ΤΑΪΛΑΝΔΕΖΙΚΗ ΚΟΥΖΙΝΑ - ΕΘΝΙΚ

Δευτέρα - Πέμπτη απο 20:00 - 02:00 Παρασκευή και Σάββατο απο 20:00 - 03:00 Κυριακές απο 14:00 το μεσημέρι - 24:00 (η κουζίνα κλείνει στις 23:00)

Παροχές για ΑμεΑ
Φιλικό προς χορτοφάγους
Δέχεται πιστωτική κάρτα
Ξεχωριστός χώρος για καπνίζοντες
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά
Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις

15 Ιούλ 2016

Σχεδόν δυόμιση χρόνια μετά, ήρθε η στιγμή να κάνω ένα update για το Andaman.
Από τότε, έχει κερδίσει μερικούς πόντους σε κάποιους τομείς, αλλά έχει σημειώσει και σταθερότητα σε κάποιους άλλους. Πάμε να δούμε λοιπόν τι άλλαξε κι αν αυτό έγινε προς το καλύτερο ή όχι.

Αφορμή για επίσκεψη μου έδωσε γνωστό κουπονοsite με μια ενδιαφέρουσα προσφορά, μέσω της οποίας ήταν μια καλή ευκαιρία να πραγματοποιήσουμε ασφαλή επαναληπτική δοκιμή. Σε συνδυασμό με την καλοκαιρινή περίοδο κατά την οποία λειτουργεί και η ταράτσα, η οποία δεν είχε λειτουργήσει ακόμα όταν είχαμε πάει πρώτη φορά καθότι και χειμώνας, επιλέξαμε την Παρασκευή 25/6/2016 να πάμε.

Το πρώτο ευχάριστο είναι ότι πλέον οι τουαλέτες έχουν υποστεί βελτιώσεις, τουλάχιστον ως προς τον φωτισμό. Ξεχάστε ότι σας είχα περιγράψει την πρώτη φορά περί σκοτεινού δωματίου. Τώρα πια έχει μπει κανονικότατος φωτισμός και ουδεμία περίπτωση υπάρχει να επιστρέψετε στο τραπέζι σας με μαρούλι στο δόντι. Βέβαια να ξέρετε ότι θα επιστρέψετε λούτσα στον ιδρώτα, καθώς δεν παίζει ούτε κλιματισμός, ούτε καν εξαερισμός. Οι θερμοκρασίες που επικρατούν εκεί είναι άνω των 35 βαθμών κελσίου.

H ταράτσα είναι συμπαθέστατη, με πολλά φυτά και αρκετές ευχάριστες, χρωματικές εναλλαγές. Η μουσική πολύ ωραία, κατάλληλη για να σε μεταφέρει νοερά μαζί με το υπόλοιπο σκηνικό σε κάποιο εξωτικό νησί.

Το αρνητικό της βραδιάς σε ότι έχει να κάνει με την ατμόσφαιρα, είναι το ότι παρά την ζέστη που υπήρχε, το μοναδικό μέσω με το οποίο μπορούσαμε να δροσιστούμε - ένας μεγάλος ανεμιστήρας- τοποθετημένος ψηλά, πάνω από την είσοδο της ταράτσας, ήταν σταθερά στοχευμένος έτσι ώστε να φυσάει στα δύο περίπου μέτρα ύψος, επάνω σε ένα φυτό, για να κουνάν τα φύλλα του και να δίνει μια εξωτική αίσθηση!

Ωραία όλα αυτά, υπό την προϋπόθεση όμως ότι θα έχεις δυο-τρεις ακόμα στο χώρο για να δροσίζουν όσο γίνεται, τον κόσμο. Γιατί με 40οC στο κέντρο της Αθήνας είναι έγκλημα να έχεις μόνο έναν, κι αυτόν να τον χρησιμοποιείς για οπτικά εφέ! Αν σκεφτείτε ότι τα φαγητά σερβίρονται καυτά και πολλά από αυτά είναι πικάντικα, ο υδράργυρος ανεβαίνει ακόμα περισσότερο.

Στην εξυπηρέτηση επίσης τα πράγματα έχουν βελτιωθεί. Η κοπέλα που μας υποδέχθηκε αλλά και εκείνη που μας πήρε την παραγγελία ήταν ευγενικές, χαμογελαστές και πρόθυμες. Μας έφεραν και βοηθητικό τραπεζάκι, ώστε να τοποθετήσουμε κάποια πράγματα και να είμαστε πιο άνετα στο τραπέζι μας.

Εκείνο που δυστυχώς έχει μείνει στάσιμο (με την κακή έννοια) στο Andaman, είναι η συμπεριφορά του ιδιοκτήτη, που απ’ ότι θυμάμαι από την πρώτη μας επίσκεψη, δεν φαίνεται να έχει αλλάξει ιδιαίτερα. Καθ’ όλη την διάρκεια της παραμονής μας εκεί, διαπιστώσαμε ότι τον ενδιέφερε να μάθει το πως περνάνε μόνο οι επώνυμοι θαμώνες. Με τους υπόλοιπους δεν μπήκε στον κόπο ν’ασχοληθεί, ούτε να ρωτήσει αν άρεσε το φαγητό. Αυτομάτως θυμήθηκα ατάκα που ανέβασε φίλη του site στο fb…”το συχνότερο μέσω μεταφοράς έχει γίνει… το καλάμι”! Είναι και το πιο επικίνδυνο όμως θα προσθέσω εγώ, δίχως περαιτέρω σχολιασμό.

Η παραγγελία μας περιελάμβανε:

- Κρακεράκια γαρίδας που έρχονται χωρίς να τα παραγγείλεις μαζί με 2 πολύ ωραία ντιπάκια το ένα εκ των δύο πικάντικο, και δεν χρεώθηκαν.

- Ρύζι τηγανιτό με αυγό, πράσινο κάρυ, γάλα καρύδας και λαχανικά που με την προσθήκη κοτόπουλου ανεβαίνει από τα 8, στα 10€.

Νόστιμο και σε κανονική ποσότητα, παρότι το αυγό ήταν ελάχιστο και ο αρακάς δεν αφαιρέθηκε όπως ζητήσαμε στην σερβιτόρα. Αλλά σε κάθε περίπτωση θεωρώ την τιμή του εξωφρενική.

- Noodles με λαχανικά και τζίντζερ, και όπου λαχανικά εννοούμε κινέζικα μανιτάρια, κρεμμύδι, κόκκινη πιπεριά και φύτρες χ 8€.

Γευστικά δεν θα απογοητεύσει αλλά ούτε θα κερδίσει και τις εντυπώσεις αυτό το πιάτο..

- Chicken with satay sauce ήτοι μαριναρισμένο κοτόπουλο με σάλτσα φυστικοβούτυρο κρεμμυδάκι ξερό, καρότο, πιπεριές και ανανά χ 12€

Το ωραιότερο πιάτο που έχουμε δοκιμάσει έως τώρα στο Andaman από όλες τις επισκέψεις μας. Ελαφρά πικάντικο, με το φυστικοβούτυρο να κλέβει πολύ διακριτικά τις εντυπώσεις σε μια υπέροχη σάλτσα που πλαισίωνε άψογα το τρυφερό κοτόπουλο!

- Πάπια με πράσινο κάρυ, γάλα καρύδας, ανανά και κύβους γλυκοπατάτας χ 14€

Άλλη εικόνα και υφή είχαμε στο μυαλό μας γι’ αυτό το πιάτο. Δεν μας άφησε παραπονεμένους γευστικά αλλά ήταν σαν σούπα κι εμείς περιμέναμε μια δεμένη σάλτσα. Πράγμα που θεωρώ ότι πρέπει να αναφέρεται στον κατάλογο για να έχει πιο σαφή εικόνα ο πελάτης όταν το παραγγέλνει.

Επιπλέον νομίζω ότι αυτή η εκτέλεση αδικεί και την πάπια που άφηνε την αίσθηση ότι ήταν βραστή. Κατά τα άλλα η γεύση ήταν πάρα πολύ καλή, με την γλυκοπατάτα να έχει γεύση κάστανου. Αλλά λόγω της καυτής βραδιάς μας έκανε με την θερμοκρασία της δυσκολότερο το έργο, καθώς είχαμε βγάλει τη μπέμπελη.

Πληρώσαμε 19,90€ 2 άτομα για το κουπόνι, που αντιστοιχούσε σε φαγητό συνολικής αξίας -βάσει καταλόγου- 40€, συν 5,50€ επιπλέον για το νερό (1,50€) και 4€ διαφορά από την παραγγελία μας που ξεπέρασε τα 40€. Ποσό πάρα πολύ καλό σε σχέση με τις κανονικές τιμές.

Δεν θελήσαμε να φάμε γλυκό, μια από τις σπάνιες περιπτώσεις καθώς έκανε τόση ζέστη και είχαμε ήδη σκάσει. Ούτε ήπιαμε κάτι εκτός από το εμφιαλωμένο μπουκάλι νερό που μας έφεραν με το καλησπέρα σας, κακό χούι που δεν έχει κόψει το συγκεκριμένο εστιατόριο. Ένεκα του κουπονιού είπα να δώσω τόπο στην οργή και να μην δημιουργήσω θέμα.

Εννοείται ότι κέρασμα στο τέλος δεν υπάρχει. Α, ξέχασα. Υπάρχει, μόνο γι’ αυτούς που την βγάζουν με ένα κρασί όλο το βράδυ…. αρκεί να είναι ηθοποιοί, καλλιτέχνες κτλ. Τι σημασία έχει που εσύ ακόμα και με το κουπόνι σου έδωσες τα διπλά, πτωχέ, ταπεινέ κι ασήμαντε ιδιωτικέ υπαλληλάκο; Ε;;

Συμπερασματικά η κουζίνα του Andaman έχει σημειώσει αρκετές βελτιώσεις στις γεύσεις. Έχει δημιουργήσει έναν επιπλέον ωραίο χώρο στην ταράτσα που είναι ιδανικά διαμορφωμένος, ώστε ν’ απολαύσει κάποιος όχι μόνο φαγητό αλλά και κοκτέιλ.

Χωλαίνει όμως ακόμα σε δύο πράγματα πιστεύω:

- Στο PR και το “καλάμι του” που ανέφερα παραπάνω, συμπεριφορά που με χαλάει γιατί πάντοτε μου την έδιναν οι “δηθενιές”.

- Στις τιμές, που θεωρώ απαράδεκτες για τις πρώτες ύλες που κατά κύριο λόγο χρησιμοποιούν, σε συνδυασμό πάντα με τις μερίδες που όπως άλλωστε στα περισσότερα Ινδιοπακιστανοταυλανδέζικα και τα συναφή είδη κουζίνας, έχουν καθιερώσει το κεσεδάκι της γάτας για ποσότητα σερβιρίσματος!
Και ναι μεν η δικαιολογία είναι πως είναι αρκετά πικάντικα φαγητά, συνεπώς βαριά και μπλα μπλα μπλα…αλλά αφού είναι έτσι, ποτέ δεν κατάλαβα γιατί κανείς δεν προσαρμόζει ανάλογα και τις τιμές;;

Κι από την άλλη; Σε όλο αυτό, δεν έρχονται λίγο “κόντρα” τα κουπόνια;; Εγώ πάντως για να είμαι ειλικρινής, δε νομίζω να ξαναπήγαινα χωρίς αυτά. Όχι γιατί δεν ήταν καλή η εμπειρία, αλλά γιατί δεν επιτρέπω στον εαυτό μου να μου χρεώνουν μια κούπα ρύζι με λίγα κατεψυγμένα (όπως γράφει στον κατάλογο) λαχανικά 8€. Το πιο ταπεινό ορεκτικό, τα spring rolls στα 7,50€ αποτελούν και την φθηνότερη επιλογή του καταλόγου. Τα υπόλοιπα; Ό, τι πάρεις 8-10-12-14€.

Το προτείνω; Μμμμμμ… μόνο με κουπονάκι ή για κανένα ποτάκι. Διαφορετικά;

Πάρ’το αλλιώς γιατί θα βρεις!

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη PONTIKI.

02 Δεκ 2016

Περασε εναμισυ χρονος απο την τελευταια επισκεψη στο συγκεκριμενο μαγαζι και ευκαιριας δοθεισης απο ενα εκπτωτικο site αποφασισα να παρω ενα κουπονι για να επισκευτω ξανα το μαγαζι που ομολογουμενως δεν μου ειχε αφησει ασχημη εντυπωση.
Για την ακριβεια μαλιστα το επισκεφτηκα δυο συνεχομενες φορες λογω του οτι εγινε καποια παρεξηγηση με το κουπονι την πρωτη φορα και χρεωθηκαμε κανονικα ( δεν υπηρχε καμια ευθηνη ουτε ελλειψη εξυπηρετησης απο το μαγαζι απλα κακη συνεννοηση ) οποτε εχω την νοηση να κρινω και την τεταρτη παραμετρο της κριτικης που ειναι το value for money χωρις να συμπεριλαβω το κουπονι.

Η εξυπηρετηση του καταστηματος εχει αλλαξει θεωρω προς το καλυτερο κα εχει βελτιωθει λιγο το απροσωπο της πρωτης επισκεψης που μου ειχε χτυπησει λιγο ασχημα. Οι ανθρωποι που σερβιρουν ειναι ευγενικοι προθυμοι και εχουν ολη την καλη διαθεση να βοηθησουν στο οτιδηποτε.
Ενα θεμα που διαβασα περι του ιδιοκτητη απο προηγουμενη κριτικη ( και γι αυτο το παρατηρησα κιολας ) ειναι οντως ετσι. Αν αυτος που καταλαβα ειναι ο ιδιοκτητης δεν κανει καθολου δημοσιες σχεσεις απλα περιφερεται σε τραπεζια της αρεσκειας του κατι που εμενα προσωπικα με αφηνει παγερα αδιαφορο γιατι την συγκεκριμενη στιγμη για μενα ειναι ενας ακομα υπαλληλος του μαγαζιου και τιποτα παραπανω απο τους υπολοιπους σερβιτορους. Οποτε ποιον θα θεωρησει αυτος αξιο για δημοσιες σχεσεις ειναι καθαρα δικο του θεμα.

Ας παμε στο φαγητο γιατι εδω εχω πολλα ενεκα δυο επισκεψεις και η κριτικη συνολικη.

Απο σαλατες

Μια chicken salad την πρωτη φορα πολυ καλη σε σχεση με την σως απλα θα μπορουσε να εχει λιγα κοματια κοτοπουλο παραπανω. Δροσερη παντως και αξιολογη τρωγοταν ευχαριστα και αξιζει ενα 3/4

Σαλατα δευτερη φορα μια mix vegetables την οποια την τρως διδικαστικα αφου εχει μεσα την σαρα την μαρα και το κακο συναπαντημα. Αρκετο ξυδι και πολυ λαχανο κατι πρασινα και γενικα ενα ασυνδετο συνολο. Γενικη εικονα 1/4

απο ορεκτικα και κυριως τωρα

Επομενο πιατο ηταν ενα PORK STICKS που ομολογουμενως ηταν ενα πολυ καλο πιατο και η σαλτσα ταιριαζε απολυτα. Το χοιρινο ψημενο σε πολυ καλο επιπεδο και η σαλτσα οσο spicy οφειλε να ειναι. Εδω το 4/4 σε σχεση με τα υπολοιπα του αυτου μαγαζιου

Επομενο ενα CHICKEN STICKS ( την δευτερη φορα) που σαφως δεν ειχε καμια σχεση με τα χοιρινα και κακως αλλαξαμε πιατο για να τα δοκιμασουμε. Το κοτοπουλο σε πολυ μεγαλα κομματια ( για την ακριβεια ολο το στικ ενα κομματι ) πολυ σκληρα και ψημενα σχετικια λαθος, χωρις ζουμι καθολου και η σως διπλα που σερβιρανε μαζι ηταν ενα απο κατι που κανεις δεν καταλαβε..... θα μπορουσε να λειπει κιολας..... εδω 1/4

Επομενο πιατο ενα noodle με κοτοπουλο που σαφως ηταν τα πλατια noodles και δεν μπορεις να πεις οτι ηταν ασχημα αλλα δεν μπορεις να δωσεις και τα ευσημα.
Τα κομματια κοτοπουλου αρκετα μεγαλα και σε καμια περιπτωση δεν επιανε το απολυτο νουντλ 2/4 εδω

Πηραμε κι ενα σπρινγκ ρολλ που ξεχασανε να το φερουν και οταν το επισημαναμε και το φερανε ηταν τεσσερα ξερα νουντλ σε ενα πιατακι χωρις καν σως. Τεραστειο ατοπημα. Spring rolls (μην τα γραφουμε και στα ελληνικα ) χωρις την γλυκοξυνη διπλα ειναι ειναι σαν μουσικη χωρις ορχηστρα. Ξερα και χωρις καμια ουσια σχεδον δεν τρωγονταν.1/4

Επομενο πιατο ενα YELLOW CURRY WITH DUCK AND PINEAPPLE που ηταν μια σουπωδης παπια που ομολογουμενως δεν αφηνε καμια επιγευση και τιποτα εντυπωσιακο παρα μονο τα κομματια του ανανα που ηταν ευκρινη μεσα στην σαλτσα και μια εντονη γευση στην σαλτσα σαν καρυδα. Σαφως μαζι με αυτο το πιατο περνεις κι ενα ρυζακι στον ατμο για να βουτηξεις μεσα στην σαλτσα. Το ολο συνολο αν θεωρησουμε οτι η παπια ειναι το must του Thai απογοητευτικο και νομιζω οτι το 2/4 ειναι και πολυ επιοικες.

Επομενο πιατο που πηραμε την δευτερη φορα ενα PLAIN NOODLES WITH VEGETABLES με απλα κανονικα noodles που σαφως ηταν απο τα καλυτερα πιατα και ηταν ο ορισμος αυτου που περιμενεις να φας σε ενα τετοιο εστιατοριο. Πολυ καλα μαγειρεμενα με το κοτοπουλο μεσα ζουμερα και νοστιμα.4/4

Επομενο πιατο ενα SPECIAL FRIED RICE που σαν ρυζι τηγανητο ηταν πολυ καλο αλλα ο Θεος και η ψυχη του αν καταλαβαινες κοτοπουλο και γαριδες εκει μεσα..... Κατι αδιευκρινηστα ασπρα κομματια απο κατι που θα μπορουσε να ειναι και γαριδα και οτι αλλο. Εδω αντικειμενικα δεν ξερω τι να βαλω..... ειναι σαν τις ηλικιες καποιων κυριων.... απο 1 εως 3 /4

Τελευταιο πιατο που πηραμε και αυτο καθ'υποδειξη της φιλης PONTIKI ηταν ενα πιατο Chicken with satay sauce που ομολογουμενως ηταν το καλυτερο πιατο της βραδυας. Τελεια σαλτσα τελειο κοτοπουλο που δεν χρειαζοταν καν ρυζακι για να το αναδειξει. Εδω σαφως ειναι ενα 4/4 και γι αυτο ειναι και χρησημο αυτο το site. Περνεις ιδεες

Και τις δυο φορες το γλυκο που πηραμε ηταν μια μους σοκολατα με mango που χαρακτηριζεται απο καλο εως εξαιρετικο

Τελειωνοντας θα σχολιασω τρια πραγματα.
Ενα ειναι η απουσια κρασιου χυμα και η λιστα που περιεχει μονο εμφιαλωμενα οχι πολυ πρωτης ποιοτητας. Αν ειχε πρωτα κρασια θα το καταλαβαινα αλλα με αυτα που εχει στον καταλογο του σιγουρα ενα πιο φθηνο χυμα δεν θα εκανε καμια διαφορα ποιοτητας

Δευτερο ειναι το εμφιαλωμενο νερο που σου φερνουν υποχρεωτικα και σε χρεωνουν γι αυτο. Σε καμια περιπτωση δεν δεχομαι να με χρεωνουυν πραγματα που δεν επιλεγω να παραγγειλω. Το εμφιαλωμενο νερο πρεπει να ερχεται κατωπιν παραγγελειας και οχι επειδη το μαγαζι εχει αποφασισει οτι ειναι υψηλου επιπεδου ΑΝ θελει να ειναι κατι τετοιο ας φιαξει την λιστα κρασιων του.

Τριτο και τελευταιο ειναι το αυτο με το δευτερο. Μολις κατσεις σου φερνουν ενα μπωλ με PRAWN CRACKERS και δυο βαζακια σως τα οποια ασχετα αν ειναι ευγευστα η οχι τα χρεωνουν. Α Π Α Ρ Α Δ Ε Κ Τ Ο.... χωρις να εχει κανενα ρολο αν κανουν 2 € η 500 € δεν μπορεις να φερνεις ενα ντιπ στην αρχη σαν καλωσορισμα και να το χρεωνεις. Σιγουρα πληρωσα και τις δυο φορες πολυ παραπανω απο αυτα τα δυο ευρω ( 77 € την μια και 65 € την αλλη ) για να ειμαι ο τυπος που θα παραπονεθω για το ευρω. Αλλα αυτο ο γαλαντομος ιδιοκτητης ας προσεξει καποια πραγματα γιατι το χλιδα απο το τσιπης σε καποιες περιπτωσεις ειναι πολυ κοντα

Σαφως δεν ν ομιζω να ξαναπαω στο συγκεκριμενο μαγαζι ουτε να το προτεινω σε καποιον.

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη makis67.

04 Φεβ 2017

Είμαι πελάτισσα στο Ανταμαν τα τελευταία 3 χρόνια και στο χειμερινό και στο θερινό εστιατόριο. Το χθεσινό δείπνο ημέρα Τετάρτη 26/1/2017 σε ένα άδειο μαγαζί ήταν τέτοιο το οποίο με έκανε να γράψω αυτήν την κριτική.

Στην Ταυλανδέζικη κουζίνα κυριαρχεί η φρεσκάδα των υλικών και του φρεσκομαγειρεμένου φαγητού. Στο συγκεκριμένο γεύμα αισθανθήκαμε ακριβώς το αντίθετο. Η Πάπια Πεκίνου και το κοτόπουλο στα φρέσκα σπρινγκρολς ήταν απολύτως στεγνά και στα δύο πιάτα δεν μπόρεσα να φάω δεύτερη μπουκιά.

Το Κίτρινο Κάρυ με πάπια και ανανά χωρίς αρώματα, υπερβολικά γλυκό και ελάχιστα πικάντικο, μόνο η γεύση της καρύδας έβγαινε. Το Pad Thai είχε 3 γαριδούλες λαστιχωτές. Και ένα τελευταίο η χόι σιν σως, δεν καλύπτει κανένα πιάτο πάντα σερβίρεται δίπλα σε μπολάκι. Μόνο η σούπα Tom Ka Kai ήταν καλή αλλά κι αυτή αλμυρή.

Πληρώσαμε ένα φαγητό με μπύρες στα 187€ για 7 άτομα (3 σούπες, 6 κυρίως, 2 ορεκτικά και 9 μικρές μπύρες).

16 Σεπ 2016

Απλά τα πράγματα και δε θα γράψω έκθεση ιδεών όπου με έχουν κουράσει άπειρα και δε τις διαβάζω και ποτέ. Ίσα ίσα είναι αυτές που αποφεύγω πάντα.
Σύντομα και περιεκτικά.

Πήραμε 1 σαλάτα αβοκάντο(καλή), ένα ορεκτικό με γαρίδες(λίγο λαδερό αλλά πολύ καλές οι γαρίδες), 2 κυρίως με κοτόπουλο(και τα 2 ωραία στη γεύση αλλά λίγο flat σαν κάτι να έλειπε από φρεσκάδα και thai), 1 ρύζι τηγανητό (πολύ καλό) και ένα κοκτέιλ(νομίζω το καλύτερο της βραδιάς).

- Γεύσεις καλές αλλά όχι τόσο δυνατές και εξωτικές όσο θα θέλαμε. Κάτι έλειπε.
- Εξυπηρέτηση άψογη και γρήγορη σε όλα.
- Ο χώρος μέτριος προς καλός λίγο κιτς θα έλεγα.
- vfm ανύπαρκτο. υπολογίστε 10 ευρώ πάνω-κάτω το πιάτο τι είναι σαλάτα, κυρίως η ορεκτικό.
(εξαίρεση το τηγανητό ρύζι στα 6,50 και το απλό στα 2.50 που πρόσεξα. )

Όλα τα παραπάνω ήρθαν στα 60+ ευρώ για 2 ατομα. Αρκετά για όχι τόσο εξωτικές γεύσεις.
Να προσθέσω ότι ο λογαριασμός ήρθε λεκτικά χωρίς απόδειξη την οποία ζητήσαμε.

Τελικά
Είναι για να δοκιμάσεις μια φορά. Θα το πρότεινα ως δοκιμή για κάτι διαφορετικό αλλά όχι ότι θα πήγαινα ξανά.

Έκπτωση μέχρι 15%

Πειραιώς 187 & Αλόπης 65, Κάτω Πετράλωνα