13 Ιουν 2015

Καλησπερα σε όλους!!!
Καιρο ηθελα να γράψω την κριτικη μου για το συγκεκριμένο εστιατορειο αλλα λόγω συγκυριών η το ξέχναγα η δεν ειχα χρόνο.

Ειναι η δεύτερη μου φορα που επισκέπτομαι τον Κηπο απλα αυτήν την φορα σαν καλεσμένη.
Ξάδερφος του συζύγου μου βαπτιζε την κόρη του κ ειχε κανονίσει το τραπέζι να το κανει στον συγκεκριμένο χώρο.
Οταν εμαθα οτι θα γίνει εκει μου άρεσε αρκετα η ιδεα καθώς ειχα μείνει ευχαριστενη απο την τελευταία μου επίσκεψη εκει.
Πήγαμε λοιπόν Κυριακή απόγευμα 25/5.

Εαν κ τον χώρο τον θυμομουν αυτήν την φορα ημασταν σαν καλεσμένοι οποτε δεν υπήρχε θέμα προσωπικής επιλογής μενου (αλίμονο... ) κ πάνω σε αυτα που φάγαμε θα αναφερθώ.
Το μενου λοιπόν περιλαμβάνε ποικιλια ορεκτικων (κολοκυθοκευτεδες, γταβιεροκροκετες κ ρολλα).

Με αποτέλεσμα σε πολλα τραπεζια έβλεπα οτι ειχε περισσέψει αρκετό φαγητο.
Δεν νομιζω να οφείλεται στο οτι ισως δεν τους άρεσε γιατι αποτι ενημερώθηκα απο τον συζηγο μου ο ξάδερφος του έμεινε απόλυτα οικανοποιημενος.
Σε αυτο που αξίζει να αναφερθώ όμως λιγο περισσότερο ειναι στον τροπο που το πρωσοπικο αντιμετώπισε την ολη βραδιά.

Γιατι εκτος του οτι σέρβιραν ολα τα τραπεζια τα δικα μας κ πρεπει να είμασταν πάνω απο 100 δεν αμελεισαν τα υπόλοιπα που έρχονταν στο μαγαζι.
Το μονο ελάττωμα που βρήκα ειναι.

Α. στις τουαλέτες υπήρχαν πολλα χαρτια πεταμένα. κ κρίμα γιατι διαθέτει πολυ ωραίες τουαλέτες κ

13 Ιουν 2015

anna2014