Το «Mare-Marina» έχει κλείσει ήδη 6 χρόνια επιτυχημένης λειτουργίας. Έχει επιλέξει την πιο ειδυλλιακή θέση στη μαρίνα Φλοίσβου, για να βάλει την υπογραφή του. Βρίσκεται σε όροφο, oι εσωτερικοί του χώροι και οι δύο βεράντες προσφέρουν εντυπωσιακή θέα στη μαρίνα με τα πολυτελή σκάφη, η οποία σε συνδυασμό με το απέραντο γαλάζιο και την πανέμορφη Καστέλλα εντυπωσιάζει.
Το κατάστημά μας χαρακτηρίζεται από γεύσεις ελληνικής, μεσογειακής δημιουργικής κουζίνας που εξιτάρουν τις αισθήσεις και σας ταξιδεύουν σε αξέχαστες γευστικές εμπειρίες. Η γαστρονομική δημιουργικότητα του σεφ, η καλλιτεχνία, η ευρηματικότητα, η συνεχής αναζήτηση και φαντασία που τον χαρακτηρίζουν, υπόσχονται να ικανοποιήσουν όλες σας τις επιθυμίες.

Ώρες λειτουργίας καταστήματος Δευτέρα έως Κυριακή 8:00πμ-4:00πμ Εστιατόριο 13:00-01:00 Sushi Bar 18:00-01:00 Exclusive coffee-bar 8:00πμ-4:00πμ

Παροχές για ΑμεΑ
Μπροστά στη Θάλασσα
Φιλικό για οικογένειες/παιδιά
Προσφέρεται για ιδιωτικές εκδηλώσεις

11 Απρ 2017

Η θέση του στη Μαρίνα Φλοίσβου είναι εξαιρετική! Βλέπεις από ψηλά την περαντζάδα, τα σκάφη και τη φωτισμένη Καστέλα απέναντι (ενίοτε και με πυροτεχνήματα τα βράδια) ενώ κάθεσαι σε άνετα τραπέζια με όμορφη διακόσμηση χωρίς κάπνα επιτέλους (τηρείται ο αντικαπνιστικός νόμος)! Τέλειο και για ρομαντικό και για επαγγελματικό δείπνο θα έλεγα...

Έχουμε πάει αρκετές φορές, κυρίως για δείπνο Σαββάτου και σπανίως Κυριακή μεσημέρι. Οι τιμές του είναι υψηλές (ανέβηκαν ιδίως στη λίστα κρασιών τα τελευταία 1-2 χρόνια) και αυτό αφαιρεί από τη βαθμολογία.

Η εξυπηρέτηση είναι πάντα καλή. Σάββατο 8/4 που το επισκεφθήκαμε 2 άτομα για δείπνο τύχαμε άριστης εξυπηρέτησης από νεαρή σερβιτόρα και νεαρό σερβιτόρο αντίστοιχα. Ο σερβιτόρος φρόντισε τέλεια τους χρόνους σερβιρίσματος (όπως ζητήσαμε), μοίρασε άψογα τα πιάτα (αφού όλα τα θέλαμε στη μέση) ξαναστήνοντας μάλιστα κάθε πιάτο ώστε να έχει τη σωστή εικόνα, ήταν φιλικός και ευγενικός.

Πήραμε ένα μπουκάλι λευκό "Άδολη Γης" (23 ευρώ), μια σαλάτα με καπν. σολομό (καλή ποσότητα, 11,5 ευρώ), λιγκουίνι με αστακό (πεντανόστιμη σάλτσα με μπισκ και αρκετή ποσότητα τόσο ζυμαρικών όσο και αστακού για να μοιραστούμε, 23,5 ευρώ) και λαυράκι με χόρτα (2 φιλέτα ζουμερά και τα χόρτα "al dente" 16,5 ευρώ). Τα ψωμάκια-κριτσινάκια που ήρθαν στην αρχή χρεώθηκαν 2 ευρώ/άτομο και συνοδεύτηκαν με ελαιόλαδο-μπαλσάμικο και ντιπ γιαουρτι-τυρί. Για επιδόρπιο πήραμε ρευστό σουφλέ σοκολάτας με παγωτό (9,5ευρώ). Αναλυτικό μενού (με τιμές) θα βρείτε στην ιστοσελίδα του.

Εμείς είχαμε έκπτωση 15% (μόνο για φαγητό, δεν ισχύει για ποτά) από e-table που κατέβασε κατά 10 ευρώ το λογαριασμό (συν μια έκτακτη έκπτωση από πόντους loyalty 25 ευρώ). Με την έκπτωση 15-20% του e-table γίνεται καλύτερη η σχέση ποιότητας-τιμής, και μάλιστα για τέτοιο περιβάλλον!

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη ekatn.

11 Μαι 2016

To MARE MARINA το επισκεφθηκαμε στις 7-5-2016 Σαββατο μεσημερι.

Βρηκαμε πολυ ευκολα θεση για παρκινγκ και το τραπεζι που ειχαμε κλεισει,
μας περιμενε στρωμενο.

Ο καταλογος περιελαμβανε καλες κ αρκετες (οχι πολλες) επιλογες, ενω η λιστα με
τα κρασια ηταν πολυ καλα ενημερωμενη!
Παραγγειλαμε μια πρασινη σαλατα με σολωμο στα 9,20€, που ηλθε ολοφρεσκη κ σε ικανοποιητικη ποσοτητα με αρκετο σολωμο.

Το ορεκτικο ηταν, νοστιμοτατα πουγκακια λαχανικων στα 6,20€ (τρια τεμαχια σε γλυκοξινη σως, συνοδευμενα με ροκα σαλατα )
Τα κυρια πιατα ηταν φιλετο λαυρακι με χορτα εποχης, στα 13,20€ & νουαζετες ψαρονεφρι στα 12,40€ και τα δυο πιατα σε ικανοποιητικη ποσοτητα κ γευση!!
Το γλυκο που πηραμε ηταν η γευστικοτατη ταρτα λεμονιου 6,40€, που θα ειχαμε
προτιμησει να εχει λιγο πιο αφρατη ζυμη.
Το λευκο "θεμα" Παυλιδη που ζητησαμε, ηλθε σε σωστη θερμοκρασια κ στοιχισε 22,40€

Απο το σερβις μειναμε απολυτως ευχαριστημενοι κ ο χωρος του εστιατοριου μας αρεσε πολυ. Ενω η θεα προς τη μαρινα ηταν ΚΑΤΑΠΛΗΚΤΙΚΗ κ ο κοσμος που βλεπαμε να κυκλοφορει κατω, στον πεζοδρομο της μαρινας προσεθετε, νησιωτικο
χρωμα κ χαρακτηρα!!

Σιγουρα θα το επισκεφθουμε ξανα!!

επισης θελω να τονισω
α)οτι αξιοποιησαμε την εκπτωση του 20%, η οποια αυτοματως περασε στο
λογαριασμο κ γι αυτο του δινω το υψηλοτερο Value for Money στη βαθμολογια.

β)οι τιμες που αναφερω ειναι χωρις 23% φπα, ομως ετσι ειναι κοντα στις τιμες
μετα την εκπτωση.

13 Μάρ 2016

Το mare marina τα έχει όλα. Ειδυλλιακή θέα, προσεγμένο περιβάλλον (πρόσφατα μάλιστα έκανε μια ανακαίνιση στις καρέκλες που ανέδειξε ακόμα περισσότερο τον χώρο), άψογη εξυπηρέτηση, άριστο φαγητό και βέβαια λογικές τιμές (λογικές αν αναλογιστεί κάνεις ότι πάει να φάει σε ένα καλό εστιατόριο μοντέρνας κουζίνας και όχι στην ταβέρνα της γειτονιάς).

Πήραμε:
Πουρέ μανιταριών με χαλούμι. Απλά εκπληκτικό. Δεν το πίστευα! Ο πουρές μανιταριών ήταν μια αποκάλυψη. Βαρύ πιάτο αλλά πεντανόστιμο. 9 ευρώ

Ανάμεικτη σαλάτα με γαρίδες σχάρας, καπνιστό σολομό, καβουρόψιχα & μπρικ. Καταπληκτική σαλάτα με άφθονα θαλασσινά αλλά λίγο τσιμπημένη. 14 ευρώ

Linguini με γαρίδες, πέστο βασιλικού & σάλτσα φρέσκιας τομάτας. Ίσως η καλύτερη γαριδομακαρονάδα που έχω φάει ποτέ. Θα ήθελα λίγα μακαρόνια ακόμα. 16 ευρώ

Γαρίδες σοτέ με σολομό & σάλτσα πορτοκαλιού. Τόσο απλό αλλά τόσο νόστιμο! 9 ευρώ

Πήραμε και ένα από τα ακριβότερα λευκά του καταλόγου, ένα μαγικό βουνό προς 33 ευρώ.

Δώσαμε για 2 άτομα 81 ευρώ σύνολο (χωρίς καμία έκπτωση -μου διέφυγε ότι υπήρχε τέτοια δυνατότητα), 48 για το φαγητό. Σκάσαμε (πράγμα σπάνιο για εστιατόριο αυτής της κατηγορίας), αλλά πάνω απ' όλα φάγαμε θαυμάσιο φαγητό σε ένα εξαίσιο περιβάλλον. Προτείνω να πάτε πριν σκοτεινιάσει για να απολαύσετε τη θέα!

23 Φεβ 2016

Επισκεφτήκαμε (1 ζευγάρι) το συγκεκριμένο εστιατόριο μια Παρασκευή μεσημέρι. Τα κριτήρια της επιλογής του ήταν τα εξής:
α) Φαινόταν από τις κριτικές (και το επιβεβαιώνω) ότι τηρούν το νόμο που απαγορεύει το κάπνισμα. Είναι πολύ μεγάλη πρόκληση να καταφέρεις να βρεις ένα εστιατόριο που να μην είναι ιδιαίτερα ακριβό ή σε ξενοδοχείο το οποίο να μην επιτρέπει το τσιγάρο στο χώρο του.
β) Η έκπτωση που προσφέρεται μέσω ask4food/e-table είναι πραγματικά δελεαστική.

Ο χώρος είναι πολύ όμορφος, φωτεινός, με μια μεγάλη τζαμαρία, καλόγουστα διακοσμημένος χωρίς υπερβολές και από τον όροφο που βρίσκεται βλέπεις όλη τη Μαρίνα Φλοίσβου. Και όπως προείπα, οι καπνιστές έβγαιναν έξω κι έκαναν το τσιγάρο τους, χωρίς καμία εξαίρεση.

Η εξυπηρέτηση ευγενική και αρκετή ως προς τον αριθμό σερβιτόρων σε σχέση με τον αριθμό των πελατών εκείνη την ώρα. Μπράβο, είναι σημαντικό να μην κυνηγάς με το τουφέκι τον ένα σερβιτόρο που πασχίζει να εξυπηρετήσει όλα τα τραπέζια.

Η γεύση τώρα. Το ψωμάκι με τα ντιπ ήταν από τις περιπτώσεις που αξίζει να το παραγγείλεις. Πήραμε για ορεκτικά μανούρι πανέ με ξηρούς καρπούς (πολύ πετυχημένο), τοματοκεφτέδες (έτσι κι έτσι, οι ολόκληρες φέτες ντομάτας στο εσωτερικό δεν ήταν αυτό που περιμέναμε). Στα κυρίως, κριθαρώτο με θαλασσινά (μέτριο, κάτι στη γεύση με χάλαγε, οπωσδήποτε έχω φάει πάρα πολύ καλύτερο) και καπνιστή χοιρινή μπριζόλα (επίσης μέτρια).

Τα παραπάνω, μαζί με νερό εμφιαλωμένο και ένα μπουκάλι μπύρα, είχαν αρχική τιμή περίπου 53 ευρώ, που μου φαίνονται αρκετά, ειδικά επειδή δεν ικανοποιηθήκαμε ιδιαίτερα με τις γεύσεις. Με την έκπτωση όμως πληρώσαμε περίπου 30 ευρώ, τα οποία δεν ήταν μετά το 25% έκπτωση, όπως περιμέναμε, αλλά 40%. Για να είμαι ειλικρινής, δε ζητήσαμε και το λόγο για την ακόμα πιο ευνοϊκή τιμή... Κάτι επιπλεόν λόγω καθημερινής ή λόγω μεσημεριού; Τέλος πάντων, τελικά δώσαμε λίγα χρήματα για τα όσα φάγαμε, αλλά χωρίς την έκπτωση (έστω 25%) στο value for money θα έβαζα μάλλον 1,5/4.

16 Φεβ 2016

Πολυ ομορφο περιβαλλον με θέα στη μαρινα και στη Καστελλα.
Ο φωτισμος ηταν σωστα χαμηλος ωστε να ταιριαζει με το ρομαντικο περιβαλλον γύρω. Η μουσικη επισης σε χαμηλή ενταση ωστε να μπορεις να μιλας ανετα.

Τα πιάτα ηταν στολισμενα και στημενα πολύ σωστα.
Όσον αφορά το menu:

Η σαλατα με αλαντικα Λευκαδας και ξινομηλο ηταν εξαιρετικη, οπως επισης και τα κυριως.
Συγκεκριμένα η καπνιστή χοιρινη ήταν σωστα ψημένη, όπως επίσης και τα μπιφτέκια τα οποία ήταν γευστικότατα, σαν σπιτικά.

Οι μερίδες ήταν πολύ καλες και χορταστικες για μαγαζια τέτοιου ειδους. Με 1 σαλάτα, 1 ορεκτικο και 2 κυριως (menu 2 ατομων), χορτάσαμε.

Το service πολυ καλο και πολύ ευγενικό.

Το προτεινω ανεπιφύλακτα για τις πιο ιδιαίτερες στιγμες σας κυρίως (στη δικη μου περίπτωση έκανα Πρόταση Γάμου στην κοπέλα μου), αλλα κ για μια αλλαγή απο τα καθιερωμενα εστιατορια!

09 Οκτ 2015

Ενα πολυ καλο restaurant, για την ευρυτερη περιοχη του Πειραια.
Θεα καταπληκτικη και εξυπηρετηση αψογη.

Πηραμε σαλατα ροκα μανιταρια, καλη, το ριζοτο παρμεζανας με αγρια μανιταρια, πολυ καλο, απο τα τεσσερα κυριως που επιλεξαμε, δεν μας ικανοποιησαν στον βαθμο που προσδοκουσαμε.
Η λιστα των κρασιων πολυ καλη και σε τιμες.

Στο τελος κερασμα limoncello.
Οι τιμες χρηζουν αναθεωρησης, φυσικα προς τα κατω.
Parking δωρεαν εξαιρετικα δυσκολο, υπαρχει κοντα με πληρωμη.

Τιμη για ενα γευμα, χωρις γλυκο και καφε, με ενα μπουκαλι κρασι των 19 ευρω, μας κοστισε 29 ευρω το ατομο.
Εαν το θελει η παρεα θα ξαναπηγαινα.

29 Μάρ 2015

Ωραίος χώρος με θέα τη θάλασσα. Θετικότατο το ότι βρίσκεται σε όροφο και όχι σε ισόγειο. Τα τραπέζια σε σωστές αποστάσεις μεταξύ τους

Συνηθισμένοι από τα ορεκτικά άλλων εστιατορίων όπου πληρώνει μερίδα και παίρνεις δίγμα, πήραμε τοματοκεφτέδες. Οι οποίοι ήταν τεράστιοι καθώς αποτελούνταν από δυο φέτες τομάτας με γέμιση στη μέση και εξωτερικό πανάρισμα. Παλι καλά που δεν πήραμε δύο ορεκτικά. Από σαλάτα μια εποχής.

Για κυρίως ένα κριθαρώτο (με άφθονα θαλασσινά) και σουβλάκι μοσχαρίσιο. Όλα εξαιρετικά, μια μόνο ένσταση ως προς το κριθαρώτο μιας και είχε πολύ τυρί που το έκανε βαρύ.

Αυτά με 25€ το άτομο χωρίς κρασί.

Το προσωπικό υπερβολικά ευγενικό, κάτι που δεν έχω ξαναδεί σε μαγαζί τέτοιας κατηγορίας τιμών. Να προσθέσω πως μας κέρασαν και γλυκό γιατί ο σερβιτόρος ξέχασε να μας ενημερώσει για την προσφορά της ημέρας.

Αξίζει τα λεφτά του 100%.

07 Ιαν 2015

Επισκεψη στο εστιατοριο Mare Marina τον μηνα Ιανουαριο.

Φαγητο:

Εξαιρετικο και ποσοτητες υπερικανοποιητικες. Το μονο μειονεκτημα ισως ειναι τα ψαρικα καθως οι ποσοτητες τους ( γενικα ισχυει αυτο) ειναι μετριες. Τα πιατα αδειαζονται με ευχαριστηση και χωρις κανενα ασχημο σχολιο. Τα ορεκτικα νομιζω πως ειναι ο, τι καλυτερο.

Εξυπηρετηση:

Για τα χρηματα που πληρωσαμε ειχαμε αναλογη εξυπηρετηση με αυτην ενος παρα πολυ ακριβου εστιατοριου. Πολυ ευγενικος ο σερβιτορος που ειχε παρα πολυ καλη γνωση των φαγητων και οχι μονο. Κανενα ελλατωμα. Ισως η υπερβολικα καλη εξυπηρετηση κουρασει. Αστειευομαι

Χωρος:

Το καλυτερο κομματι του μαγαζιου καθως το εσωτερικο ειναι προσεγμενο και η θεα υπεροχη! Ειδικα για οσους λατρευουν την θαλασσα αλλα και οχι μονο. Απαλος φωτισμος και διακριτικη μουρμουρα (Οχι φασαρια).

Κοστος:

Τα πιατα κυμαινονται στα 10ευρω. Τα κρασια ξεκινουν απο 17ευρω το μπουκαλι. Στα 15 ευρω το ατομο ελαχιστο. Αν ξεπερασετε τα 30 ευρω ετοιμαστειτε να αφησετε φαγητο στα πιατα!

Αν θα ξαναπαω ? Φυσικα!

15 Δεκ 2014

Βρισκεται σε ενα απο τα αγαπημενα μου σημεια. Η θεα και το περιβαλλον γενικοτερα ειναι για να ταξιδευεις.

Το φαγητο βρισκεται σε πολυ υψηλα επιπεδα. Εμεινα πολυ ικανοποιημενος απο το λινγκουινι γαριδας που επελεξα. Η σαλατα ηταν σε ικανοποιητικη ποσοτητα και η μους σοκολατα με κομματια φραουλας στο τελος με εκανε να την ξεχωρισω απο οποιαδηποτε αλλη εχω φαει μεχρι σημερα.

Η εξυπηρετηση ηταν αψογη. Τηρησε ορθα τους χρονους των πιατων, ηταν φιλικο και συναμα διακριτικο. Ο υπευθυνος ηταν αψογος. Απο την ωρα που μας υποδεχτηκε εως την ωρα που φυγαμε.

Δεν ειχα καποιο θεμα με την εκπτωση του 20% αφου πολλα μαγαζια δεν κανουν δεκτη προσφορα Π-Σ-Κ.

25 Νοε 2014

Οι βαθμολογίες αυτής της κριτικής δεν προσμετρώνται πια στην συνολική βαθμολογία του εστιατορίου. πιο πρόσφατη κριτική

για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη ekatn.

Απορώ πώς δεν έγραψα ποτέ κριτική για το Mare Marina!

Είχαμε πάει αρκετές φορές στο παρελθόν (και μόνοι και για να περιποιηθούμε καλεσμένους) και μέναμε πάντα ευχαριστημένοι. Πέρασε όμως καιρός από την τελευταία επίσκεψη και το είχα σχεδόν ξεχάσει, αφού πλέον προτιμούσαμε τη Μαρίνα Φλοίσβου μόνο για καφέ πια, αλλά η προσφορά έκπτωσης 20% εδώ στο ask4food μού το υπενθύμισε και κανονίσαμε τραπέζι για Κυριακή μεσημέρι μαζί με έναν Αμερικανό φίλο μας που έμενε σε κοντινό ξενοδοχείο.

Η θαυμάσια θέα στη μαρίνα και την Καστέλα απέναντι (από ψηλά καλύτερα απ'ό, τι στο επίπεδο της promenade) δεν αλλάζει ούτε και το κομψό εσωτερικό με τα άνετα τραπέζια και καλής ποιότητας σκεύη-ποτήρια.

Η κουζίνα πότε πότε αλλάζει λιγάκι (δε μου πολυάρεσε το "αλα ελληνικά" που υιοθέτησε κάποτε μαζί με ανάλογη μουσική "ελληνάδικου") αλλά κυριαρχεί η μεσογειακή, κάτι που μπορεί να φανεί λίγο βαρετό, αλλά πιστέψτε με είναι ασφαλής επιλογή για Έλληνες και ξένους και σημασία έχει η ποιότητα των υλικών και η καλή εκτέλεση/παρουσίαση που εδώ πήραν άριστα!

Η εξυπηρέτηση άψογη, από το τηλέφωνο ακόμα (απαραίτητη η τηλ. κράτηση για την έκπτωση) όταν ευγενικά με ενημέρωσαν ότι τα ποτά εξαιρούνται της προσφοράς. Όταν φθάσαμε μας υποδέχθηκαν με χαμόγελο και μας πρόσεχαν πολύ σε όλη τη διάρκεια του γεύματος.

Δε χρειάστηκε να ξαναασχοληθούμε με το λεπτό θέμα της έκπτωσης, όλα περάστηκαν αυτόματα κι εμείς ασχοληθήκαμε μόνο με την επιλογή φαγητού και κρασιού για να ευχαριστήσουμε και τον ξένο μας (ήρθε και σερβιτόρος που μιλούσε αγγλικά να τον ενημερώσει).

Ο κατάλογος υπάρχει στην ιστοσελίδα τους (και εδώ στο ask4food) εκτός από τη λίστα κρασιών που είναι πάρα πολύ καλή και σε λογικότατες τιμές. Ελληνικά κρασιά αξιόλογα ακόμα και κάτω των 20€ το μπουκάλι! Π. χ. στα 17€ είδα 3 λευκά που μου άρεσαν...

Προτιμήσαμε ένα Thema Παυλίδη (23€) αφού ο φίλος μας αγαπά το sauvignon blanc και τούτο είναι μείξη με ασύρτικο που επέμενα να δοκιμάσει ως κορυφαία ελληνική ποικιλία (δικαιώθηκα ευτυχώς, του άρεσε) και ο σερβιτόρος μας δεν παρέλειπε να σερβίρει κάθε τόσο διακριτικά. Ειδικά ψυγεία κρασιών (εντάσσονται αρμονικά στη διακόσμηση) εξασφαλίζουν την άριστη κατάσταση των φιαλών, παραγγείλτε άφοβα!

Επιλέξαμε τη σαλάτα με σαλάμι Λευκάδος και μανούρι, αρκετά μεγάλη που μας τη μοίρασαν αμέσως στα πιάτα, ήρθε και το καλαθάκι με ψωμάκια-κριτσίνια-ντιπ (πολύ καλά) και τα πεντανόσιμα μανιτάρια σωτέ με ξινομυζήθρα και απάκι σε σάλτσα από κόκκινο κρασί που μας ενθουσίασαν (αρωματισμένα με φρ. θυμάρι), δε ντρεπόμουν να μαζεύω τη σαλτσούλα με το ψωμάκι μου!!!

Πήραμε από τα πιάτα ημέρας φιλέτο τόνου, φέτα ξιφία και σουβλάκι τόνο-ξιφία για μένα (την αναποφάσιστη χα χα χα) και ζητήσαμε αλλαγή στις γαρνιτούρες των 2 τελευταίων, ψητά λαχανικά και για τους δυο.

Ήρθαν σε τριγωνικές λευκές πιατέλες ("χρωματιστά" και ωραία τοποθετημένα) με τις κλασικές γαρνιτούρες (ρύζι για μένα και πουρέ για το φίλο μας) γιατί ο σεφ ήθελε να τα δούμε κανονικά και μας έστειλε χωρίς έξτρα χρέωση 2 πιατέλες ψητά λαχανικά (φρεσκοψημένα και ζουμερά), τι να πω! Ήταν πάρα πολλά, θα έφτανε και μία, χαρήκαμε όμως με την καλή κίνηση!

Τα ψάρια ήταν σωστά ψημένα, τρυφερά και πολύ νόστιμα, μεγάλες μερίδες χορταστικές, σκάσαμε! Έτσι στο τέλος δε θέλαμε επιδόρπιο, ζήτησαν οι κύριοι 2 καφεδάκια και ο σερβιτόρος πρότεινε να μας κεράσουν ένα γλυκάκι στη μέση. Ήρθε μια πλούσια μους σοκολάτας με λίγες φράουλες, φρεσκότατη και δεν αντισταθήκαμε σε 1-2 κουταλιές έκαστος!

Στην έκπτωση του 20% μπήκε και το νερό και το ψωμί (μόνο το κρασί δεν είχε είπαμε) και ο τελικός λογαριασμός για 3 άτομα που ήπιαν και έφαγαν πολύ ήταν ~84€ (90 με το tip), αλλά για περιβάλλον και φαγητό ΚΑΙ σέρβις που άξιζε με το παραπάνω!

Αν θέλετε να πάτε εκμεταλλευόμενοι την έκπτωση να θυμάστε ότι ισχύει μέχρι 20/12 (ελπίζω να τη συνεχίσουν!!! ) Last but not least το κάπνισμα δεν επιτρέπεται στο εστιατόριο (σε αντίθεση με το διπλανό χώρο τους για καφέ δυστυχώς) έτσι μιλάμε για καθαρή ατμόσφαιρα!