Διεθνείς προτάσεις αλλά και παραδοσιακά ελληνικά μαγειρευτά πιάτα. Ανοιχτά όλη μέρα.

26 Οκτ 2015

Πολλά μπράβο σε εσάς αλλά και σε όλα τα μαγαζιά που κρατάνε την ποιότητα ψηλά και διατηρούν χαμηλές τιμές.

Δοκίμασα το μοσχαράκι με πορτοκάλι και πουρέ μελιτζάνας το οποίο ήταν απλά τέλειο! Οι γεύσεις ξεχωριστές σε μεγάλες μερίδες και το σερβις ταχύτατο. Το μουσικό πρόγραμμα υπέροχο και ο χώρος καλόγουστος.

Σας ευχαριστούμε για την υπέροχη βραδιά. Καλή συνέχεια

14 Οκτ 2015

Σήμερα επισκεφτήκαμε το εστιατόριο Ερατώ. Σάββατο με ζωντανή μουσική και ατομικό μενού στα 20 ευρώ. Η εμπειρία μας δεν ήταν και η καλύτερη.

Ο χώρος συμπαθητικός, η κοπέλα που τραγουδούσε πολύ καλή, το φαγητό πάρα πολύ μέτριο.

Σαλάτα και ορεκτικά καλά, κυρίως- κοτόπουλο με ρύζι και λαχανικά στεγνό, πολύ μέτριο έως κακό και το γλυκό- κορμός σοκολάτα- ούτε που ξέρω πόσων μηνών ήταν... Σίγουρα δεν θα ξαναπατήσουμε

17 Φεβ 2013

Λοιπόν κατεψυγμένα προϊόντα σε μαγικό χορό ξαναζεσταμένων έτοιμων φαγητών συνθέτουν κατά κύριο λόγο την πρώτη εικόνα ενός κιτς χώρου με μηδέν προσωπικότητα και κακογουστιά στους τοίχους και στα ταβάνια.

Οσο κονσέρβα είναι το φαγητό άλλο τόσο και η μουσική από το συνθεσάιζερ με τους παράφωνους τραγουδιστές. Τέλος είναι πανάκριβο (σε σχέση με την ποιότητα).

25 Οκτ 2012

Εγώ πήγα πρώτη φορά και είμαι πολύ ευχαριστημένη. Το περιβάλλον καθαρό και καλόγουστο. Η εξυπηρέτηση άμεση και φιλική. Τα πιάτα
προσεγμένα ποιοτικά και εύγευστα.

Οσο για τις τιμές
δεν νομίζω να μπορούσαν να είναι πιο φτηνές πάντα συγκρινόμενες
με την πολύ καλή ποιότητα. Το συστήνω ανεπιφύλακτα.

24 Σεπ 2012

Εχω επισκευτεί και στο παρελθόν το Ερατώ αλλα προχτές μου άρεσε περισσότερο.
Το μενού έχει αλλάξει, οι γεύσεις είναι πολύ ιδιαίτερες και οι μερίδες χορταστικές.

Ο χώρος είναι ζεστός, θυμίζει λιγο παραμύθι με τους καθρέπτες και τους πολυελαίους, ενώ οι ιδιοκτήτες είναι πολύ φιλόξενοι.
Ξετρελάθηκα με το σουφλέ τυριών απο τα ορεκτικά και με τη μακαρονάδα με τα άγρια μανιτάρια. Θα ήθελα όμως μια μικρή βελτίωση στα γλυκά γιατι το σουφλέ σοκολάτας μου φάνηκε ελαφρώς στεγνό.

Η τιμή ήταν μόλις 22 ευρώ το άτομο για μενού φουλλλ
Μπήκα στην διαδικασία να σχολιάσω αυτο το μαγαζί γιατί είναι απο τα λίγα που έχουν μειώσει τις τιμές τους χωρίς να κάνουν σκόντο στην ποιότητα και στις μερίδες τους.

06 Δεκ 2011

Μαγαζί που μαζεύει κυρίως μεγάλες ηλικίες! Το φαγητό του τίποτα το ιδιαίτερο, ψιλομέτριο! Σέρβις πολύ καλο και χώρος οκ! Ζωντανη μουσική με τραγουδιστή και πιανίστα, συμπαθητικά, τιμές από ότι είδα στον κατάλογο, γύρω στα 30 με 35 ευρώ το άτομο!

Πιάτα κλασσικά, ένα ψαρονέφρι σκληρό πήρα εγώ και άνοστο, το κοτόπουλο ήταν καλύτερο!! Πήγα καλεσμένη σε τραπέζι, δεν νομίζω να ξαναπάω!!!

05 Μαι 2009

Μέτριο φαγητό, χάλια χώρος που θυμίζει μπουζουκτζίδικο στην εθνική και τιμές πάρα πολύ ψηλές σε σχέση με την ποιότητα του φαγητού.

Κ. Βάρναλη 7, Πλ. Δούρου, Χαλάνδρι