Οι Fishαλίδες προέκυψαν από το σεβασμό τεσσάρων φίλων προς την πρώτη ύλη, τη γνώση της μαγειρικής και προς εσάς. Ο Αντώνης και ο Στέλιος, ιδιοκτήτες του ιχθυοπωλείου Γοργόνα στο Νέο Ψυχικό, είναι οι άνθρωποι που καθημερινά φερνουν τα πιο φρέσκα ψάρια και θαλασσινά. Ο βραβευμένος σεφ Μιχάλης Τζόβας υπηρετεί επί σειρά ετών με επιδεξιότητα την τέχνη της εστίασης με ιδιαίτερη τεχνική στα ψάρια και τα θαλασσινά μετατρέποντας την καθημερινή ψαριά σε πιάτα που κρύβουν μέσα τους τα μυστικά της Ελληνικής κουζίνας. Και ο Κωνσταντίνος είναι ο άνθρωπος που θα φροντίσει την παραμικρή λεπτομέρεια ώστε η επίσκεψή σας στις Fishαλίδες να σας κάνει να νιώσετε σαν στο σπίτι σας.

Τρίτη, Τετάρτη, Πέμπτη,Παρασκευη,Σαββατο (13·00 - 00:30). Κυριακη (13:00-20:00). Ζωντανή μουσική κάθε Παρασκευή. Δευτέρα κλειστά

Έχει ζωντανή μουσική
Δέχεται πιστωτική κάρτα
Ξεχωριστός χώρος για καπνίζοντες
Υπάρχει εξωτερικός χώρος
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά
Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις
Επιτρέπονται κατοικίδια

07 Ιουν 2017

Στο συγκεκριμένο μαγαζί (επειδή είναι και στην περιοχή μας) έχουμε πάει με παρέα συνολικά 4 φορές τους τελευταίους 2 μήνες. Πάντα μεσημέρι Κυριακή. Το μαγαζί έχει πάντα εκπληκτική ποιότητα στα πιάτα του και για το λόγο αυτό μας έχει ενυπωσιάσει και κερδίσει. Άψογο και στα ψητά και στα τηγανητά και στις σαλάτες. Οι πρώτες ύλες είναι υψηλής ποιότητας. Φεύγεις και δεν αισθάνεσαι καθόλου βάρος στο στομάχι. Παρά μόνο ικανοποίηση ότι έφαγες πολύ καλά.

Τα παιδιά που το έχουν και που σερβίρουν είναι νέα, με όρεξη, διάθεση, χαμόγελο, ευγένεια, χιούμορ και εξυπηρέτηση. Και έχουν "χτίσει" ένα πολύ σοβαρό και ποιοτικό μαγαζί. Ο χώρος μέσα είναι όμορφος, καθαρός και φροντισμένος. Έχει και μια μικρή υπαίθρια αυλίτσα μπροστά με τέντες (αν τυχόν βρέξει). Οι τιμές θα έλεγα ότι είναι μάλλον λιγάκι πάνω από το μέσο όρο (όχι όμως πολύ) για την τοποθεσία που βρίσκεται και την καθόλου θέα που προσφέρει (βλ. βιτρίνα σε δρόμο που ευτυχώς έχει ελάχιστη κυκλοφορία). Αλλά δικαιολογούν απόλυτα την πολύ καλή ποιότητα που προσφέρει.

Την τελευταία φορά (4 άτομα) πήραμε: 1 ψάρι στείρα 1050 γρ. ψητή (νοστιμότατη), 5 πετρομπάρμπουνα τηγανητά (πεντανόστιμα), 1 σαλάτα κυκλάδες (πολύ ωραία), 1 αχινοσαλάτα (ωραία), 1 μελιτζανοσαλάτα (πολύ καλή και εύγεστη), πατάτες τηγανητές (ενυπωσιακά νόστιμες και καλοψημένες χωρίς ίχνος λαδίλας, από τις καλύτερες που έχουμε ποτέ φάει, ίδιες με σπιτικές), 1 κιλό κρασί λευκό (καλό), 1 καλαμάρι ψητό με λεμονόχορτο (μαλακό, γευστικότατο και νόστιμο). Και πληρώσαμε €120.

Αν επιθυμείτε μια ψαροταβέρνα με ποιότητα (όπως εμείς) και η ποιότητα βρίσκεται ψηλά στην κλίμακα των απαιτήσεων σας (όπως εμείς), τότε είναι ακριβώς αυτό που ζητάτε. Το συνιστώ ανεπιφύλακτα.

26 Απρ 2017

Μεγάλο Σάββατο μεσημέρι στις Fishalides. Ιδιαίτερη μέρα. Καταφτάνουμε μετά από κράτηση μέσω e-table με 10% έκπτωση στην οποία δεν περιλαμβάνονταν, αν θυμάμαι καλά, κάποια πιάτα ημέρας.
Η ταβέρνα βρίσκεται σε έναν στενό και μικρό δρόμο, κάθετο στην κεντρική λεωφόρο του Χαλανδρίου (Παπανδρέου).
Ο χώρος είναι πολύ όμορφος και πολύ προσεγμένος. Θυμίζει έντονα Κυκλάδες και ελληνικό καλοκαίρι. Το λευκό και το θαλασσί χρώμα παντού: τοίχοι, διακοσμητικά στοιχεία, τραπεζοκαθίσματα. Καθαριότητα, φως, όλα σου προκαλούν μια ευχάριστη διάθεση. Την ώρα που φτάσαμε έτυχε να φτάσουν ταυτόχρονα 3-4 παρέες. Το σημειώνω γιατί εδώ φαίνεται η ετοιμότητα, η οργάνωση και ο συντονισμός ενός μαγαζιού. 2 νεαρά παιδιά, απόλυτα εξυπηρετικά και οργανωμένα έτρεχαν να τα κάνουν όλα: παραγγελία, σερβίρισμα, εξυπηρέτηση. Τα κατάφερναν μια χαρά παρά τον κόσμο και τον φόρτο εργασίας και κανένας δεν έμεινε παραπονεμένος.
Μια ενημερωτική πινακίδα ενημερώνει επίσης τους πελάτες ότι έχουν δικό τους ιχθυοπωλείο οπότε από την παραγωγή πάμε κατευθείαν στην κατανάλωση.
Στα των γεύσεων ο κατάλογος περιλαμβάνει μια αξιόλογη ποικιλία ψαριών αλλά και θαλασσινών και θα έλεγα και κάποια λίγο πιο "πειραγμένα" πιάτα. Πραγματικά δεν ξέραμε τι να πρωτοδιαλέξουμε. Στην αρχή ερωτηθήκαμε αν θέλουμε νερό βρύσης ή εμφιαλωμένο. Κατέφτασε λοιπόν κανάτα με νερό μαζί με ψημένες πιτούλες αντί ψωμιού και ελιές για καλωσόρισμα. Συνεχίσαμε με τα εξής:

- καπνιστή μελιτζανοσαλάτα η οποία ήταν εξαιρετική. Η καπνίλα της μάγευε τον ουρανίσκο και άφηνε μια μοναδική νοστιμιά. Ήταν σπιτική και χειροποίητη.

- μανιτάρια πλευρώτους, ψητά και περιχυμένα με μπαλσάμικο, κλασική και διαχρονική αξία. Ίσως έπρεπε να είναι λίγο μεγαλύτερη η μερίδα.

- πατάτες τηγανητές, οι οποίες αν και προτηγανισμένες, νόμιζες ότι είναι χεράτες. ήταν αρκετά καλές και σίγουρα καλύτερες από άλλα μαγαζιά.

- λιγκουΐνι θαλασσινών το οποίο κατέφτασε καυτό και περιείχε ποικιλία φρούτων της θάλασσας: μύδια, γαρίδες και ψίχα καβουριού νομίζω. Ήταν αρκετά χορτστική μερίδα και πολύ νόστιμο πιάτο.

- γιουβέτσι φάβα με χταπόδι στιφάδο. Καταφτάνει σε κατσαρολάκι αχνιστή φάβα με απλωμένα από πάνω κρεμμυδάκια και χταπόδι με σάλτσα στιφάδο. Πραγματική απογείωση γεύσης και νοστιμιάς.

Συνοψίζοντας, η συνολική εμπειρία ήταν απολύτως ικανοποιητική σε όλα τα σημεία. Πληρώσαμε 36.90 ευρώ (με την έκπτωση 10%). Θεωρώ εξαιρετική τη σχέση ποιότητας-τιμής και το συστήνω ανεπιφύλακτα.

15 Ιαν 2017

Καθημερινή βράδυ και με αφορμή την έκπτωση 30% που προσφέρει το εστιατόριο, αποφασίσαμε να το επισκεφτούμε για πρώτη φορά.
Το μαγαζί, μάλλον μικρό, εχει και εξωτερικό χώρο για τους καπνίζοντες.
Θυμίζει μεγάλο καφενείο, μοντέρνο όμως και με πρωτότυπη διακόσμηση.

Για καλωσόρισμα μας έφεραν μια κανάτα νερό βρύσης, ψημένες πιτούλες και ελιές γεμιστές.

Το μενού έχει κυρίως θαλασσινους μεζέδες.
Πήραμε την Αθηναϊκή σαλάτα, δηλ βραστά λαχανικά(πατάτα-καρότο) με ψητό φιλεταρισμένο ψάρι.... νομίζω τσιπούρα και μαγιονέζα. (9,5€).
Η ποσότητα του ψαριού ήταν ικανοποιητική, αλλα θα θέλαμε λίγα περισσότερα λαχανικά.
Συνεχίσαμε με χταπόδι ξυδάτο με ψιλοκκομένα λαχανικά. (8€)
Ικανοποιητική ποσότητα, σωστά βρασμένο το χταπόδι και με μέτρια αναλογία ξυδιού, ώστε να μην γίνεται ενοχλητική.
Επόμενο πιάτο ήταν τα Παριανά πιττάκια, 4 τον αριθμό. (9€).
Θυμίζουν μεγάλα spring rolls και έχουν γέμιση απο γαρίδα και κρέμα τυριών.
Το αποτέλεσμα είναι ένα χορταστικό, γευστικότατο πιάτο, αλλα πολύ λιτό, αφού δεν συνοδεύεται απο τίποτα, πλην μιας σως που θύμιζε σως γαρίδας.
Υπάρχει βέβαια και η αίσθηση της τηγανίλας, ενώ είναι και σχετικά ακριβό πιάτο.

Δοκιμάσαμε τέλος το ριζότο σαφράν με μύδια και κρόκο Κοζάνης. (9€)
Ωραία παρουσίαση του πιάτου, αλλα στη γεύση μας τα χάλασε, έστω και λίγο.
Είχε υπερβολικό αλάτι...
Για το τέλος μας κέρασαν ωραιότατη πανακόττα.
Μπράβο σε αυτόν που την έφτιαξε!
Με όλα αυτά, συν ένα καραφάκι χύμα τσίπουρο, ένα αναψυκτικό και την έκπτωση 30% πληρώσαμε 29€.
Η εξυπηρέτηση ήταν άψογη και αξίζουν συγχαρητήρια και στον μάγειρα.
Σίγουρα θα ξαναπάμε.

04 Νοε 2016

Επίσκεψη στο συγκεκριμένο μαγαζί για πρώτη φορά κάνοντας κράτηση μέσα από το αγαπημένο μας site, με την προσφορά 50% για την Τετάρτη να μας κεντρίζει την προσοχή. Αποχωρώντας τελευταίοι από το μαγαζί ακολούθησε η καθιερωμένη κριτική για τα όσα γευτήκαμε, συγκεντρώνοντας τέσσερις διαφορετικές απόψεις, μια από το κάθε μέλος της παρέας.

Τα σχόλια για το φαγητό ήταν και αυτά που είχαν τις περισσότερες διαφοροποιήσεις, μιας και ο ουρανίσκος του καθενός έχει διαφορετικές απαιτήσεις ενώ στα υπόλοιπα συμφωνήσαμε σχεδόν όλοι. Ορισμένα πιάτα ήταν πεντανόστιμα (μυλοκόπι φρέσκο στη σχάρα, στιφάδο χταπόδι με φάβα, σαρδέλες ψητές) ενώ άλλα ήταν διαφορετικά απ'οτι περιμέναμε χωρίς όμως να είναι κακά ή άνοστα (Παριανές φλογέρες, ταρταρ σολωμού με τη σως να είναι περισσότερη από το ψάρι)

Η εξυπηρέτηση από τα παιδιά ήταν ΑΨΟΓΗ, με τον ιδιοκτήτη να είναι προσιτός, ευχάριστος και εξυπηρετικός σε ότι χρειάστηκε (ακόμα και παυσίπονο έψαξε να μας βρει) και τον σεφ να έρχεται στο τραπέζι να μας συστηθεί και να ακούσει τις παρατηρήσεις μας.

Ο χώρος είναι λίγο κρύος αλλά δε φταίει η διακόσμηση, μάλλον το γεγονός ότι είναι ψηλοτάβανος τον κάνει έτσι αλλά σε κάθε περίπτωση είναι πολύ όμορφος, θυμίζοντας νησάκι των Κυκλάδων.

Για την τιμή, εφόσον πήγαμε με κράτηση από το site δε μπορώ να είμαι αντικειμενικός καθώς το VFM είναι εξαιρετικό σε αυτή την περίπτωση (10 ευρώ/άτομο μαζί με τα ποτά! ) αλλά σε περίπτωση που δεν είχαμε αυτή την έκπτωση νομίζω θα μπορούσαν ορισμένα πιάτα να είναι 1-2 ευρώ φθηνότερα.

Σε κάθε περίπτωση όμως μείναμε πολύ ευχαριστημένοι και μάλλον θα ξαναπάμε σύντομα

28 Οκτ 2016

Εχω επισκεθει το εστιατοριο δυο φορες.
Την πρωτη με μια φιλη που ειχε ξαναπαει και τη δευτερη με αλλη παρεα υστερα απο δικη μου προταση.
Και νομιζω πως αυτο ειναι η επιτυχια αυτο του μαγαζιου.
Με τις πρωτες υλες που εχουν σε αυτες τις τιμες κ με την ευχαριστη εξυπηρετηση σε κανουν να θες να ξαναπας.
Η δευτερη επισκεψη εγινε μια καθημερινη οπου τα πραγματα ηταν πιο χαλαρα απο θεμα κοσμου.
Ειμασταν τεσσερα ατομα.
Στην αρχη φερνουν ελιτσες και ενα φοβερο ζεστο πιτακι αντι για ψωμι.
Παραγγειλαμε μια σαλατα Αθηναικη(9,50€). Μου θυμισε ενα πιατο που εφτιαχνε η μητερα μου τις Κυριακες με ψαρι και μαγιονεζα. Αρεσε σε ολους μας.
Απο ορεκτικα παραγγειλαμε γαυρο μαρινατο(6€), ειχε λιγο παραπανω ξυδι αλλα και ηταν ωραιος μεζες, χταποδι ξυδατο(8€) και πατατες(3,50€) οι οποιες ηταν τηγανισμενες σωστα χωρις λαδιλα.
Απο μεζεδες πηραμε οστρακα(κυδωνια-γυαλιστερες,12€), στο Χαλανδρι δεν τα εχω ξαναβρει σε αλλο μαγαζι, γαριδοπιτακια(9€), καλαμαρακια(7€) που εκει τα λενε θραψαλακι και σαρδελα ψητη(7€).
Τα γαριδοπιτακια ειναι σαν springrolls με μια φοβερη γεμιση που εχει μικρα κομματια γαριδας. Τα καλαμαρακια φρεσκοτατα οπως κ η σαρδελα που ηταν πιατο ημερας εκτος καταλογου.
Τελος απο τα κυριως πηραμε ενα φοβερο ριζοτο με μυδια και σαφραν(9€) και μυλοκοπι φετα με λαχανικα(14€).
Και τα δυο ηταν πιατα με γαυση θαλασσα.
Να μην ξεχασω και το ευκολοπιοτο λευκο χυμα κρασι τους που ταιριαζε πολυ με τα θαλασσινα.
Για το τελος μας κερασαν πανακοτα με συροπι.
Μια value for money επιλογη που με εβγαλε ασπροπροσωπη στην παρεα μου.

25 Οκτ 2016

Η πρώτη φορά που επισκευθήκαμε το μαγαζί ήταν τον Ιούνιο και είμασταν 4 άτομα. Το μάθαμε από φιλικό μας ζευγάρι που πήγαινε πολύ συχνά. Όμορφο πολύ μαγαζάκι και πολύ καθαρό.
Ενθουσιάστηκα πολύ με το φαγητό.
Παραδοσιακά πιάτα, πολύ ωραίες σαλάτες και το πιο σημαντικό, όλα φρέσκα και πεντακάθαρα! Συγκεκριμένα, αυτό που μου άρεσε πάρα πολύ είναι το μηλοκόπι με τα βραστα λαχανικά, η παντρεμένη φάβα και τα γαριδοπιτάκια που συνοδεύοταν με μία πολύ ωραία σος τομάτας και φυςικά οι σκορπίνες που δεν υπάρχουν στον κατάλογο αλλά μας τους συνέςτηςε ο σερβιτόρος ο οποίος ήταν αρκετά ευγενικός και διαθέςιμος να μας βοηθήςει.
Τέλος, Εντυπωςιαςτήκαμε με τις τιμές καθώς ήταν πάρα πολύ καλές ειδικά για φρέσκα ψάρια και θαλασσινά!!! Είναι πολύ σημαντικό πλέον να ξέρουμε ότι τρώμε καλής ποιότητας φαγητό και ειδικά ψάρια! Μπράβο στα παιδιά που δημιούργηςαν την ιδέα! Περάσαμε πολύ όμορφα και από τότε πηγαίνουμε αρκετά συχνά!

30 Ιούλ 2016

Επισκεφτήκαμε το εστιατόριο Ιούλιο του 2016, μια παρέα τεσσάρων ατόμων. Ο χώρος όμορφος και περιποιημένος (με αυλή) και η υποδοχή ζεστή.

Ο, τι δοκιμάσαμε ήταν πεντανόστιμο και προσεγμένο. Ενδεικτικά αναφέρω μεταξύ άλλων: πιτακια παριανά γαρίδας (μιαμ, μιαμ), φρεσκότατα και μοσχομυριστά μύδια αχνιστά (μεχρι τότε δεν ημουν λατρης του ειδους αλλα έγινα), ωραιότατο χταποδακι και τέλος ριζότο σουπιάς, το οποίο πρεπει να δοκιμάσετε οπωσδήποτε.
Στο τέλος κερασαν γλυκό, ενώ το σέρβις ηταν γρήγορο και ευγενέστατο. Οι τιμές λογικές.

Μπράβο στα παιδιά, για τα φρέσκα υλικά τους και γιατί ό, τι κάνουν το κανουν με μεράκι και σεβασμό προς τον πελάτη (και αυτό φαίνεται). Το μόνο αρνητικό ο θόρυβος από το διπλανό μπαράκι, αλλά αυτο είναι κάτι που παραβλέπεις, προκειμένου να φας τόσο καλό φαγητό!
Το συστήνω ανεπιφύλακτα αν θέλετε να φάτε φρέσκο ψάρι/ θαλασσινά.

21 Μαι 2016

Επισκεφτήκαμε το μαγαζί μετά απο παρότρυνση φίλων οι οποίοι έμειναν κατανεθουσιασμένοι απο την ποιότητα και την εξυπηρέτηση του μαγαζιού και σαν Χαλανδριώτες και λάτρεις του ψαριού είπαμε να επισκεφτούμε το μαγαζί την Παρασκευή 13 Μαίου για να μπορέσουμε και εμείς να εκφέρουμε άποψη.

Οι Fishαλλίδες (πολύ έξυπνη ονομασία, εύγε σε αυτόν που την σκέφτηκε) είναι σε εναν παράλληλο της Αγ. Παρασκευής στο κεντρο του Χαλανδρίου. O χώρος ειναι πολύ ωραία διαμορφωμένος και δίνει την εντύπωση πως βρίσκεσαι σε κάποιο νησί όταν καθεσαι. Όσο μεγάλος ειναι ο χώρος μέσα άλλο τόσο και λίγο μεγαλύτερη ειναι η αυλή του μαγαζιού με αρκετά τραπεζάκια. Είμασταν τρία άτομα και όταν φτάσαμε στο μαγαζι κατα τις 22:00 είχε άλλες τεσσερις μεγαλύτερες παρέες.

Η εξυπηρέτηση ήταν άμεση και αφού καθίσαμε στο τραπέζι μας φέρανε αμέσως νερό και ενα υπέροχο ζεστό ζυμωτό ψωμί (κάτι μεταξύ πίτας και λαγάνας) μαζί με ελιές γεμιστές με κοκκινη πιππεριά. Ο κατάλογος πολύ πλούσιος και για όλα τα γούστα και ανάλογα με την μέρα υπάρχουν και διαφορετικά πιάτα της ημέρας για τα οποία μας ενημέρωσαν με το που μας έδωσαν τους καταλόγους. Στην δική μας περίπτωση είχε αχινομακαρονάδα, αχινοσαλάτα, μπαρμπουνάκια, γόνους και μυλοκόπι φιλέτο.

Με την βοήθεια της κοπέλας που μας σέρβιρε επιλέξαμε για τρια άτομα 1 κυκλαδίτικη σαλάτα, γαριδάκι τηγανητό, θραψαλάκι τηγανητό( γόνος), χταποδάκι στιφάδο παντρεμμένο με φάβα, αντιπαριανά γαριδοπιτάκια τα οποία συνοδευσαμε με 1 λίτρο χύμα λευκό κρασί.

Η εξυπηρέτηση ήταν παρά τον κόσμο πολύ γρήγορη και ξεκινώντας με την σαλάτα το τραπέζι γέμισε γρήγορα με όλα τα πιάτα. Η γεύση των πιάτων ήταν πραγματικά εξαιρετική! Όλα τα υλικά ήταν πολύ φρεσκα και καταπληκτικά μαγειρεμένα. Το γαριδάκι καθόλου παναρισμένο και το θραψαλάκι ελάχιστα παναρισμένο. Το δε χταποδάκι με την φάβα απλά έλιωνε στο στόμα. Το γαριδοπιτάκι ήταν γεμιστό με κάποιο άσπρο τυρί και συνοδευόταν με σάλτσα πιππεριάς φλωρίνης. Όλες οι μερίδες είχαν πολύ καλό μεγεθος και γενικά πολύ καλό value for money. O κατάλογος υπάρχει και στη σελίδα fb του μαγαζιού.

Σε γενικές γραμμές μείναμε καταενθουσιασμένοι και πληρώσαμε σύνολο γύρω στα 50 ευρώ οπότε κάπου 16,5 ευρώ το άτομο αλλά βγήκαμε πολύ χορτάτοι. Σε γενικές γραμμές θα έλεγα πως η κλιμακα ειναι στα 13-20 ευρώ το άτομο.

Μαζί με τον λογαριασμό μας κεράσανε και γλυκάκι που και αυτό ήταν πολύ μεγάλη μερίδα. Μας προσέφεραν πανακότα με γλυκό του κουταλιού και σιμιγδαλένιο χαλβά. Όλα τα γλυκά χειροποίητα κατα τα λεγόμενα της πολύ ευγενικης κοπέλας που μας το πρόσφερε και μας κέρασαν επιπλέον με το γλυκάκι λιμοντσέλο και λικέρ μαστίχας. Πάλι και εκεί σε μεγάλες ποσότητες καθότι τα 2 μπουκαλάκια αρκούσαν για περίπου 12 σφηνάκια. Εξυπηρέτηση δέκα με τόνο λοιπόν όπως επίσης και γεύση. Το μόνο αρνητικό στο μαγαζί ήταν ότι ακριβώς δίπλα βρίσκεται ενα καφε/bar που είχε σε αρκετά υψυλή ένταση την μουσική αλλά αν το συγκρίνεις με τα άλλα εστιατόρια στα σοκάκια του χαλανδρίου δεν είναι καθόλου ενοχλητικό.

Οι εντυπώσεις όλων μας ήταν οι καλύτερες με αποτέλεσμα να ξαναεπισκεφτούμε τις Fishαλλίδες χθες Τρίτη 17Μαίου αυτή τη φορά μεγαλύτερη παρέα 6 ατόμων όπου για άλλη μια φορά μείναμε καταενθουσιασμένοι και επιλέξαμε και μερικά διαφορετικά πιάτα. Το κέρασμα ήταν πάλι γενναιόδωρο και μας βγήκε πάλι 16 ευρώ το άτομο. Ενα πιάτο της ημέρας που μας ενθουσίασε αυτή τη φορά ήταν ο γαύρος μαρινάτος και τα λινγκουίνι θαλασσινών με γαρίδες και όστρακα.

Πολύ δυνατή προσθήκη στο χώρο της εστίασης του Χαλανδρίου και σίγουρη επιλογή για τώρα που καλοκαιράζει και αναζητάς αρώματα και γευσεις νησιού.

Έκπτωση μέχρι 10%