kwpap7

Μέλος από: Αυγ 2011

05 Οκτ 2016

Σαν κλασσικό σουβλατζίδικο με όλα όσα μπορεί να εμπεριέχει αυτό, εμένα με εντυπωσίασε.
Τα σουβλάκια έτσι όπως ακριβώς τα θέλω κλασσικά (Για τα τυλιχτά μιλάω δεν είναι αυτό το παραγεμισμένο με πατάτες)
Πήγαμε στις 16/9/2016 βραδινή ώρα
Από εξυπηρέτηση άμεση και χαμογελαστή.
Ο χώρος δεν είναι τίποτα το ιδιαίτερο αλλά διαθέτει τραπέζια και εσωτερικά και στον εξωτερικό χώρο. Η τουαλέτα πάντως πολύ καθαρή
2 άτομα, μία μερίδα με 2 σουβλάκια ένα κεμπάπ και ένα καλαμάκι χοιρινό και 2 τυλιχτά συν μια πατάτες μαζί με μια μπύρα 15 ευρώ.
Σίγουρα θα ξαναπάω γιατί οι μερίδες με την καυτερή σάλτσα τα σπάει, είναι πραγματικά κάτι το ιδιαίτερο για μαγαζί με σουβλάκια.

30 Μαι 2016

27/5/2016 Με τον αδερφικό κολλητό μετά από το τρίτο τελικό στο στάδιο Ειρήνης και φιλίας.... (Πέμπτη)

Το είχα σταμπάρει μετά από ένα τυχαίο πέρασμα μου και μόλις το έψαξα λίγο στο Ask κλείδωσε στην λίστα (to do)
Μπαίνοντας μέσα λες και είχα βγει από το Ντελόριαν και το όνομα μου πια ήταν Μάρτιν Μακ Φλαϊ (Επιστροφή στο μέλλον) γυρνώντας τουλάχιστον 1960...
Καταπληκτικό το ταξίδι στον χρόνο με όλη την φιλοσοφία του καταστήματος.
Παραγγείλαμε 2 ντοματοσαλάτες ένα συκώτι μια κεφτέδες μια πατάτες και μισό κιλό κρασάκι

28 ευρώ και τα άξιζαν όλα μέχρι την τελευταία δεκάρα...
Πολύ συμπαθητική η φιγούρα του ιδιοκτήτη
Μάθαμε οτι Τετάρτες και Σάββατο έχει και live αλλά ειναι δυσκολο να βρεις τραπέζι αν δεν έχεις κλεισει πρώτα.

Σίγουρα θα το ξανατιμήσω γιατί το κατάστημα είναι πάνω ακριβώς στα γούστα μου

14 Μαι 2016

Είμαι με το κοριτσάκι μου στον καναπέ και βλέπουμε το Fifty Shades of Grey. Ώσπου σε κάποια στιγμή μου λέει" γουργουρίζει η κοιλίτσα μου". Με αποφασιστικότητα σηκώνω το τηλέφωνο κατ'ευθείαν και παραγγέλνω απο τον γνώριμο Παπαγάλο..
Για άλλη μια φορά δεν έπεσα έξω.

Η κυρία Κατερίνα έδωσε το καλύτερο της εαυτό. Όπου το κοριτσάκι μου μαγεύτηκε με τα εδέσματα(Νάπολι φούρνου, Πίτσα μπεϊκον πεπερόνι, Κλαμπ σαντουϊτς μπέΙκον και υπέροχες χειροποίητες ξεροψημένες πατατούλες.

Το αποτέλεσμα ολου αυτού του γεύματος ήταν να μου κάνει πρόταση γάμου!!!
Μπράβο κυρία Κατερίνα, κύριε Θόδωρα ευχαριστώ πολύ πολύ..........

Δες παλαιότερη κριτική για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη kwpap7.

05 Ιουν 2015

Οι βαθμολογίες αυτής της κριτικής δεν προσμετρώνται πια στην συνολική βαθμολογία του εστιατορίου. πιο πρόσφατη κριτική

για το ίδιο εστιατόριο απο τον χρήστη kwpap7.

Αγαπημένη πιτσαρία με παράδοση πολλών χρόνων.
Συνήθιζα να παραγγέλνω τηλεφωνικά μιας και παραδοσιακά όταν λέμε πίτσα στην Ελλάδα εννοούμε delivery.

Τα τελευταία χρόνια πηγαίνω και από εκεί εχοντας ανακαλύψει και άλλες γεύσεις καθώς υπάρχει και Nova και Οτε tv παρακολουθώντας την αγαπημένη μου ομάδα Θρύλε ολέ ολέ ολέ.

Η εξυπηρέτηση από την κυρία Κατερίνα είναι άψογη και πολύ φιλική, Στους φούρνους αναλαμβάνει ο μάστορας Τεό και ψήνει την πιο νόστιμη και τραγανιστή πίτσα που έχεις φάει ποτέ.

Επίσης κατι πολύ σημαντικό. Οι μπύρες ειναι παγωμένες μπούζι όπως πρέπει...
Οι τιμές φιλικότατες.