Το Κελάρι είναι ενα σύχρονο μεζεδοπωλείο της εποχής διακοσμημένο με κυρίαρχα στοιχεία τη πέτρα και το ξύλο. Διανύει μόλις το πρώτο χρόνο λειτουργίας και είναι βέβαιο πως ήρθε για να μείνει. Η κουζίνα αναφέρεται σε ελληνικές συνταγές με έμφαση στη μοντέρνα πινελιά αυτών καθώς ο σεφ Συρίγος Πέτρος,με διακρίσεις σε διαγωνισμούς γαστρονομίας, φημίζεται για τη διάθεση του να παντρεύει την αγαπημένη παραδοσιακή γεύση με στοιχεία του σήμερα, καταφέρνοντας να απογειώσει την απόλαυση του καθένος μας. Ο εσωτερικός χώρος στο Κελάρι δεν είναι ιδιαίτερα μεγάλος αφού μόλις 60 άτομα μπορούν να εξυπηρετηθούν συγχρόνως, γι’ αυτό και η κράτηση σε μέρες και ώρες αιχμής είναι απαραίτητη πρίν.Για τους λάτρεις του οίνου αφήστε τους φιλόξενους οικοδεσπότες να σας καθοδηγήσουν στο Κελάρι!

ΔΕΥΤΕΡΑ-ΠΕΜΠΤΗ(17¨00-01¨00) ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ-ΚΥΡΙΑΚΗ(14¨00-01¨00)

Έχει parking
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά

07 Ιουν 2016

Κυριακή βράδυ μετά απο κουραστική ημέρα ήθελα να απολαύσω ένα καλό δείπνο με καλή παρέα και σε όμορφη ατμόσφαιρα.....
Η πρόταση ήταν δική μου έχοντας ακούσει απο κάποιους στην παρέα για το συγκεκριμένο μαγαζι.

Ο χώρος είναι του γούστου μου και ήταν πεντακάθαρος όμορφη διακόσμηση και ιδιαιτερότητα ενα γυάλινο πάτωμα προφανώ η σκάλα που οδηγούσε παλια στο κελλάρι να μαντέψω. Εκατσα ακριβώς απο πάνω της πολύ όμορφη αισθηση.
Η σερβιτόρα πρόθυμη να κάνει το καλύτερο με δύο παρέες μέσα στο μαγαζί φιλότιμη αν και πρέπει να ήταν καινούργια και στο χώρο και στη δουλειά πάραυτα αξια.
Θα ξεκινήσω λίγο ανάποδα δλδ. οι τιμές ανταποκρίνονται σε ελλάδα πρό κρίσης και οι ποσότητες του φαγητού μου θύμισαν κάτι γκουρμεδοκαταστάσεις όχι οτι το καταψηφίζω αλλα δεν είναι γιά τον χώρο και την περιοχή.

Δεν γίνεται ρε παιδιά μια σπαλομπριζόλα περίπου στα 300 και κάτι ποιό λιγο άνοστη σερβιρισμένη ορφανή να στοιχίζει 13€ δεν γίνεται έχω πληρώσει και 18 αλλά άξιζε τον κόπο την ποσότητα και την γέυση.
κάτι μελιτζανες με περιτύλιγμα και μπαστουρμα αν θυμάμαι καλά αποτυχία και 3 κομματάκια χάλι αδιόρθωτο. σ
Γενικώς απογοήτευση και δέν θέλω να γράψω τπτ άλλο δεν το συνιστώ μέχρι να αλλάξει τιμολόγηση και γεύσεις.

22 Ιαν 2016

το φαγητο ειναι ωραιο αρκετα γευστικο ομως ενα πραγμα μου εκανε τρομερα αρνητικη εντυπωση απ την 2η φορα που πηγα και δεν ξαναπαω. οκ ειναι ακριβο αλλα ας παει στο καλο αν δικαιολογουνται οι μεριδες. ομως το να φερνεις 3 κομματια φλογερες σε παρεα με 6 ατομα και το ιδιο σε 2 ατομα κ το ιδιο σε 10 ειναι απαραδεκτο!!!

7 ατομα κ 3 κομματια μπουρεκι. πουθενα δεν το χω ξαναδει αυτο. τα ορεκτικα πανε αναλογα τα ατομα. ειναι γυφτια.....