12 Ιαν 2015

Δεν εχω πολλα να προσθεσω στις πολυ καλες κριτικες που εχουν γραφτει για το εν λογω εστιατοριο.

Θα εστιασω σε λεπτομερειες. Εχω ηδη παει 2 φορες.
Καταρχην η εξυπηρετηση στο pastabar ειναι 5 αστερων. Ευγενεια, γρηγοραδα, φιλικοτητα και γνωση. Και στις 2 επισκεψεις μου το μαγαζι ηταν φουλ αλλα δεν υπηρξε το παραμικρο κολλημα. Τα κοριτσια σκιζουν!

Ενα ζεστο βελουδινο γηινο υγρο ποιημα!!!! Δοκιμαστε ΟΠΩΣΔΗΠΟΤΕ.
Ειναι κριμα που δεν εχω ακομα δοκιμασει τις υπολοιπες σουπες τους εξαιτιας αυτου του κολληματος μου, αλλα ειμαι σχεδον σιγουρος οτι πετανε! Υπαρχει αρκετα μεγαλη ποικιλια.

Τα μονα που δεν βρηκα εφαμιλλα ηταν οι σαλατες, οι οποιες κατα τη γνωμη μου δεν
εχουν την ιδια ενταση παρολο που υπαρχουν πολλοι συνδυασμοι γευσεων. Δοκιμασα αυτη με το σολωμο κι εκεινη με το αχλαδι. Δεν λεω οτι ηταν κακες, απλως δεν ακολουθουν το υπολοιπο μενου.

Οι τιμες ειναι απολυτως VFM. Φαγαμε του σκασμου, γιατι και οι μεριδες ειναι εξαιρετικα γενναιες, και ο λογαριασμος σου κραταει το χαμογελο στα χειλη.

Μπραβο σε ολους!!!!

ΥΓ1 η νεα φιλαδελφεια εχει γινει σουπερ γειτονια για καλο κ οχι ακριβο φαγητο και παρα πολυ ομορφα μαγαζια

ΥΓ2. Μια παρατηρηση που αφορα το χωρο, και στοιχισε μια ντοματα.
Θα ηταν καλο οι φθαρμενες καρεκλες να αντικατασταθουν κι οχι να τσονταρονται με μαυρο γκαφερ. Προσωπικα δεν μ ενοχλει αλλα ειναι κριμα για το μαγαζι να δινει αυτη σαν πρωτη εντυπωση γιατι το αδικει παραφορα.

12 Ιαν 2015

sqr