κουτουκι

Μέλος από: Ιαν 2016

16 Μαι 2019

Η Πασιφάη βασίλισσα της μινωικης Κρήτης.. Για χρόνια βρισκόταν στον Κορυδαλλό στην πλατεία Μεμου πριν αναβαθμιστεί και μεταφερθεί στην κοσμική Γλυφάδα.
Παντα μου άρεσαν αυτες οι γεύσεις είναι η αλήθεια. και στην τελευταία μας επίσκεψη εγώ ήμουν ο λόγος που φτάσαμε έως εκεί, μεγάλος χώρος με πέτρα και ξύλο φωτεινός εξαιτίας της περιμετρικής τζαμαρίας. σε υποδέχονται πραγματικα σαν το σπίτι τους είναι από τα μαγαζιά που με ειλικρίνεια σε φιλοξενούν Κ σε εξυπηρετούν χωρίς πολλά πολλά.
Παρέα 5 ατόμων λοιπόν φτάνουμε Τετάρτη βράδυ νωρίς καθόμαστε χωρίς κράτηση( τις μερες αιχμής καλά θα κάνετε να εχετε κάνει μιά) παγωμένη ρακί και παξιμαδακια ελιές Κ ψωμι έρχονται κατευθιαν νεράκι βρύσης Κ ξεκινάμε
2 ντακους,2 σαγανάκι γραβιέρα 2 αυγά με στακα( πάω μόνο για αυτα) γαμοπιλαφο μακαρόνια στο ζουμί με μπόλικο τυρί πατάτες τηγανητές και μια σφακιανη πιτα
Δεν ξέρω γιατί θα ορκιζόμουν ότι κάτι εχει αλλάξει από την τελευταία φορά που το είχα επισκεφθεί. Συνεχίζουμε με τον ποδα του πάσα η του αφέντη?ένα κότσια εν πάση περιπτώσει που θα ορκιζόμουν και θα έπεφτα Κ στην φωτιά ότι ήταν στα μικροκύματα έχω μια παραξενιά Και εγώ και θεωρώ ότι είμαι καλός κριτής σε αυτό. ανθους από κολοκύθι γεμιστους μεγάλο φάουλ μπαγιάτικοι. και ρνα λουκάνικο Ρεθύμνου νομίζω. με 3 μπυρες και 4 αναψυκτικά φτάσαμε σχεδόν τα
180 ευρώ πάνω κάτω. με κέρασμα λουκουμάδες. δεν ξέρω αν έχουν αλλάξει προσωπικό η κάτι στον τρόπο που μαγειρεύουν ήταν απλά πιο αδιάφορα τα πιάτα γευστικά. Καλα οι δε τιμές μου φάνηκαν πιο ακριβές από ποτέ.

15 Μαι 2019

Δεν έχει τύχει να γράψω μια κριτική για αυτό το μεζεδωπολειο ακομη και ειλικρινά δεν ξέρω γιατί. Βρισκεται στα σύνορα θα έλεγα Χαϊδαρίου με το Αιγάλεω
Σε μια ήσυχη πλατεία με δύο τρία αλλά μαγαζάκια. Δεν είναι το μεζεδωπολειο που θα σε ξετρελανει με τις καθαρές γεύσεις του και τα καλόμαγειρεμενα φαγητά του αλλά με τις τιμές του και την εξυπηρέτηση του.
Ο κατάλογος περιέχει πάρα μα πάρα πολλά πιάτα για όλα τα γούστα είτε είναι κρέας είτε είναι θαλασσινό. Οι τιμές ξεκινούν από τα 3 με 3.5ευρω Κ φτάνουν κάπου στα 9 με 10. Με το Σάββατο να αλλάζουν και αν δεν κάνω λάθος Κ οπότε έχουν ζωντανή μουσική αλλά το γράφω με επιφύλαξη γτ δεν είναι βέβαιος. Εμείς συνήθως επιλέγουμε σαλάτα του Καίσαρα η Ντάκο, φλογερες ζαμπόν τυρί, χαλούμι σχάρας με μαρμελάδα ντομάτα φιλετάκια με σάλτσα παρμεζάνα και φιλέτο με πιπέρια σε κοκκους Κ πουρέ η και κοτόπουλο με μέλι λεμόνι μουστάρδα.
Έχοντας δοκιμάσει σχεδόν τα πάντα είναι τα στανταρακια μας και ανάλογος την παρέα προσθέτουμε κοντοσουβλι και τηγανιτές η νεκρή μεζέ πικάντικο. οι επιλογές όπως προείπα είναι πάρα πολλές. οι γεύσεις Όχι κάτι Ουάου αλλά τιμιες. Τα τραπέζια στον εσωτερικό χώρο πολύ στριμωγμένα. το καλοκαίρι είναι πιο άνετα τα τραπεζάκια της πλατείας. το ημιγλυκο κρασί τους είναι αν όχι το πιο ωραίο χύμα που έχουμε πιει σίγουρα το δεύτερο καλύτερο. ο λογαριασμός δεν ξεφεύγει ποτέ πάνω από 10 με 15 ευρώ το άτομο. ειναι ένα συνοικιακό μεζεδωπολειο με πολύ χαμηλές τιμές και απλό φαγητό. δεν ξέρω αν θα το πρότεινα σε κάποιον για να φάει καλά, αλλά θα το πρότεινα σιγουρα σε κάποιον που θέλει να φάει κάτι αξιοπρεπές με πολύ λίγα χρήματα.

10 Μαι 2019

Η περιοχή που βρίσκεται το συγκεκριμένο μαγαζί είναι από τις πιο αγαπημένες μου βόλτες του κέντρου.
Το είχα βάλει στην λίστα μου εδω Κ λίγο καιρό και ψάχνοντας ένα ήσυχο μέρος για ένα ραντεβού τσούπ το θυμάμαι.
Φτάνουμε για brunch γύρω στις 10 Κ μίση το πρωί δύο άτομα.
Η κοπέλα στο σέρβις εξαίρετη. παιρνουμε τα καφεδάκια μας και πέφτουμε με τα μούτρα στον κατάλογο για να δούμε τι θα διαλέξουμε. σε διάφορα άρθρα που είχα ψάξει θα ορκιζόμουν ότι είχε περισσότερες επιλογές. το μενού είναι κατά βάση ελληνικό με ποπ προιοντα.
Παίρνουμε λοιπόν την μπουγατσα με παστουρμά
Το πεινιρλι με το κασέρι η αρσενικο ναξου?αν δεν κάνω λάθος που υπήρχε Κ επιλογή για αυγό
Και την μπατζινα με το πόσες αυγό Κ προσθέσαμε κ λουτζα Μυκόνου. (4 λεπτές σαν τσιγαροχαρτα φετουλες 2 ευρώ.. )
Η μπατζινα ήταν στην ουσία μείγμα για παν κέικ με τα υλικά της πραγματικής μπατζινας που έγινε την ώρα τις παραγγελίας σιγουρα! Ήταν εξαιρετική το αυγό οκ αλλά με παραπάνω ξύδι στο νερό του Με αποτέλεσμα να υπάρχει έντονη η γεύση του. ηταν το καλύτερο που δοκιμάσαμε. το πεινιρλι πολύ καλό αλλά αλμυρό για τα δικά μου γούστα το ζυμαρακι τους πολύ καλό. η μπουγάτσα δεν ήταν μπουγάτσα. και δεν είχε ψηθεί καλά, τα φύλλα δεν είχαν ξεχωρίσει και ήταν πολύ έντονη η γεύση του αψητου ζυμαριου. μεγαλη απογοήτευσή γτ ήταν το πρώτο που μας έκανε εντύπωση.37 ευρώ κόστισαν όλα Κ μας φάνηκαν τσιμπήματα. δεν ξερω αν θα έδινα Κ άλλη ευκαιρία. Μπορεί αν βρισκόμουν χαλαρός στην περιοχή να το ξανά δοκίμαζα.
Περιμένω να δω τις δικές σας κριτικές!

19 Απρ 2019

Αχ.. οι λευκές.. Και τι δεν έχουν γραφτεί κατά καιρούς. σταθερη αν θα θα έλεγε κάποιος! Και εγώ ένας από αυτούς ειμαι.
Το αγαπώ αυτό το μαγαζι γτ δεν έχει απογοητεύσει ποτέ! Πέμπτη βράδυ μετά από κράτηση εννοείτε! Φτάνουμε 4 πεινασμένοι!
Ας δοκιμάσουμε κάτι διαφορετικό αυτή την φορά λέμε!
Χωριάτικη που ενώ ήταν τόσο νόστιμη καπαρη μπόλικο λουρίδες ψιλες αγγουράκι Κ κρεμμύδι με ελάχιστη ντομάτα φάουλ! Σε ένα τέλειο μπολ από πηλό! κοντοσουβλι στο γνωστο ξύλο κοπής του χασάπη. παπαρδελες με μοσχαράκι που ήρθαν σε λαδόκολλα μέσα Κ το μοσχαρι ξεχωριστά μας το σέρβιρε ο σερβιτόρος στο τραπέζι. καπελακια γεμιστά Κ αν δεν κάνω λάθος με κρέμα από γκορνγκοντζολα έγινε από τα αγαπημένα μου. πατατες με κόκκινη σάλτσα Κ νομίζω κρεμα φέτας.
Και μια πίτα με κοτόπουλο νομίζω Παρνασσού το ενεφερε στον καταλογο από τον φούρνο τους θεϊκή!
Με 2 μπυρες Κ 1 αναψυκτικό λογο γρίπης 2 νερα εμφιαλομενα και το τέλειο ψωμί τους πληρώσαμε γυρω στα 70 ευρώ. κερασμα γρανίτα στο τέλος και με ένα πραγματικά εξαιρετικό σέρβις έκλεισε η βραδιά μας.
Δεν έχω να πω πολλά. ο κατάλογος αλλάζει συχνά με προσθήκες κ πιάτα ημέρας. σε κάνει να θες να πας ξανά Κ ξανά. αξίζει να πηγαίνεις για να σε κάνει να βλέπεις πια είναι η διαφορά με τα αλλα μαγαζιά της Αθήνας θα έλεγα σε αυτή την κατηγορία.

02 Απρ 2019

Μετά από πολύ σκέψη γράφω την κριτική αυτή.
Η ρακαδημια για τους κατοίκους της ευρύτερης περιοχής είναι μια ασφαλή επιλογή γιατί θα πας Κ ξέρεις ότι θα φας καλά Κ τίμια.
4 άτομα χαλαρά Τρίτη βράδυ κάναμε την βόλτα μας στην Αγίας Λαύρας που σε Τίποτα δεν θύμιζε τον κακό χαμό που επικρατεί το παρακευοσαββατοκυριακο.
Καθίσαμε λοιπόν Κ ήρθε σφηνάκι ρακί Κ ντιπ από πάστα ελιάς Κ Πακιμαδακια για καλοσωρισμα.
Ο κατάλογος τους μεγαλος αλλά νομίζω ότι είναι καιρός να τον ανανεώσουν λίγο!
Έχει βέβαια μεζεδάκια για όλα τα γούστα Κ πάνω από όλα καλόμαγειρεμενα.
Πήραμε χωριάτικη κλασσικά σαλάτα
Πλευρωτους σχάρας μικρή μερίδα Κ πολύ ξεροψημενα για τα δικά μας γουστα.
2 μερίδες από τις τέλειες πατάτες τους
Σκιουφιχτα με μοσχαρι κ ένα λευκό τυρί από πάνω που μου διαφεύγει οκ απλά αναλατα Κ χωρίς κάποια ένταση.
Ένα κοτόπουλο τακος μεξικάνικο νομίζω το παρουσίαζε ο κατάλογος με 3λογια από ντιπ, σε εμάς ήρθε 2λογια.. Χα χα χα αχ χα
Σαν μερίδα γύρο κοτόπουλο σε σουβλατζίδικο τίποτα ιδιαίτερο.
Ένα κοτόπουλο με μελιτζάνα Κ κρεμα μετσοβονε πολύ καλό! Κ επειδή είχαμε Κ έναν στην παρέα που νηστεύει ντολμαδάκια και καλαμαράκια τηγανιτά πάρα πολύ ξεροψημένα.
Σε γενικές γραμμές ήταν όλα οκ κάποια πολύ καλά θα έλεγα.
Με το σέρβις σε πολύ αργούς ρυθμούς Κ δυσκολευομουν να καταλάβω τον λόγο γτ δεν είχε ιδιαίτερα πολύ κοσμο. εκαναν αρκετή ώρα να έρθουν για παραγγελία Κ μα έφεραν Κ τις 2 φορές λάθος μπυρες ατυχή στιγμή θα έλεγα.
Κέρασμα στο τέλος μωσαϊκό σοκολάτας. ο λογαριασμός περίπου στα 65ευρω με 1 κιλό κρασί.
Όχι άσχημο vfm. θα ξανά πάμε σίγουρα απλά γτ η περιοχή δεν έχει κάτι καλύτερο ποιοτικά.

06 Ιαν 2019

Περασμενης εποχής ταβέρνα. με ότι αυτό συνεπάγεται! κάποιες μέρες ζωντανή μουσική!
Σταθερή ποιότητα και πάντα μα παντα πεντακάθαρο μαγαζί.
Είναι αρκετές οι φορές που το επισκεπτόμαστε σήμερα Κυριακή μεσημέρι 2 άτομα με τσουχτερό κρύο περναμε την πορτα του χωρίς κράτηση ευτυχώς που ήταν νωρίς γιατί μέσα σε μια ώρα το μαγαζί γέμισε ασφυκτικά.
Κοκορέτσι Κ κοντοσουβλι για στάνταρ αρχή με χοντροκομμένες πατάτες
Τζατζίκι χειροποίητο πανσετες σχάρας
Φλογέρες με ζαμπόν Κ τυρί
Μια φρεσκοκομμενη χωριάτικη και ψημένο ψωμι με λάδι Κ ρίγανη τι άλλο να ζητήσει κανείς!
Με μισό κιλό ροζέ κρασί ένα εμφιαλωμένο νερό και περασμένο ρεβανι 2ατομα φαγητό μέχρι σκασμού με 40ευρω. εξαιρετικο το vfm.
Βρίσκετε άνετα τραπέζι τις καθημερινές αλλά Κ το σκ απλά κάντε ένα τηλ. πρωτα. το παρκαρισμα δεν είναι δύσκολο στην περιοχή.
Για εμάς είναι το στανταρακι που θα πάμε σε χαλαρές Κυριακές οικογενειακά για να φάμε ωραία ψητά κρέατα Κ να πιούμε καθαρά κρασιά χωρίς πολλά παρελκόμενα!

30 Δεκ 2018

Τα αχλάδια λοιπόν..
Έχω ένα θέμα με το συγκεκριμένο μαγαζί! το έχω επισκεφθεί αρκετές φορές Κ μέσα μου κάτι δεν με άφηνε να γράψω κριτικη.
Μέσα στα χρόνια με χαροποιεί το ότι το βλέπω Κ εξελίσσετε κάπου χάνει όμως για εμένα για παράδειγμα ο κατάλογος του όμορφος ξύλινος εξωτερικά Κ με το Που ανοίγω φύλλα λευκά τσαλακωμένα με στυλό σβησμένα φαγητά μουτζουρες πειτε με παράξενο αλλά η πρώτη εντυπωση μετράει! ευγενέστατος ο σερβιτόρος με το που καθίσαμε 3 άτομα έπειτα από κράτηση Κυριακή μεσιμερι 100αρακι ρακι Κ ελίτσες με παξιμαδακι κρύο νερό σε καράφα και ένα ωραιο Καρβελακι ψωμι που μας ρώτησαν αν το θέλουμε. μπραβο που έχουν χώρο για μη καπνιστές Κ τον τηρουν κιόλας!
Στα του φαγητού τώρα..
Χωριάτικη σαλάτα τπτ ιδιαίτερο μικρή θα την έλεγα με βραστή πατάτα Κ φύλλα Ρόκας?? Σε κρητική κουζίνα?
Αυγά με στακα φούρνιστα χ2 το πιο ωραίο πιάτο της η μέρας
Τηγανια κοτόπουλο με πράσινη πιπεριά κέρατο πιο μεγάλο ήταν το λεμόνι που ήρθε στην. ακρη του πιάτου πάρα το περιεχόμενο 5 κομμάτια κοτόπουλο νόστιμο μεν καθόλου vfm.
Δεν ξέρω αν τα σκιουφιχτα τα λένε Κ Μακαρουνες στην Κρήτη αλλά είχα στο μυαλο μου άλλο ζυμαρικο όταν το επέλεξα με μοσχαράκι Κ μυζήθρα
αναλατο χωρίς πιπέρι Κ με πολύ
μπαχαρι και επιπλέον με μονο 3 κομματάκια μοσχαριου.
Το κλασικό γαμοπιλαφο σε πολλά κρητικα έχει επιλογή αν θέλεις κρέας η σκέτο ρύζι εδώ δεν υπάρχει το ρύζι ήταν θεϊκό αλλά πάλι 2κομματακια κρέας που ήταν μονο κόκκαλο. σε γενικες γραμμές για εμένα πρέπει να δει το κοστολόγιο του καταλόγου Αλλιώς η να αλλάξει την ποσότητα στις μερίδες. στο κρασί ωραίο ημιγλυκο 1κιλο πήραμε και στο τέλος μας κέρασαν μικρές διπλές και ρακόμελο. θα προτιμούσα να μην με κερνουσαν ρε παιδί μου κ στην αρχή Κ στο τέλος και να ήταν μοιρασμένο όλο αυτό στο φαγητό δική μου άποψη πάντα. φτασαμε στα 62ευρω για 3ατομα με ένα ψωμάκι έξτρα με κανονική απόδειξη. θα πάμε ξανά αλλά ρε παιδιά τόσα χρόνια κάνετε τόσο αξιοπρόσεκτη προσπάθεια είναι κρίμα να χάνεται από τις λεπτομέριες!

21 Δεκ 2018

Γνωρίζω χρόνια το συγκεκριμένο μαγαζί αλλά πραγματικά πρέπει να είμαι από τους λίγους που δεν το έχουν επισκεφθεί στέκι της παλιάς Αθήνας θα το έλεγαν καποιοι
Ίσως λόγω της τοποθεσίας του.
3 άτομα λοιπόν μεσημεράκι βρίσκεται στη περιοχή των Εξαρχείων για δουλειά και πέφτει η πρόταση για κρασάκι..
Φτάνουμε και εμένα δεν ξέρω γιατί αλλά όταν βλέπω σερβιτόρο μιας. καποιας ηλικίας αυτόματα ανεβαίνει στα μάτια μου ο χώρος.
Δεν μπορούσαμε να πάρουμε τον μισό κατάλογο γτ έπρεπε να επιστρέψουμε Κ στην δουλειά
Κ ξεκινησαμε με γαύρο μαρινατο πατατοσαλατα και παζάρι σαλάτα που μας τα έφεραν μαζί με πολλά άλλα σε ένα δίσκο για να διαλέξουμε μέχρι να ξεκινήσουμε το διάβασμα του καταλόγου
Όλα πολύ νόστιμα το παζάρι που υπέρ αγαπώ πολύ σωστά βρασμένο. η συνέχεια μπορώ
Να πω ότι μας άφησε ανάμεικτα συναισθήματα τηγανιά χοιρινή με πιπεριές σε ένα τηγάνακι κυριολεκτικά 5κομματάκια κρέας χωρίς αλάτι Κ με ότι γεύση μπορεί να εδωσαν τα λαχανικά.
Κεμπαπακια Δράμας ένα ντιπ γιαουρτιού μια Κ
Μια πίτα στα 4 στην βάση 6-7 μικρούλικα Κεμπαπακια που είχαν ψηθεί ώρα πριν
Λίγο κρεμμύδι Κ μισή ψητή ντομάτα
Μακαρουνες με τυρί Κ καραμμ. κρεμμυδι εντελως αδιαφορο και ένα μπουγιουρντί οκ.
Με.2 μισοκιλα κρασί και ένα αναψυκτικό πληρώσαμε περίπου 60ευρω.
Θα δώσω σίγουρα μια ευκαιρία ξανά γιατι ο κατάλογος τους ήταν Τ Ε Ρ Α Σ Τ Ι Ο Σ
Με πολλά μαγειρευτά και διάφορα ημέρας πιάτα. το προσωπικό υποδειγματικό. μας ρώτησαν Κ για γλυκό στο τέλος ασχετος αν δεν θέλαμε εμείς.
Είναι ένα μαγαζί για εμένα μιας άλλης εποχής Όχι απαραίτητα κακό α
Ούτε απαραίτητα καλό. θα σας ενημερώσω
Ξανα στην επόμενη μου επίσκεψη!

22 Νοε 2018

Έχουμε πάρει τους δρομους τον τελευταιο Καιρο! Πέμπτη μεσιμερι μετά από μια ωραία βόλτα στο κέντρο πέφτει η πρόταση για ένα σνακ ρε αδερφέ! να πάρουμε πίσω αυτά που κάψαμε στην βόλτα!
Το Los loros είναι γνωστό στο εναλλακτικό κοινό του Συντάγματος μετράει μια 3ετια νομίζω λειτουργίας έχει πάρει τα βραβεία του κ γενικά έχει ακουστει στο γαστρονομικό κοινό.
Φτάνουμε Κ παθαίνω σοκ ξανά Κ ξανά οι προσδοκία ήταν μεγαλύτερη από το προφανές. στενο μαγαζί με δύο πάγκους απ έξω δεν θυμάμαι τα ονόματα των εδεσμάτων
Πήραμε 2 ατομα 2 νερακια
Μια ριζα τηγανιτη με μια μαγιονέζα στο πλάι παρατηγανισμενη η ρίζα (πρώτα ξαδέρφια με την γλυκοπατατα θα ελεγα)
Μετρια πράγματα. ενα πιτακι τραγανό γεμιστο τυπου μπέργκερ από την βενεζουελα ρε παιδί μου μπιφτέκια πικλα στάνταρ ντοματουλα Κ μαγιονέζα ωραίο τίμιο Κ ζουμερό κάπου στα 3.90
Ένα άλλο γεμιστό ψωμάκι με ψιλοκομμένη χοιρινή πετσέτα ψιλοκομμένο κρεμμύδι πράσινη πιπεριά κολιανδρο και τραγανη πετσα από την πανσετα σαν ποπ κορν γύρω στα 3.90 νομίζω Κ αυτό
Και ένα rice ball με μοσχαρακι κοκκινα φασολια τσιπς μπανανα κ μυζήθρα νόστιμο Κ τίμια μερίδα γύρω στα 4.90
Καθίσαμε έξω στους μαύρους πάγκους του πληρώσαμε 19 ευρώ το vfm είναι πολύ καλό οι γεύσεις πιο προσαρμοσμένες στα ελληνικά δεδομένα πιστεύω ήταν οκ γευστικά αλλά χωρίς κάτι ιδιαίτερο. ειναι μια καλη επιλογή για να ξεφεύγεις από τα συνηθισμένα αλλά μέχρι εκεί. ο νεαρός που μας εξυπηρέτησε πολύ χρήσιμος στις επεξηγήσεις!

21 Νοε 2018

Ααα ο πρώτος που θα γράψω Κ. έδω κριτική!
Δευτέρα μεσιμερι 2άτομα μετά από προτροπή κολλητού που εργάζεται στην περιοχή περνάμε την πόρτα τού.. Η πρώτη εντυπωση ένα αααα...
Ωραίος χορός μικρός με στενά τραπέζια ινταστριαλ το κονσεπτ με τά ξύλινα δοκαρια να φαίνονται ατόφια στο ταβάνι.
Η κοπέλα που μας σερβιρε απλά εξαίρετη ευγενική με μετρο Κ πραγματικά χαμογελαστή.
Πήραμε Σαλάτα κοτόπουλο 8e
Avocado τοστ νομίζω 6.5e
και ένα κροκ μαντάμ πάλι εκεί γύρω στα 7e.
Μου άρεσε πολύ το αβοκάντο με τό ροζ του το πιπέρι Κ το λαιμ με ένα αυγό πόσέ από πάνω μου φάνηκε όμως φτωχό πολύ.
Η σαλάτα ανάμεικτα λαχανικά αρκετή παρμεζάνα και σιναποσπορο στο ντρεσιγκ δροσερή απλά αρκετά αλμυρή μας φάνηκε αν Κ γενικά το τρώμε το αλάτι μας..
Το και κροκ μαντάμ από την άλλη ήταν από τα χειρότερα θα έλεγα που έχουμε φάει ωραίο το ψωμί αλλά η μπεσαμελ πολύ βαριά πολύ στιβαρή θα έλεγα κ χωρις καθόλου γεύση δεν θα το επιλέξαμε σίγουρα ποτέ ξανά. για το τέλος παν κέικ με μαυρη σοκολάτα ήταν οκ
Με δύο εμφιαλομενα νερα που μας ρώτησαν αν τ θέλουμε ψυγείο η σε θερμοκρασία δωματίου. ό λογαριασμός κινήθηκε στα 40 ευρώ Κ κάτι.
Δηλαδή 20έυρω το άτομο χωρίς να πιούμε Κάτι απλό πέρα από νερό 3e έκαστος. το vfm δεν ήταν στο επίπεδο του αναμενόμενου. ώραιος χωρος ωραία εξυπηρέτησή με υπερεκτιμημενα τιμολογιακα πιάτα με αστοχίες.