:00 μέχρι αργά το βράδυ. Δευτέρα κλειστά (εκτός γιορτών & αργιών). http: //palamari-ouzeri. gr/
Παροχές:
Δέχεται κρατήσεις Φιλικό προς χορτοφάγους Δέχεται πιστωτική κάρτα Take away Υπάρχει εξωτερικός χώρος Φιλικό για οικογένειες/παιδιά Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις Επιτρέπονται κατοικίδια

Λίγα λόγια για το εστιατόριο

Μπορεί το κύμα να μην φτάνει στην καρδιά της... Ηλιούπολης αλλά σίγουρα μέσα στον όμορφο και φιλόξενο χώρο μας θα νοιώσετε και θα γευτείτε την φρεσκάδα της θάλασσας.

Ο λόγος? Τα πάντα φρέσκα και ντόπια ψάρια μας. Ψητά, τηγανητά ή βραστα (σε σούπα) πάντα νόστιμα.

Με το ίδιο μεράκι έχουμε δημιουργήσει και τους πιο λαχταριστούς & σπιτικούς μεζέδες, με αγνά και διαλεκτά υλικά.

Μην παραλείψετε να δοκιμάσετε το σαγανάκι γαρίδας, την φρέσκια κακαβιά, την μακαρονάδα θαλασσινών, την μεγάλη ποικιλία από χειροποίητa ορεκτικά, τα τυροπιτάκια με σπιτικό φύλλο και άλλα πολλά.

Από το 1985 κάνουμε τη διαφορά με την φιλική εξυπηρέτηση μας & την ποιότητα της παραδοσιακής μας κουζίνας στις πιο προσιτές τιμές.

Σας περιμένουμε να σας υποδεχτούμε στην καταπράσινη αυλή μας....