Ένας ζεστός χώρος που σκοπός του είναι να φιλοξενήσει τον επιχειρηματικό κόσμο όλης της περιοχής μας και όχι μόνο. Επισκεφτείτε το χώρο μας για να δείτε την υψηλή ποιότητα των προϊόντων μας καθώς και την άψογη εξυπηρέτηση. Το Flavour είναι δίπλα σε κάθε επαγγελματία κατανοώντας τις δυσκολίες του σύγχρονου τρόπου ζωής. Φροντίσαμε για εσάς να φτιάξουμε έναν ποιοτικό χώρο για το διάλλειμά σας. Ο χώρος μας μπορεί να φιλοξενήσει 140 άτομα, η κουζίνα μας μπορεί να ικανοποιήσει κάθε γαστρονομική επιθυμία σε αρκετά προσιτές τιμές. *Εντυπωσιάστε τους συνεργάτες σας με ένα εταιρικό γεύμα ή σε μια ονομαστική γιορτή!

Καθημερινά όλη μέρα ανοιχτό (Δευτέρα-παρασκευή απο τις 7:00πμ - 2:00πμ). Ώρες διανομής Δευτέρα-Παρασκευή: 8:00πμ - 02:00πμ και Σ/Κ: 9:00πμ - 02:00πμ

Κάνει delivery
Δέχεται πιστωτική κάρτα
Προσφέρει Πρωινό
Take away
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά
Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις

31 Ιαν 2019

Κυριακη απογευμα λοιπον και εχω κλεισει τραπεζι στο εν λογω μαγαζι διοτι και ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου και το εχω ''κοψει'' πολλες φορες σαν ενα πολυ ωραιο μαγαζακι (μαγαζαρα θα ελεγα) και επειδη εχει ερθει πολλες φορες η γυναικα μου με τις φιλες τις και μου εχει πει τα καλυτερα. Κλεινω, τηλεφωνικως, τραπεζι στον χωρο των μη καπνιστων για οχτω ατομα και πηγαινω στις 19:00. Την ωρα που πηγα ειχε ηλικιες με μεσο ορο 60 χρονων καλοντυμενοι αλλά καθως περνουσε η ωρα και περι τις 20:30 ειχε ατομα μονο κατω απο 40 και αυτοι με καλο ντυσιμο και οχι ''οτι να΄ναι''. Τρομερη αλλαγη πελατων η οποια ποτε δεν μου εχει τυχει να δω σε αλλο μαγαζι. Λοιπον κατσαμε για να πιουμε ενα καφε αλλά χωρις να τους πουμε μας ειχανε βαλει στο τραπεζι σερβιτσια γιατι νομιζαν οτι θα φαμε (ειχαμε σκοπο να φαμε αργοτερα αλλά οταν ειχα κανει την κρατηση του τραπεζιου δεν ειχα αναφερει κατι για φαγητο). Αμεσως μετα απο υποδειξη μας να μεζευτουν τα πιατα ο σερβιτορος με φιλικο χαμογελο μας τα μαζεψε και ειπε και συγνωμη το οποιο δεν χρειαζοταν φυσικα. Παραγγειλαμε καφεδες αλλά παραδοξως οι καφεδες αργησαν παρα πολυ, περιπου μια ωρα με αποτελεσμα παρολο που ειχαμε κανει καλη κατασταση στην παρεα μερικοι δυσανασχετουσαν με το δίκιο τους. Τελος παντων οι καφεδες ηρθαν και δεν φυγαμε (ημασταν ετοιμοι παντως). Ο χωρος του μαγαζιου ειναι διχοτομημενος δυο μερη, ενα για καπνιστες και ενα για μη καπνιστες. Η διακοσμηση τελεια με λεπτομερεια και πολυ καθαρα σαν ενα σοβαρο bistro μαγαζι το οποιο προσφερει απο ποτα, καφεδες μεχρι και κυριως πιατα. Κατα τις 21:30 λοιπον μερικοι απο εμας παραγγειλαμε να φαμε και πηραμε τα εξης. Μακαροναδα (πενες) flavor καλη σε γευση και σε ποσοτητα με κοματακια απο ψαρονεφρι, λιγα ομως, πιπεριες, μανιταρια, λιαστη ντοματα, κρεμα γαλακτος και παρμεζανα που ολα αυτα μαζι συνεθεταν μια ιδιαιτερη αλλά αρκετα βαρια γευση. Εμενα μου αρεσουν τα βαρια φαγητα παντως και δεν ειχα παραπονο διοτι αυτο το πιατο ηταν αποκλειστικα για εμενα. Βαθμολογια θα εδινα 3,5/5. Σαλατα του Καισαρα παρα πολυ καλη με μπολικο κοτοπουλο και ολοφρεσκα υλικα σε γεναιοδορη ποσοτητα βαθμολογια 4,5/5. Φιλετο κοτοπουλο σχαρας με ρυζι το οποιο αποτελουταν απο τρια καλοψημενα κοματια, μεγαλουτσικα, και αρκετο ρυζι το οποιο ειχε και καλαμποκι - αρακα. Το πιατο αυτο ητανε πολυ καλο σε ποσοτητα και σε ποιοτητα βαθμολογια 4,5/5. Μπιφτεκια μοσχαρισια σχαρας που και αυτα ειχαν ρυζι και ητανε και αυτα τρια κομματια με μπολικο ρυζι, ιδιο με του κοτοπουλου εννοειται, και ητανε απο τα καλυτερα μπιφτεκια που εχω δοκιμασει βαθμολογια 5/5. Θα ηθελα να σημειωσω κατι ομως το οποιο πρεπει και να τονιστει! Παλι τα 4 (μονο!! ) πιατα που παραγγειλαμε αργησανε περιπου μια ωρα το οποιο το θεωρω απαραδεκτο! Ναι μεν οι γευσεις παρα πολυ καλες σε ολα αλλά μεγαλο το προβλημα της καθυστερησης το οποιο μαλλον οφειλεται στην κουζινα και οχι στους σερβιτορους, Επισης να σημειωσω οτι ειχε πολυ δυνατο Wi Fi και παρολο που ητανε γεματο το μαγαζι πηγαινε σφαιρα! Αν θα ξαναπαω;Ναι θα ξαναπαω γιατι ειναι ενα all around μαγαζι με ανετες καρεκλες - καναπεδες για να πεις μια κουβεντα ανετα σαν ανθρωπος με καλα προιοντα αρκει να εχω ανεση στην ωρα γιατι με την εξυπηρετηση εχουν θεμα το οποιο πρεπει να διορθωσουν.