Έκπτωση εως 20% για κρατήσεις μέσω e-table

Στην ανανεωμένη πλατεία Αγίου Γεωργίου στην Κυψέλη βρίσκεται το μεζεδοπωλείο-εστιατόριο Κυβέλη όπου μπορείτε να απολαύσετε μεζέδες αλλά και χορταστικά κυρίως πιάτα κρεατικών ή θαλασσινών.

Σας περιμένουμε να απολαύσετε προσεγμένα πιάτα φτιαγμένα μεράκι και έμφαση στη λεπτομέρεια, στον ζεστό και φιλόξενο χώρο μας.

Κλείστε τραπέζι στο εστιατόριο Κυβέλη μέσω του e-table και κερδίστε έκπτωση εως 20%.

Δες όλες τις σημερινές ανακοινώσεις (0)

Έκπτωση εως 20% για κρατήσεις μέσω e-table

Δες όλες τις σημερινές ανακοινώσεις (0)