Πώς λειτουργεί

Βρες εστιατόριο

• Περισσότερα από 1500 εστιατόρια
  • Δες μενού, φωτογραφίες και αναλυτικές περιγραφές
  • Διάβασε κριτικές μόνο από χρήστες που τα έχουν επισκεφτεί

Κάνε online κράτηση και κέρδισε

• Εξασφάλισε έκπτωση έως 30%
  • Εντελώς δωρεάν. Χωρίς πιστωτική
  • Χωρίς αναμονή για επιβεβαίωση

Το τραπέζι σου θα σε περιμένει

• Πήγαινε στο εστιατόριο μόνο με το όνομα σου
  • Δεν υπάρχουν κουπόνια
  • Η έκπτωση θα εφαρμοστεί διακριτικά στο σύνολο του τελικού σου λογαριασμού
cover photo

Φωτογραφίες

Top λόγοι να φάτε εδώ

Επόμενη στάση Ελληνική κουζίνα

Ο κορμός των γεύσεων, τα κλαδιά της γαστρονομίας & το στοιχείο της ελληνικής γης και θάλασσας εμφανίζονται σε λέξεις και περιγραφές μέσα από τα πιάτα του καταλόγου μας. Ζεστά και κρύα ορεκτικά εμπνευσμένα από τα ελληνικά μας νησιά και κυρίως πιάτα βασισμένα σε παραδοσιακές ελληνικές συνταγές είναι μερικά από τα βήματα για να παραμείνει η γευστική σας διαδρομή αξέχαστη

Οι σεφ

Ο Μανώλης Μαυριγιαννάκης & ο Μάριος Πιρπιρίδης σας καλωσορίζουν στο Αtrium Greek Bistrot . Η ομάδα του Point a κατεβαίνει στο εσωτερικό του Herodion Hotel και σας ετοιμάζει γνώριμες και πρωτότυπες γεύσεις της χώρας μας εμπνευσμένες από την παραδοσιακή κουζίνα

Η ατμόσφαιρα

Το Atrium Greek Bistrot θα το βρείτε στον εσωτερικό κήπο του Herodion Hotel. Καθίστε κάτω από τον γυάλινο θόλο και ταξιδέψετε στις ξεχωριστές γαστριμαργικές επιλογές της Μεσογειακή κουζίνας, με συντροφιά τον έναστρο ουρανό της Αθήνας. Απολαύστε το ambiance του χώρου που αποπλέει ζεστασιά και θαλπωρή, καθώς απολαμβάνετε τις αγαπημένες σας γεύσεις

Πληροφορίες

Κάτω ακριβώς από την Ακρόπολη και δίπλα στο νέο Μουσείο, το ξενοδοχείο Ηρώδειο βρίσκεται στην καρδιά του ομορφότερου σημείου της Αθήνας. Το Atrium Greek Βιstrot στο ισόγειο του ξενοδοχείου, προσφέρει μοναδικές στιγμές, σε ένα ατμοσφαιρικό ζεστό περιβάλλον , στο γυάλινο και καταπράσινο αίθριο του. Με τον ουρανό παρέα στην καταπράσινη φύση, στο Atrium Greek Βιstrot, η εκλεκτή ομάδα του “POINT a” , σας προσκαλεί σ’ ένα γαστρονομικό ταξίδι, με άρωμα και γεύσεις από την Ελλάδα.

Δείτε περισσότερες σχετικές χρήσιμες πληροφορίες και όρους στο blog μας.

restaurant menu

Δες αναλυτικά τον κατάλογο του εστιατορίου ΜΕΝΟΥ

address icon

VISA Diners MasterCard

face icon
Υπηρεσίες

WiFi Εκτενής λίστα κρασιών Παιδικά καθισματάκια

Νέα άφιξη στο e-table. Δεν υπάρχουν ακόμα κριτικές.