Μενου με εμφαση στο burger

Καθημερινα 13.00 - 01.00

26 Οκτ 2016

Μεσημέρι Κυριακής και βρεθήκαμε στο Χαλάνδρι. Μετά από μια μικρή βόλτα, αφού παρκάραμε παραδόξως εύκολα κοντά στο ρέμα, αποφασίσαμε να δοκιμάσουμε το burger του Butcher's. Αν και φανατικοί του ΜΠΑΡ ΜΠΕΕ, μιας και γείτονες, αναπόφευκτα κάθε μπέργκερ το συγκρίνουμε με αυτό, χωρίς αυτό να σημάινει ότι το καλό δε θα το παραδεχτούμε.

2 άτομα + καρότσι, αρχικά ρωτήσαμε αν υπάρχει χώρος για να βολέψουμε και το καρότσι (το μαγαζί ήταν ανησυχητικά άδειο, αλλά είχε 1 μεγάλο τραπέζι με κράτηση που δεν είχε έρθει και άλλα 2-3 τραπέζια που τρώγανε). Με μεγάλη τους χαρά προσπάθησαν να μας εξυπηρετήσουν και γενικά ήταν πολύ ευγενικοί καθ' όλη τη διάρκεια της παραμονής μας.

-----Χώρος - Ατμόσφαιρα (1/4)-----

Το μαγαζί πολύ μικρό, στρίμωγμα παντού, όλα τα τραπέζια σε πολύ κοντινές αποστάσεις, φαινόταν η προσπάθεια αξιοποίησης και του τελευταίου εκατοστού, χωρίς λόγο όπως φάνηκε αφού σε ώρα αιχμής είχε 20% πληρότητα. Μας πρότειναν να περάσουμε στον "κήπο", ο οποίος μόνο κήπος δεν ήταν. Απλά ένας διαμορφωμένος χώρος για 3 τραπέζια και 2-3 στάντ στο πίσω μέρος του μαγαζιού, με ανοιγόμενη οροφή και θέα... μια αποθήκη και ένα κουβά με σφουγγαρίστρα. Το χειρότερο όλων ήταν ο εξαερισμός της κουζίνας. Ενώ είμασταν σε χώρο ας πούμε ανοιχτό λόγω της οροφής, η κάπνα από την κουζίνα έβγαινε κατευθείαν από την πόρτα και όχι από κάποιο εξαερισμό ψηλά. Κοινώς, η κουζίνα ντουμάνιαζε και μαζί της και το υπόλοιπο μαγαζί, ενώ ο καπνός είχε ώς διέξοδο τον "κήπο". Κατά τα άλλα το ξύλο επικρατούσε και τίποτα άλλο δε βρίσκω άξιο αναφοράς.

-----Εξυπηρέτηση (3/4)-----

Από την αρχή μέχρι το τέλος οι σερβιτόρες ήταν ευγενέστατες και πρόσχαρες, ενώ δεν παρέλειψαν, αφού κατάλαβαν ότι ήταν η πρώτη μας φορά στο μαγαζί, να μας ενημερώσουν για την ιστορία τους, τη φάρμα με τα δικά τους κρέατα και να μην έχουμε κανένα φόβο για την ποιότητα, ενώ μας έκανε και μια εκτενή μεν ανούσια δε περιγραφή του καταλόγου. Το γιατί 3/4 και όχι 4/4 θα φανέι με το λογαριασμό (θα αναφερθώ στο τέλος).

-----Γεύση (2/4)-----

Πήραμε ένα Jack Daniel's large combo (μοσχαρίσιο μπιφτέκι, jack daniel's sauce, cheddar, bacon, ντομάτα, onion rings) και ένα Mystic large combo (μοσχαρίσιο μπιφτέκι, sauce μανιταριών, πίκλες, ντομάτα, καραμελωμένα κρεμύδια). Combo σημαίνει +πατάτες. Large σημάινει 200 γρ μπιφτέκι, αλλά μόνο large δε μας φάνηκαν, καθώς το μπιφτέκι ήταν κρυμμένο μέσα στο ψωμάκι. Τώρα που το σκέφτομαι δε γεύτηκα ποτέ τις πίκλες του mystic, ενώ το jack που δοκίμασα ήταν λιγωτικό. Μέτρια γεύση και ποιότητα, τίποτα το ιδιαίτερο, το ψωμάκι ζυμωτό καλό δε μοιάζει με τα συνηθισμένα, πατάτες φρέσκιες αλλά όχι κάτι το ιδιαίτερο, και μια αδιάφορη sauce συνοδευτική.

-----VFM (2/4)-----

Λογαριασμός.... στο μιλητό 16,30. Εξού και μία λιγότερη ντομάτα στην εξυπηρέτηση. Ζητήσαμε απόδειξη που ήρθε με το συνολικό ποσό και όχι αναλυτικά. Για αυτό που φάγαμε τα 16,30 δε τα άξιζε, ούτε για την ποσότητα, ούτε για την ποιότητα και ούτε κατά διάνοια για το περιβάλλον. Αν ξαναβρεθώ στην περιοχή σίγουρα θα προτιμήσω κάτι άλλο. Ενώ αν θελήσω καλό burger ξέρω που θα το βρώ.

Οντας τελειως Αμερικανακι στο φαγητο, αποφασισα να επισκεφθω το Butcher's χθες το βραδυ με εναν φιλο, εχοντας κουπονι προσφορας απο καποιο site.

Το μαγαζι ειναι στο κεντρο του Χαλανδριου, μικροσκοπικο, ντυμενο στο ξυλο, με τραπεζακια στον εξωτερικο χωρο και ξυλινους παγκους, αρκετα κοντα στη φιλοσοφια του grab'n'go. Προσωπικα δεν φανηκε ασχημο, μονο πολυ στριμωγμενο, με την κουζινα τοσο κοντα στα τραπεζια που μυριζεις σαν κινουμενη καντινα οταν φυγεις, ενω θεωρω πολυ καλη πινελια τα διαφορα ειδη καυτερων σως που βρισκονται στρατηγικα τοποθετημενα πανω στα τραπεζια για οποιον προτιμα τα πικαντικα.

Το κουπονι σου εδινε μια επιλογη σαλατας, ενα φιξ ορεκτικο, 2 μπεργκερ και 2 αναψυκτικα, πολυ γεματο γευμα για 2 ατομα. ΑΝ το φαγητο τρωγοταν, θα αξιζε απιστευτα τα λεφτα του. Αλλα δεν τρωγοταν. Και εξηγουμαι.

Η σαλατα ηταν υπολειμμα ceasar's, 2 μαρουλια, 3 φλοιδες τυρι και ενα κομματι κρεας αγνωστης ταυτοτητας, που επαιρνα ορκο οτι ηταν παγωμενο χοιρινο, μουλιασμενα στη σως, ενω τα κρουτον εχασαν το δρομο για το μπολ. Δεν κανω πλακα, η ποσοτητα ηταν για γελια.

Περιμεναμε να μας αποζημιωσουν τα μπεργκερ, ενα XL cheeseburger και ενα XL bacon burger combo, ενω για ορεκτικο προβλεποταν πατατες με μπέικον και τσενταρ. Τις πατατες δεν θελω να τις θυμαμαι, ηρθαν κρυες, με 10 σταγονες απο το πιο απαραδεκτο τυρι που εχω φαει, δεν τις ακουμπησαμε.

Τα μπεργκερ ηταν τοσο φαουλ που δεν ξερω απο που να αρχισω. Πρωτιστως, ισως φταιει που γενικα δεν συμπαθω το ψωμι, εχω συνηθισει τα μπεργκερ να κοιμουνται ζεστα μεσα σε αφρατο σουσαμενιο μπριος, οχι σε μια ψιλομπαγιατικη παντοφλα που θυμιζει τσιαπατα. Το τυρι ηταν το ιδιο κακης ποιοτητας τσενταρ, τα υπολοιπα υλικα ηταν αφαντα και το μπιφτεκι ηταν τρομερα μπουχτιστικο. Το κρεας ηταν εμφανως καλο, μην ειμαστε αδικοι, αλλα κατι η ελλειψη ψωμιου στη ζυμη, κατι η εξορια των μπαχαρικων, προφανως για να υπερισχυει η γευση του κρεατος, ηταν στεγνο, αγευστο και κουραστικο.

Για ολα αυτα, συν 2 αναψυκτικα πληρωσαμε μολις 17 ευρω, τιμη εξαιρετικη για τοσο φαγητο (βεβαια τα πηραμε προσφορα απ το ιντερνετ, δεν ξερω ποσο κοστιζουν χωρις κουπονι) και θα ηταν φοβερο vfm αν η ποιοτητα ηταν αλλη. Ομως για φαγητο που στην πλειονοτητα πεταχτηκε, δεν αξιζαν. Δεν ειμαι σιγουρη οτι θα του εδινα δευτερη ευκαιρια.

19 Δεκ 2016

Επισκεψη στο συγκεκριμενο εστιατοριο την Κυριακη 11/12/2016 απογευμα γυρω στις 18:00 δυο ατομα. Αρκετος κοσμος μεσα σε αυτο.
Ο χωρος μικρος και τα τραπεζια στριμωγμενα, προσπαθεια να κερδηθει και το τελευταιο εκατοστο εις βαρος βεβαια της ιδιωτικοτητας των πελατων.
Η εξυπηρετηση πολυ καλη ο σερβιτορος ευγενικος και προθυμος να μας εξυπηρετησει.
Παραγγειλαμε ενα l cheese burger και ενα xl buffalo burger (θελαμε να φαμε κατι γρηγορα και να φυγουμε διοτι οπως προανεφερα ο χωρος πολυ μικρος και στριμωγμενος, κατα την γνωμη μου θυμιζει fast food). Ηρθαν ψημενα οπως τα ζητησαμε, η δε γευση τους μετρια εχω δοκιμασει και καλυτερα στις ιδιες τιμες. Οσον αφορα την ποιοτητα τιποτα το ιδαιτερο παρολη την ενημερωση για κρεατα απο ζωα που εκτρεφουν οι ιδιοι.
Ζητησα τον λογαριασμο, αποδειξη δεν εφεραν απλα μου ανακοινωςαν προφορικα οτι τους χρωσταω17 €. Παρατηρησα οτι και σε αλλα τραπεζια δεν προσκομισαν αποδειξη.
Η μη προσκομιση αποδειξης, ο στριμωγμενος χωρος και η μετρια γευση αυτων που παραγγειλαμε με οδηγουν στο να μη ξαναεπισκεφθω το συγκεκριμενο εστιατοριο.

30 Σεπ 2016

Το μαγαζί αυτό είναι η κλασική απόδειξη του κακού Έλληνα απατεώνα επιχειρηματία. Μόλις 'έπιασε' το μαγαζί κ έβγαλε χρηματα, τα φόρτωσε ολα στον κόκκορα.. Πηγαίνω, ή μαλλον, πήγαινα ασταμάτητα απο οταν ανοιξε το μαγαζί.

Είχαν πολύ καλό burger, αλλά έκαναν σχεδόν παντοτε λάθος την παραγγελία απο το τηλεφωνο. Για το λόγο αυτό, αποφασισα πριν απο ένα χρόνο να μην ξαναπατήσω.

Χτες λοιπόν, και βλέποντας οτι το μαγαζί επεκτάθηκε -απόδειξη οτι ένα μαγαζί πάει καλά- είπα να ξαναπαραγγείλω! Ευελπιστώντας οτι τα λάθη τους τα έφτιαξαν. Bullshit!! Περίμενα μιαμιση ώρα για να μου έρθει το φαγητό! Τα δύο burgers!!! Χειρότερα δηλαδη κ από πριν!!

Έπαιρνα τηλεφωνο να ρωτήσω για την παραγγελία μου και μου έλεγαν και ψέμματα οτι το φαγητό μου θα έρθει σε δέκα λεπτα. Αυτό γινόταν κάθε δεκαπέντε λεπτα!!!! Όταν ήρθε επιτέλους το φαγητό μου, ήταν όλα κατάκρυα.. Και σας το υπόσχομαι μένω δίπλα!! και το αποκορύφωμα: το μπιφτέκι -που για πρώτη φορά μυριζε και ήταν σκληρό, ήταν πολύ μικρότερο!! Σκεφτείτε ότι κατά τις τελευταίες μου μπουκιές, έτρωγα σκέτο ψωμί!!! Τυπική ελληνική νοοτροπία: "αφού εβγαλα χρήματα, τώρα θα βγάλω περιςςότερα, με το να ρίξω την ποιότητα ή την ποςότητα"!! Disgusted! Από όλα! Μηδέν! Δε θα ξαναπατήσω ποτέ!

28 Αυγ 2016

Μεσημερι 17ης Αυγουστου κι αποφασιζω με τη κοπελα μου υστερα απο μεγαλη λαχταρα εχοντας επισκεφθει το εν λογω καταστημα προ 5 μηνων να γευτω για δευτερη φορα το λαχταριστο burger!
Φτανοντας καυσωνας εξω επιλεγουλες να κατσουμε μεσα οπου ειμαστε εγω η κοπελα και αλλη μια παρεα δυο ατομων. Μας υποδεχεται μια υπερ-χαμογελαστη σερβιτορα η οποια μ ειχε εξυπηρετησει ξανα! κανουμε τη παραγγελλια ωσπου μπαινει αλλος ενα κυριος στο μαγαζι και καθεται στα ψηλα καθισματα απεναντι μας δηλαδη απεναντι απο τους καναπεδες! Συνοπτικα πηραμε mozzarella sticks για τη μεση γυρω στα 5 ευρω 6 τεμαχια (δεν τα λες ασχημα) δυο κοκα κολα και απο ενα burger ο καθενας!
Ερχεται λοιπον η ιερη στιγμη που η σερβιτορα φερνει στη κοπελα μου το burger της κι υποψιαζομαστε οτι θα ακολουθησει και το δικο μου! ελα ομως που δεν.... γινεται μια παυση περι των 7 λεπτων μεχρι που χτυπαει επιμονα το καμπανακι.. η σερβιτορα οδηγειται στο πασο να παραλαβει το πιατο... το οποιο το μεταφερει στο κυριο που εκατσε μετα απο μας... εγω λιμοκτονοντας παρακολουθω ολη τη φαση υποψιαζομενος παντα το λαθος!

Με τα πολλα του αφηνει τo burger το οποιο ο ανθρωπος και λογικο το κοιταει καλα καλα κι αρχιζει ν πιανει το ψωμακι με τα χερια του και να το περιεργαζεται και να τρωει πατατες! ξαφνικα επιστρεφει παλι η σερβιτορα του παιρνει βιαστικα το πιατο απτο χερι και προσεξτε τι γινεται! παει και λεει στον πασο (ειναι μεσοτειχια με τη κουζινα οποτε ακουγονται ολα ποσο μαλλον αν καθεσαι διπλα) "καλα δν σου ειπα να μην βαλεις μπεηκον στις πατατες?".. οσο γινεται αυτη η στιχομυθια μπροστα στα ματια μας γινεται η ανταλλαγη του burger μου το οποιο ακουμπησε ο ανθρωπος με τα χερια του με ενα αλλο... το οποιο ελπιζαμε οτι θα ναι το δικο μου αλλα τελικα ΛΑΘΟΣ!

Ηταν του κυριου που καθοταν απεναντι μας ο οποιος θα συνεχιζε με το κανονικο burger που ειχε παραγγειλει! κι οπως τελικα το περιμεναμε μεσα σε 1 λεπτο εμφανιζεται το δικο μου burger δηλαδη αυτο που πηγε στο κυριο και το επιασε με τα χερια του εφαγε πατατες και μετα ηρθε σε μενα!
Φυσικα και ζητησα απο την σερβιτορα να το παρει πισω κι οτι δεν θα φαω τιποτα τελικα γιατι προφανως σιχαθηκα και της εξηγησα οτι ειδα το σκηνικο.. Η απαντηση της αποστομωτικη! "Μα δεν το πειραξε ο κυριος.. Μονο μια πατατουλα πηρε".

Οπως φανταζεστε εκει καταπια τη γλωσσα μου καθως ημασταν δυο ατομα μαρτυρες στο συμβαν αλλα η σερβιτορα δεν το δεχτηκε και συνεχισε να μου λεει οτι ειναι κριμα να μην φαω κατι αλλλο!
Τελος παντων οπως και να χει γευστικα δεν υπηρχε κανενα παραπονο το burger της κοπελας μου ηταν απιστευτο αλλα αυτο το σκηνικο αμαυρωσε ολη την εικονα που ειχα γι αυτο το μαγαζι. Ενα μαγαζι που σεβεται τον εαυτο του θα ειχε εναν υπευθυνο για τετοιες πεειπτωσεις οι οποιες ειναι ανεπιτρεπτες κατ' εμενα!

Συνοψιζοντας δεν πιστευω οτι ειναι κακο μαγαζι απλα θα επρεπε να υπαρχει μια προσοχη στην επιλογη του προσωπικου καθως και της διαχειρησης των πελατων!

29 Νοε 2015

Μια αλυσιδα αντεχει οσο ο πιο αδυναμος κρικος της

American style φαγαδικα (burgers δλδ) εχουν εξαπλωθει σε ολο το λεκανοπεδιο σαν ιος!!
Καποια προσπαθουν να φτιαξουν το οικονομικοτερο και καποια αλλα το μεγαλυτερο. Για burger μιλαω- μην παρεξηγηθω. Το butcher's προσπαθει να τα συνδυασει και τα δυο. Εχει απλο 100gr με 2,30€ και σταβλισιο 600gr με 16,90€. Οι τιμες που αναφερω ειναι για take away. Δυστυχως ο χωρος του δεν με κερδισε ποτε για να καθισω εκει. Παραπεμπει σε ταχυφαγειο χωρις καποιο ενδιαφερον διακοσμητικο στοιχειο.

Το butcher εχει παρει το ονομα του, λογω του οικογενειακου κρεοπωλειου που εχουν στην περιοχη. Εκτος του κρεοπωλειου που διατηρει ο πατερας του ιδιοκτητη υπαρχει και δικια τους φαρμα με μοσχαρια limousine που εκτρεφει ο παππους. Το επιχειρηματικο πλανο δλδ ειναι 40 χρονων και βαλε. Τωρα τι θα γινει στην περιπτωση που ο παππους δεν μπορει να συνεχισει την εκτροφη ειναι ενα προβλημα που θελω να πιστευω πως εχουν σκεφτει την λυση. Περαν του κακου και μαυρου χιουμορ, το butcher εχει το καλυτερο μπιφτεκι στο ειδος του. Χωρις πολλα μπαχαρικα για να διορθωθει και με χοντροκομμενο κιμα ειναι ζουμερο και κρεατενιο τοσο-οσο. Αλλα μεχρι εκει... Ολα τα υπολοιπα ειναι ενα τεραστιο μηδενικο. Πολυ κακες σαλτσες και ακομα χειροτερο ψωμακι που καλυπτει ολες τις υπολοιπες γευσεις.

Epic fail το ψωμακι στο σταβλισιο-αφου αποφασισαν πως το μεγαλυτερο burger τους δεν θα γινει απο πολλα μπιφτεκια μαζι, αλλα απο ενα τεραστιο μπιφτεκι 600gr. Ετσι για να καλυψουν αυτο το μεγαλο μπιφτεκι, αναγκαστικα φτιαξαν κι ενα μεγαλο ψωμι.

Ανετα η εκκλησια της γειτονιας μου εβγαζε το αντιδωρο της εβδομαδας απο ενα τετοιο ψωμι!!!
Δεν τρωγεται με τπτ απο ενα ατομο μονο- για το ψωμι λεω. Αν μπορουσα θα ειχα βαλει 2,5 τοματουλες. Τρεις ομως με τπτ, γιατι κρινω το συνολο κι οχι το μπιφτεκι του μονο.

VFM 3 2,30€ για καλης ποιοτητας μπιφτεκι ουτε του παπα, αν φτιαξει και τα υπολοιπα τεσσαρακι για πλακα.
Δεν εχω εξυπηρετηθει σε τραπεζι αλλα μια φορα που περιμενα την παραγγελια μου, υπηρχε σερβιτορα στον χωρο που εσερνε τα ποδια της...

01 Νοε 2015

Επίσκεψη μετά από καιρό, αλλά με όχι αναμενόμενα αποτελέσματα

Ο χώρος έχει αλλάξει και είναι προς το καλύτερο, αλλά πάντα με την φιλοσοφία του φαστ φουντ.
Πήρα σε πακέτο και όσο περίμενα έριχνα κλεφτές ματιές στα πιάτα που ετοιμαζόντουσαν για τα τραπέζια, έχω ένα κόλλημα με τις σαλάτες, τις οποίες λατρεύω. Όσες φορές είχα πάρει από εδώ σαλάτα είχα απογοητευθεί με την ποσότητα των υλικών της. Από μπόρεσα και είδα το ίδιο εξακολουθεί να ισχύει και τώρα. Η σαλάτα έχει τη μορφή σχεδόν ατομικής μερίδας. Πιστεύω ότι υπάρχει απλά για διεκπεραιωτικους λόγους στον κατάλογο.

Πήρα 2 bacon burger με πατάτες, στη μία μερίδα έξτρα τσένταρ-μπεϊκον στις πατάτες, και ένα μικρός cheese burger. Σύνολο γύρω στα 17,90 αν θυμάμαι καλά.
Το μοναδικό που βρήκα σταθερό και ποιοτικό για τα δικά μου γούστα είναι το μπιφτέκι. Χωρίς πολλά (ή και καθόλου) ψωμιά στον κιμά, με τα κατάλληλα μπαχαρικά και την μυρωδιά από το ψήσιμο στο κάρβουνο, βγαίνει ένα καταπληκτικό αποτέλεσμα στη γεύση. Το μπιφτέκι είναι εξίσου γευστικό και την επόμενη μέρα.
Εκεί που τα χαλάμε είναι στα υπόλοιπα υλικά του burger. Το ψωμί πλέον σκεπάζει το μπιφτέκι, ή αυτό μεγάλωσε, ή το μπιφτέκι μίκρυνε. Και τα υλικά που έχει μέσα το burger τα ψάχνεις με μεγεθυντικό φακό.

Ανύπαρκτο το τσένταρ, κατάλαβα την ύπαρξη του από το κίτρινο χρώμα που είχε απορροφηθεί πάνω στο ψωμί. Μικροσκοπική ποσότητα του μπεϊκον επίσης. Όλα τα λεφτά όμως ήταν τα καραμελωμένα κρεμμύδια. Βρήκα 2 μικρές ροδέλες στο ψωμί, σαν να προσπαθούσαν να κρυφτούν μην τις φάω. Καμία σχέση δηλαδή με τις φωτογραφίες που θα δείτε στο ίντερνετ.

Οι δε πατάτες με το τσένταρ και το μπέϊκον απλά απογοητευτικές. Νομίζω ότι το τσένταρ που χρησιμοποιεί δεν πρέπει να είναι και από τα καλύτερα της αγοράς.
Η εξυπηρέτηση απλή, γρήγορη και φιλική στο σημείο του: ωχ δεν σας έκοψα απόδειξη? Νόμιζα ότι σας είχα κόψει.

Συνολικά από αυτό το μενού, προτείνω μόνο τα μπιφτέκια σαν μερίδα. Υπάρχουν και κάποια πιάτα με μεγαλύτερα μπιφτέκια από το μικρό και μεσαίο, τα οποία δε έχω δοκιμάσει. Θεωρώ πως δεν δικαιολογεί αυτές τις τιμές.

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη stelathen.

01 Δεκ 2015

Επισκεφτήκαμε το Βucher's Burger μόλις μάθαμε ότι σερβίρεται burger με μπιφτέκι που ζυγίζει 1200γρ.!!! Όντως το burger ήταν γίγας-4 ατόμων!!! (Το συγκεκριμένο δεν αναφέρεται στον κατάλογο και στοιχίζει 33.60€ Από θέμα γεύσης και ψησίματος ήταν εξαιρετικό!!!
Υπάρχει πολύ μεγάλη ποικιλία σε burger και οι τιμές είναι προσιτές!!!

Παραγείλαμε επίσης μία σαλάτα, τρείς μπύρες και δύο αναψυκτικά!! Συνολικά πληρώσαμε 54 € για 4 άτομα!!

Στο μόνο που κατά την γνώμη μου το μαγαζί υστερεί είναι ο χωρός!! Τα τραπέζια είναι αρκετά στριμωγμένα και στο πίσω μέρος όπου καθίσαμε, η θέρμανση ήταν ανεπαρκής!! Επιπλέον η διακόσμηση ήταν αδιάφορη!! Όσον αφορά την εξυπηρέτηση, όλοι ήταν ευγενέστατοι και φιλικοί!! Θα ξαναπάμε γιατί μας κέρδισε η πρωτοτυπία και η ευγένεια!!

24 Φεβ 2016

Επίσκεψη Σάββατο μεσημέρι! Τέσσερα άτομα, δύο ενήλικες δύο έφηβοι! Περιμέναμε αρκετά για τραπέζι μιας και ο χώρος είναι πολύ μικρός. Τα πιάτα με τα Burger όχι τίποτα το ιδιαίτερο από γεύση μόνο από ποσότητα αρκετά. Συνοδεύονται από πατάτες. Πληρώσαμε για 4 Πιάτα κλασικού Burger 50 e! Ίσως πήγαινα ξανά.

12 Ιαν 2016

Αν και ήταν εμφανής η απογοήτευση όταν διαπιστώσαμε ότι δεν υπήρχε η κράτηση που είχαμε κάνει, παρ' όλα αυτά η εξυπηρέτηση ήταν ιδιαιτέρως ζεστή. Οι σαλάτες και τα burgers αρκετά ικανοποιητικά σε μέγεθος και γεύση. Πολύ πιο ελαφριά και "καθαρά" από άλλα burgerάδικα, χωρίς πολλά Και περιττα λίπη. Το δυσάρεστο αφορά το χώρο που αν και καλαίσθητος στο εσωτερικό, είναι αρκετά μικρός!

Αγίας Παρασκευής 17, Χαλάνδρι