CHRIS FOOD

Μέλος από: Νοε 2014

06 Απρ 2016

Επίσκεψη λιγο πριν τη Σαρακοστή.. υπαρχει ισόγειος και υπόγειος χώρος. Το ισόγειο ηταν κλειστό, οπότε και ακολουθήσαμε την είσοδο του υπογείου.. σε ενα ωραιο περιποιημένο και καθαρό χωρο ένα κουτούκι που σε ταξιδεύει μακρυά απο την Αθήνα.. με τοίχο σαγρέ, ξυλινη επένδυση, ξύλινο πάτωμα κρεμαστές προβειές και κιλίμια στους τοίχους, κουδούνες, βαρέλια και γενικά χωριάτικο διάκοσμο, αρκετά φορτωμένο που δεν με κούρασε ομως καθόλου.. Νοερά μας ταξίδεψε καπου στην Αράχωβα.. (οπως ανέφερε σχετικά η σύζυγός μου.. ) Οταν επισκέφτηκα το μαγαζί δεν ειχε μουσική αλλα ειδα ενα πάλκο με καποια όργανα που δηλώνει οτι καποιες μέρες έχει και μουσική.

Με την είσοδο μας πραγματικά πετάχτηκε απο την καρέκλα για να μας υποδεχτεί ο Σαββας και αλλος ενας κύριος.. ευγενικότατος μας άφησε ήρεμα να διαλέξουμε το τραπέζι μας... Το μαγαζί σερβίρει το δικό του συγκεκριμμενο μενού.. που σημαίνει οτι χωρίς να παραγγείλλεις αρχίζει και το σερβίρισμα με τα ανάλογα πιάτα. Παρακινδυνευμένη η απόφαση μου για το μενου την ώρα που αν μου μυρίσει το κατσίκι.. δεν το πλησιάζω. Μας ενημέρωσε δε οτι τα πιάτα μαγειρεύονται σε φρεσκο βούτυρο μαζι με το κατσίκι.

Στο δια ταυτα... τα του φαγητού.. Καρβέλι ζεστο,.. για να το κοψεις με το χέρι.
Σαλάτα μαρούλι με ντομάτα φρεσκια, ικανοποιητική.. Τυρί φέτα.. πραγματικη γεύση, τζατζικι δεν δοκιμασα, Πατάτες φούρνου ψημένες με το κατσίκι, γευστικότατες μεγαλη ποσότητα.
Χυλοπίτες με τυρι τριμμενο, χώρια, καλή γεύση. Στιφάδο με μικρα κρεμύδια και κοκκινη σαλτσα, πιάτο ελαφρύ σχετικά, ικανοποιητική γευση.

Και τέλος κατσικάκι ψημένο στη γάστρα με φρέσκο βούτυρο. Με δυο λέξεις - ΣΚΕΤΟ ΠΟΙΗΜΑ -Πραγματικά λουκούμι να λιώνει στο στόμα σου με άρωμα, πουθενά στεγνό, ομογενοποιημένο ψήσιμο με τους χυμους του κρέατος. Καλο χύμα λευκό κρασί.. Επιδόρπιο.. γιαούρτι με βύσινο.. χαλβάς σιμιγδαλένιος ζεστός ( ακριβώς στα πρότυπα της γευσης και θερμοκρασίας που θέλω ) και λικεράκι μπανανα οπως μου ανέφεραν.. που μου εκανε περισσότερο κατι σαν κουμ κουατ.. με το χαρακτηριστικό πορτοκαλί χρώμα του..

Παρ’ οτι στην αρχη προβληματίστηκα οταν ειδα ολα τα πιάτα μπροστά μου.. και σκέφτηκα οτι θαχω μια δύσκολη νυχτα.. όλα ηταν ευκολοχώνευτα.. ζεσταμένα τα φαγητα σε φούρνο ( προφανώς οχι σε φουρνο μικροκυμματων... ) που κραταγε τη θερμοκρασία και 20 λεπτα μετα το σερβίρισμα.
Το 4αρι της γευσης αφορα το κατσίκι.. οσο για τα υπολοιπα, οπως περιγραφονται πιο πανω.. Πληρώσαμε για 2 άτομα, 37 ευρώ.
Το συστήνω ανεπιφύλακτα.. θα φύγεις πραγματικά χορτάτος με ικανοποήση γεύσης..

04 Απρ 2015

Κάποιοι φίλοι, μας προσκάλεσαν και είχαμε την ευκαιρία να επισκεφτούμε το ΜΠΑΧΑΡΙ στην Πεύκη.

4 άτομα λοιπόν Σάββατο βράδυ στο Μπαχάρι, με ενα ελαφρύ μουσικό σχήμα γυναικείας φωνής, συνοδεία πιάνου.. Ο χώρος μια παλιά κατοικία, ψηλοτάβανη ωραία επίπλωση παλιού στυλ με καλη παρουσίαση και καλοστρωμένα τραπέζια... Παραγγείλαμε, ρολάκια μελιτζάνας, μελιτζάνα σε πήλινο, μπιφτέκια, (καλή ποιότητα κρέατος, πολυ νόστιμα ζουμερά.. ενα κομμάτι λιγο άψητο), -πατάτες τηγανητές (χειροποίητες φρεσκοκομμένες). Λαχανοντολμάδες (πραγματικά υπέροχη γεύση ), - μπεκρή μεζέ (ελαφριά γεύση οχι κάτι το ιδιαίτερο), -ποσοτικά καλές μερίδες. Καλό λευκό κρασί χύμα..

Αυτό που με χάλασε είναι οτι ενώ δέχομαι οτι τα ορεκτικά ειναι φαγητά ημέρας και ξαναζεσταμένα, υπήρχαν παγωμένες περιοχές στο πιάτο και γω εχω θέμα με τη θερμοκρασία. Τα ορεκτικά δεν άργησαν να σερβιριστούν. Θα μπορούσαν λοιπόν να καθυστερήσουν 5 λεπτά ακόμα προκειμένου να σερβιριστούν ζεστά, για να γευτούμε και το άρωμα του σπιτικού φαγητού.

Ενα άλλο μεγάλο μειονέκτημα ήταν οτι, ποτέ δεν μάζεψαν τα πιάτα που είχαμε τελειώσει..Αφου έπαιξα για λίγο με τους κανόνες του Savoir Vivre βάζοντας τα μαχαιροπήρουνα στη θέση τέλους του γεύματος,.. μετά απο λίγο το ενα πιάτο πάνω στ’αλλο και αργότερα.. και μια χαρτοπετσέτα μεσα στο πιατο,.. δεν βρήκα καμμιά ανταπόκριση.
Ακομα και στο τέλος που μας κέρασαν λικέρ μιας καλής μαστίχας, τα πιάτα ηταν εκεί.
Οι τιμές προσιτές προσαρμοσμένες στην εποχή μας.

18 Μάρ 2015

Tετάρτη βράδυ,.. αποφασίσαμε 4 άτομα για δεύτερη φορά να επισκεφθούμε το - Στο Παλιο Χαλάνδρι-. Λίγο δύσκολο στο παρκάρισμα.. όπως σε ολο το Χαλάνδρι άλλοστε..

Λιγο άδειο με άλλα 3 τραπέζια γύρω μας, ισως και λόγω ποδοσφαίρου, ευκαιρία για να μας περιποιηθούν...

Ειναι η αλήθεια οτι την πρώτη φορά δεν έγραψα εντυπώσεις γιατι ήθελα να βεβαιωθώ δοκιμάζοντας περισσότερα ορεκτικά, απο το κλασσικό και πάλι κυρίως πιάτο της ποικιλίας κρεατικών. - Ψημένα ψωμάκια λοιπόν και σαλάτα - βαθύ γαλάζιο - με ρόκα, μαρούλι και ψητό χαλούμι, ολόφρεσκη.. προσεγμένη.
Φάβα,.. -Μανιτάρια πλευρώτους γευστικά ωραια σερβιρισμένα κομμενα με μαστοριά..

-Τζατζίκι ωραίο, ομογενοποιημένο, λίγο δυνατή γεύση να σου θυμίζει το παραδοσιακό.

-Φλυαρία με κοτόπουλο λαχανικά, και άσπρη σάλτσα ( την ήθελα πιο πηγμένη.. ) ωραια γεύση.

-Ρολλάκια μελιτζάνας με κοκκινη σάλτσα και τυρί, το προτείνω..

Σερβιρισμένα σε πήλινο με καπάκι, που τα άνοιξα, οταν τελείωνα με τα αλλα πιάτα.. Αρκετα πρακτική μέθοδος.. για να μην κρυώσουν.. -Πιπεριές Φλωρίνης, γεμιστές με κοτόπουλο και τυρί.

Και στο τέλος μια ποικιλία κρεάτων ( εγω πάντα χωρίς λουκάνικο.. ) χοιρινά μπριζολάκια, σφιχτά μπιφτεκάκια, ζουμερά, καλό ψήσιμο με το κοτόπουλο μαριναρισμένο και πολύ νόστιμο.

-Πατάτες σπιτικές φρεσκοκομμένες, ισως χρειαζόταν τηγάνισμα σε πιο δυνατή φωτιά.

Όλα ευκολοχώνευτα ελαφριά με ολες τις ουσίες για την τέρψιν του ουρανίσκου..
Απαλή μουσικούλα.. για να μιλήσεις άνετα.. Το Σάββατο μου είπαν οτι εχει και ζωντανή μουσική.
Ευγενικό Σέρβις. Βέβαια ηταν ο Ιδιος ο Κος Τάσος φιλικός, περιποιητικός, που ρώταγε με ενδιαφέρον για το κάθε πιάτο..

Καλο κρασί.. λευκό ροδίτης. Στο τέλος μας κέρασε ½ κιλό κρασί και χαλβά ημέρας. Μείναμε ευχαριστημένοι. -Θα ξαναπάω. -Τιμές, προσαρμοσμένες στην εποχή μας. Πληρώσαμε 63 ευρώ.

05 Μάρ 2015

Εχω επισκεφθεί το συγκεκριμένο εστιατόριο (τσιπουραδικο) 6 μηνες πριν και ισως δεν θα ΄πρεπε να παρουσιάσω την κριτική μου σήμερα αλλα διαβάζοντας καποια πρόσφατη κριτική, μου ηρθε στη μνήμη μου η βραδιά επίσκεψης μου στο Χαλάνδρι,..

Πήγαμε λοιπόν 6 άτομα βραδυ Παρασκευής. Ηταν ήδη αλλα δυο πιασμένα τραπέζια. Ο χώρος αρκετά μεγάλος με βαριά διακόσμηση, κατι ασυνήθιστο για τσιπουράδικο, αλλά καλός.

Σερβιτόρος ενας και ισως και ενας μάγειρας. Παραγγείλαμε καλαμαράκια, γαυρο ξυδάτο και τηγανητό, κολοκυθάκια τηγανητά, μελιτζάνες και 2 σαλάτες.
Γελάσαμε τόσο που η βραδια αυτη θα μου μείνει αξέχαστη.

Δεν τρωγοταν τίποτα.. το ένα πιάτο χειρότερο απο τάλλο. Οταν ο σερβιτόρος κατάλαβε οτι δυσαρεστηθήκαμε μας προσφερε ενα πιατο καλαμαράκια ακόμα που κιαυτό ηταν χαλια.

Στο διπλανό τραπεζι ειχαν παραγγείλει μύδια. Παρατηρώντας οτι επιστρέψανε το πιατο, ο σερβιτόρος με το μάγειρα προσπαθούσαν στη μεση της σάλας να αξιολογήσουν τη κακομυρωδιά του πιάτου..

Για να μας ευχαριστήσει στο τέλος μας κέρασε μαστίχα,... χείριστη ποιότητα..
Περνάω κάθε μέρα γιατι ειναι στη καθημερινή διαδρομή μου αλλα... μονο απ έξω.

06 Ιαν 2015

Επισκεφτήκαμε 2 άτομα το συγκεκριμμένο εστιατόριο βράδι Παρασκευής, με κατι κουπόνια προσφοράς για να απολαύσουμε το κυρίως πιάτο που ηταν η γαριδομακαρονάδα.

Εύκολο παρκάρισμα σε λίγα μέτρα πιο κάτω απο το εστιατόριο και ακριβώς σε σταθμό του μετρό Αγίας Παρασκευής.

Ο χωρος περιποιημένος καθαρός, οχι όμως κατι το ιδιαίτερο. Ειχε μουσικούλα με μια κιθάρα και ενα μπουζούκι, χαμηλών τόνων με λαικό και ρεμπέτικο στυλ.

Καλωσόρισμα με 2 τσιπουράκια.
Το μενού καθορισμένο, ειχε μια -σαλάτα ρόκα, λιαστή ντομάτα και παρμεζάνα, με φρεσκότατα υλικά και καλή σε ποσότητα, -ντοματοκεφτέδες υπέροχοι, οχι πολυ λαδεροί.

Γαύρος μαρινάτος, ολόφρεσκος και τέλος το αναμενόμενο πιάτο. -
2 (δυο)γαριδομακαρονάδες με τα μακαρόνια βρασμένα όσο πρέπει πολύ προσεγμένο μαγείρεμα και πολυ καλη γεύση( θα ξαναπήγαινα και μονο γιαυτό το πιάτο). Μονο που οι γαρίδες ειχαν διαφορά θερμοκρασίας ανάλογα με τα καυτά σερβιρισμένα μακαρόνια.
Τα πιατα ήρθαν στην ώρα τους και με καλή σειρά.

Μου έκανε εντύπωση η οργάνωση και η ευγενική αντιμετώπιση στην εξυπηρέτηση του μενού με κουπόνια.

Αλλα και η άμεση κινητοποίηση και ενδιαφέρον του προσωπικού οταν κάπνισε λίγο μια σόμπα που ζέσταινε το χώρο.
Γενικα έφυγα με την εντύπωση οτι υπάρχει ενδιαφέρον, για την ικανοποιηση του πελάτη.

04 Ιαν 2015

Πήγαμε τον περασμένο Δεκεμβριο με κουπόνια μέσα απο μια προσφορά που είχε για 4 άτομα. Ο χώρος καλα διακοσμημένος, καθαρός, αλλα τόσο μικρός με τρια τέσσερα τραπεζια στο εσωτερικό του που δεν μπορεί να ξεφύγει απο την αίσθηση οτι το μαγαζί, ειναι μάλλον delivery.

Για να μην το αδικήσω όμως να αναφέρω οτι διακρίνεται η προσπάθεια που γίνεται στο να αναδειχτεί σε κατι περισσότερο. Εχει και ενα εξωτερικό χωρο, οχι καλα μονωμένο που δεν συνίσταται για τις πολύ κρύες νύχτες.
Μας προσέφεραν 6 ψωμάκια φρέσκα καλοψημένα, αλλα αρκετά λαδερά με συνοδεια 2 ντιπ απλά, τυποποιημένα. -Αργότερα μια σαλτσα πικαντικη με πολίτικη γεύση για δοκιμη, αρκετα καλή εύγεστη και ελαφριά.

Παραγγείλαμε μια σαλάτα ρόκα μπριζολάκι, ολα τα υλικα φρεσκότατα και αρκετά μεγαλη σε ποσότητα. Μπουγιουρντί κεφτέ με πικάντικη σαλτσα και φέτα, καλό και γευστικό.
Κεμπαπ με κοκκινη σάλτσα και σως γιαουρτι. Αρκετα καλο σε γεύση, αν και γω προτιμω κεμπαπ με σκετη σως γιαούρτι και να το συνοδεύσω μονος μου με τη πικαντικη σάλτσα, κατι που δεν υπήρχε στο κατάλογο. Εστω κι ετσι ομως ειναι στα σωστά πλαισια γευσης. Να επισημανω και παλι ομως οτι οι πιτες ηταν αρκετα λαδερές πανω απο τα επιτρεπόμενα ορια.

Λαχμαντζούν κεμπαπ, αρκετά καλο σε γεύση και ποιότητα.
Μπριζολάκι χοιρινό λαιμου, καλοψημένο και εύγευστο.
Προσφορά του καταστήματος γιαουρτι με μελοκάρυδο.
Το σερβις καλό με ευγένεια, αλλα θα αναφέρω ενα μείον, οτι δεν μας άφησε ποτε την κανάτα με το νερό στο τραπέζι με αποτέλεσμα να ψάχνουμε συνέχεια τη μια σερβιτόρα για να μας συμπληρώσει νερό στα ποτήρια. Δεν θάθελα να αναφέρω τις υποψιες μου γιαυτή τη νοοτροπία.

Τελος να πω οτι ειναι ενα καλό κεμπαπτζίδικο, για τη γειτονιά και για delivery.

26 Νοε 2014

Πρώτα απ ολα αναφέρομαι στο Ζύθος μεζέ που βρίσκεται στο 1όροφο του Ζύθος Χαλανδρίου.

Πήγαμε 6 άτομα ημέρα Παρασκευή.
-Περιβάλλον, αρκετά καλό με ωραία διακόσμηση,
Αλλά για να είμαι ειλικρινής δεν εχω δυσαρεστηθεί τόσο σε εστιατόριο στο παρελθόν.

Για το σερβις.. ευγενικό ναι μεν, αλλα περνώντας απο δίπλα σου σε κάνουν να νιώθεις αόρατος, γιατί περνάς απαρατήρητος προσπαθώντας με νοήματα και χειρονομίες να τους καλέσεις.
Να ξεκινήσω απο τις σαλάτες με τις περιγραφές του εστιατορίου και τα σχόλιά μου.

ΝΤΟΜΑΤΙΝΙΑ (iceberg, πιπερια, ελια, φλούδες παρμεζάνας, παξιμαδι, & ελαιόλαδο)... απαίσια σαλάτα, με μαραμένα ντοματίνια, δεν μου ΄χει ξανατύχει. Την επιστρέψαμε μετά απο δυο δοκιμαστικές πηρουνιές και ούτε που αναρωτήθηκαν το γιατί.. Φαίνεται ειναι σύνηθες φαινόμενο,..

ΤΑΜΠΟΥΛΕ με φρέσκια ντομάτα & κρεμμυδάκι...
Μια απ τα ίδια.. μόνο φρέσκα δεν ήταν

ΡΟΚΑ ΠΑΡΜΕΖΑΝΑ με μπαλσαμικο & προσούτο...
ισως και να τρωγότανε η συγκεκριμμένη σαλάτα

ΠΑΤΑΤΕΣ ΤΗΓΑΝΙΤΕΣ
ετοιματζίδικες,.. Κατεψυγμένες κάτι που δεν με απασχολεί και τόσο στη σημερινή εποχή.

ΚΕΜΠΑΠ με συνταγή μυστική απο την Ανατολή με ψητή ντοματα, κρεμμύδι & μαϊντανό...
Οχι κατι το ιδιαίτερο και αρπαγμένο απ τη μια μεριά

ΚΑΠΝΙΣΤΗ ΧΟΙΡΙΝΗ απο το καπνιστήρι μας.....
Μετρια γεύση, ψημενη well done και καρβουνο απ τη μια μεριά

ΠΑΝΣΕΤΑΚΙΑ καπνιστά στο τηγάνι με μια πρέζα τυρί λιωμένο,.. που μάλλον απο κότσι παρμένη μερίδα ηταν με πεταμένα κομμάτια στο τηγάνι.

ΜΠΙΦΤΕΚΑΚΙΑ χειροποίητα με φρεσκοκομμένο κιμά μοσχαρίσιο....
Μάλλον κιμάς για μακαρονια χωρις καμια συνοχη.. που ηταν αδύνατον να τα γευτείς με πηρούνι γιατι διαλύονταν πριν φτάσουν στο στόμα σου..

Μόνο το κρασί χύμα ήταν καλό,.. και φυσικά ο Τάκης Μπινιάρης, η Νανά και οι μουσικοί του..

Μας στοίχισε 20 € το άτομο.
Θα ξαναπήγαινα για τη μουσική και για καμια μπύρα αν επιτρέπεται και δεν εχει minimum κατανάλωση.
Για φαγητό; Ούτε να μου το χαρίσουν.

26 Νοε 2014

Εξωτερικά ο χώρος σε προδιαθέτει για κάτι πολύ ζεστό με πέτρινη διακόσμηση και ωραίο φωτισμό.
Δυστυχώς όμως μέσα ο χώρος ειναι μεγάλος χωρίς ιδιαίτερη διακόσμηση και χωρις καλή θέρμανση,

Πήγαμε 4 άτομα με κουπόνια.
Το σέρβις λιγο αδιάφορο.
Το φαγητό μικρές μερίδες κοινότυπο χωρίς κατι το ιδιαίτερο.

-Εντύπωση μου έκανε το κρασι που δεν ηταν χύμα αλλα εμφιαλωμένο δικής του παραγωγής.
Ευχαριστούμε για τον τροπο παρουσίασης και την εμφιάλωση αλλα παρακαλώ, μη μπαίνετε στο κόπο.. απλα κατεβάστε τη τιμή και σερβιρετέ το στη κανάτα.

Στην εποχή μας οι πολυτέλειες στοιχίζουν.. εκτος κι αν ειναι αυτος ο σκοπος του μαγαζιού.
Με σχετικά καλή ζωντανή μουσικούλα..
θα ξαναπήγαινα αλλά μονο με κουπόνια.

26 Νοε 2014

Εχω πάει αρκετές φορές στο συγκεκριμένο κουτούκι.. και πράγματι η είσοδος δεν σε προδιαθέτει για τη συνέχεια, αλλα καταφέρνουν να τη διορθώσουν το αξιόλογο σέρβις η ποιότητα και η γεύση, συνοδεία ζωντανής μουσικής.

-Εμφανής η προσπάθεια που γίνεται για να σου προσφέρουν κατι διαφορετικό.

-Εχω δοκιμασει αρκετα πιάτα και ειναι ολα υπέροχα, αλλά θά 'θελα να αναφέρω μερικά που μ’αρέσουν και τα επαναλαμβάνω

Σαλάτα Ασβεστόλακος.... ρόκα με ντομάτα και ανθότυρο

Κοτοσαλάτα.... με φρεσκα υλικα, ρόκα μαρουλι και ψητό χαλούμι ειναι στις προτιμήσεις μου.

Βραστά λαχανικά... με μελιτζάνα κολοκυθάκια μανιτάρια και ψητό χαλούμι ( με την απίθανη γεύση του)

Μουσταρδάτο... Τηγανιά από ψαρονέφρι και κρασί, αρκετα νόστιμο όπως και το
Μπάχαλο.... ζουμερό με τρια κρέατα

Λαχμαντζούν.. εμφανισιακό πιατο.. πιτάκια με κιμά από μοσχάρι και παντζαροσαλάτα.

Φέτα... τηγανητή με μέλι και σουσάμι.

Μελιτζάνες... σερβιρισμένες σε πήλινο,.. γευστικότατες και ελαφριές στη χώνεψη.

Κοτόπουλο του σεφ.. Κοτόπουλο με ρύζι, μανιτάρια, μπέικον και κρέμα γάλακτος

Ποικιλία κρεάτων αρκετα μεγαλη μεριδα με ζουμερά μπιφτέκια μπριζολάκια και ψητο κοτόπουλο.

Υπεροχο κρασί άσπρο μοσχοφίλερο η κόκκινο ημίγλυκο.

-Μη ξεχάσω.. για το τέλος σου προσφέρουν και υπέροχους φρεσκοτηγανισμένους λουκουμάδες με μέλι η σοκολάτα.

Παρασκευή και Σαββατο πρεπει να κλείσεις οπωσδήποτε τραπέζι.
Προτείνω και τις Κυριακές Βράδυ, παλι με ζωντανή μουσική.
Τιμές προσιτές για την εποχή μας. Το προτείνω ανεπιφύλακτα.

26 Νοε 2014

Πήγαμε 4 άτομα Σαββατο μεσημέρι αρχές Νοεμβρη με κουπόνια..

Σκοτεινός ο κυρίως χώρος για μεσημέρι αλλα με τζάκι και ένας δεύτερος χώρος λίγο απομονωμένος αλλα πιο φωτεινός.

Διαλέξαμε το 2 μερος, αρνητικό λίγο γιατι δεν εχεις αμεση επαφή με το σέρβις.

Εχω να αναφέρω θετικά σχόλια για το εστιατόριο και τη παρουσίαση. Περιποιημένα τραπέζια καλο ιταλικό φαγητό.

Η σαλάτα ροκα παρμεζάνα με ολοφρεσκα υλικα.
Η πίτσα φτιαγμένη με Ναπολιτάνικες συνταγές σε ξυλόφουρνο που απο το χώρο σου επέτρεπε να αφαιρεθείς με τη τέχνη και τη τελική διαμόρφωση της ζύμης της πίτσας με το γύρισμα στον αέρα,

Παραγγείλαμε, παπαρδέλλες με κοτόπουλο, σπαγγέτι αλ πέστο, λιγκουίνι κον καμπερι με γαρίδες, Λαζανια με κιμά ψημμενα στο ξυλόφουρνο.

Ολοι μειναμε ευχαριστημένοι απο την ποιότητα και τη γευση.
καλό κρασί με καλές τιμές.
Θα ξαναπάω αλλα θα δοκιμάσω βραδυ δίπλα στο τζακι.