rasminho

Μέλος από: Μαι 2010

20 Απρ 2018

Ύστερα από παρότρυνση ενός απο τους κολλητούς μου αποφάσισα να πάω επιτέλους στο πλέον πολυ γνωστό juicy grill, αυτο το έκανα μέχρι εχθές επίτηδες και δεν πήγαινα στο συγκεκριμένο μαγαζί γιατί είμαι αντίθετος με την πολιτική όλων αυτών των μαγαζιών με αναμονή στο να κάτσεις σε τραπέζι και όχι της δυνατότητας κράτησης.

Να σημειώσω εδώ ένα πολύ βασικό πριν ξεκινήσω, το μαγαζί σύντομα θα αλλάξει χώρο και όταν λέω θα αλλάξει εννοω οτι θα στεγαστεί σαφώς σε μεγαλύτερο ( γιατί η αναμονή η τόσο μεγάλη οφείλεται οτι το μαγαζί είναι πολύ μικρό ) και απο οτι με ενημέρωσαν απο το μαγαζί παρά πολύ σύντομα άρα θα λυθούν πολλά απο τα προβλήματα αυτά που είχε μέχρι τώρα. Λοιπόν πήγα εχθές βράδυ τρία άτομα στις 11:00, κάτσαμε σε τραπέζι στις 11:45 μέχρι να κάτσουμε μας κέρασαν μπύρες που το θεωρώ έξυπνο λόγω της αναμονής και δείχνει και επαγγελματισμό στις 11:30 μας έφεραν και καταλόγους ώστε να παραγγείλουμε μέχρι να κάτσουμε δεν χρειάστηκε γιατί μέχρι να δούμε είχε έρθει η ώρα ώστε να κάτσουμε σε τραπέζι, η αλήθεια εδώ είναι ότι παίζει ρόλο να παραγγείλεις πριν κάτσεις ώστε να φας πιο γρήγορα γιατί εμείς κάτσαμε 11:45 και το φαγητό μας ήρθε στις 12:30.

Ο κολλητός μου που είναι συχνός πελάτης ξέρει τον μενού ολο και είχαμε πολύ καλή καθοδήγηση δεν θα σχολιάσω αναλυτικά τα 3 burgers που πήραμε γιατί όλα έχουν την δική Ταυτότητα, στο μόνο όμως που θα σταθώ ειναι οτι αξίζει να δοκιμάσετε το Billion, η απόλυτη γευστική ισορροπία σε ένα burger (έχοντας φάει αν όχι σε όλα τα burgeraδικα της Αττικής σε αρκετά τέτοια ισορροπία δεν έχω βρει) θεωρώ ότι θα είναι και το best seller του καταστήματος, συνοδεύεται με πατατες που μπορείς να ζητήσεις να σου βάλουν και διάφορες σάλτσες απο επάνω με μικρή πίστεψέ με χρέωση (να τις φάτε όλες αποκλείεται ειναι παρά πολλές), επίσης μπορείτε να αποφύγετε να πάρετε μεγάλη σαλατα αφού με επιπλέον 1€ μπορείτε μαζί με το burger σας να παραγγειλεται ατομική Πράσινη σαλατα ( το μέγεθος της αλλού θα το πληρώνατε το λιγότερο 4 - 5€).

Αν θέλετε μπορείτε επίσης αντί για πατάτα συνοδευτικά να ζητήσετε μικρά καλαμπόκια με βούτυρο την άλλη φορά θα το δοκιμάσω. Τα επιδόρπια ειναι εξίσου γευστικά, εορταστικά και με ωραία παρουσία..

Πληρώσαμε για 3 burgers μαζί με extra πατατες τις 3 σαλάτες, μια μπύρα μεγάλη, μια μικρή και επιδόρπιο 45€. Δεν τα θεωρώ αρκετά και εξηγώ για τον λόγω. Όταν σου σερβίρουν ένα πολύ καλό burger με ένα πολύ καλό προσωπικό και μαζί όλα αυτά που πήραμε και συγχρόνως

Αλλά μαγαζιά με λιγότερη ποιότητα ειναι αν θέλετε και πιο ακριβά ε τότε Όχι δεν είναι ακριβό το juicy. Τώρα αν έμεινα ευχαριστημένος?? Ναι έμεινα και η αλήθεια είναι ότι δεν το περίμενα τόσο καλό είναι από τις φορές που δεν μπορώ να γράψω κάτι αρνητικό ούτε για το φαγητό ούτε και για την εξυπηρέτηση ήταν σε όλα πολυ καλοί. Πότε θα ξαναπάμε??Όταν με το καλό αλλάξουν χώρο γιατί όπως είπα πολλές φορές και πιο πάνω δεν μπορώ εγώ προσωπικά να περιμένω ώστε να κάτσω να φάω.

υγ. αγαπητοί μου φίλοι αυτά απο μένα και την εμπειρία μου από το συγκεκριμένο μαγαζί αξίζει πάντως σίγουρα μια δοκιμή στο συγκεκριμένο μαγαζί και μην προβληματιστειτε τι θα πάρετε, οτι και αν διαλέξετε θα είναι καλό θυμηθείτε όμως το Billion!!

28 Νοε 2016

καλησπέρα και πάλι,
χθες βράδυ 25/11 παρέα 3 ατόμων πήραμε απόφαση να επισκεφθούμε το συγκεκριμένο μαγαζί (που και αυτό δεν κάνεις κράτηση) συγγνώμη παιδιά Αλλά αυτή η ιστορία έχει αρχίσει να με κουράζει με το να μην δέχονται κρατήσεις ορισμένα μαγαζιά. Στο θέμα τωρα, με το που μπήκαμε στο μαγαζί άμεση και ευγενική εξυπηρέτηση και κέρασμα οινομελο, να πω εδώ ότι ειδικά αν επισκεφθείτε χειμώνα το συγκεκριμένο μαγαζί δεν χρειάζεται να πάρετε με το φαγητό κάποιο άλλο ποτό Γιατί θα είστε μια χαρά αν συνοδεύσετε το φαγητό σας με το οινομελο ταιριάζει μια χαρά. Υπήρξε 20λεπτή αναμονή μέχρι να κάτσουμε και μέχρι να κάτσουμε είχαμε μελετήσει και τον κατάλογο οπότε με το που καθίσαμε ξέραμε και τι θα παραγγείλουμε οπότε τα πιάτα ήρθαν και γρήγορα. Το προσωπικό 10 με τόνο σε όλους, γρήγοροι, ευγενικοί και πάνω από όλα γνώστες του καταλόγου και έτσι μπορούσαν να σε κατευθύνουν πολύ καλά. Ο υπεύθυνος ή ιδιοκτήτης δεν κατάλαβαν τι ήταν άριστος σε όλα όπως και μάλλον η αδερφή του ή κοπέλα του που ήταν στο ταμείο εξίσου άριστα με πολύ ευγένεια και παιδεία. Τα αναφέρω Γιατί πιστεύω στις μέρες μας επειδή έχουν χαθεί τέτοιες αξίες καλό θα είναι όταν τις συναντάμε να τις αναφέρουμε. Στα πιάτα τώρα, πήραμε: 2 κιλά οινομελο, 1 σαλάτα Ceacer, 1 μερίδα kokobongo (χοιρινό Κοντοσουβλι σε βέργα ), 3 ατόμων πιάτο super chakalaka που είναι και ένα από τα must του μαγαζιού μπριζόλα, 3ατόμων kozis burger, 1 γλυκό cheesecake nutella και 1 μιλφαιγ = 110,20
Η σαλάτα εκπληκτική
Το kokobongo αρκετά καλό το βγάζουν και με κοτόπουλο και με μοσχάρι
Το chakalaka το πήραμε medium ήθελε για εμένα λίγο περισσότερο Αλλά το κρέας ήταν αντικειμενικά πολύ καλό
Το burger καλό Αλλά όχι κάτι ιδιαίτερο
Το cheesecake παρά πολύ καλό για τέτοιο μαγαζί
Το μιλφαιγ αδιάφορο
Αν θα έβαζα ένα αρνητικό δεν θα είναι οι τιμές που πολλοί θα σκεφθούν Γιατί τα αξίζει τα χρήματα αυτο το μαγαζί Αλλά ότι σερβίρουν τις πατάτες προτηγανισμενες αυτό θα πρέπει να διορθώσουν.
Από κει και πέρα σίγουρα θα το επισκεφθώ πάλι για να δοκιμάσω και τα υπόλοιπα πιάτα του

Καλό σαββατοκύριακο σε όλους σας

19 Φεβ 2016

Καταρχήν να σας καλησπερίσω όλους γιατί είναι η πρώτη μου κριτική για το 2016 και να ευχηθώ σε όλους καλές και σωστές γαστρονομικές κριτικές.
Ξεκινάω απο το θέμα της κράτησης. Πολύ καλές εντυπώσεις με συνεχόμενα τηλέφωνα για επιβεβαίωση ατόμων και που ακριβώς θέλουμε να κάτσουμε και τα τι αύτα. Πλήρως ικανοποιημένος σε αυτό το θέμα. Απο εκεί και πέρα τώρα το όλο συμβάν έλαβε χώρα 13/2/2016 με εμένα και άλλα 8 άτομα σύνολο δηλαδή 9. Είχα διαβάσει όλο αυτό των καιρό όλες τις κριτικές και τελικά δεν ήταν ακριβώς έτσι τα πράγματα. Μπορεί να είναι όντως εξυπηρετικοί αλλά απο γεύσεις μετριότητες (όχι όλα αλλά τα περίσσότερα).

Αναφορικά με το τραπέζι αν είναι να πάτε χειμώνα και κάτσετε στην σάλα που είναι για καπνίζοντες μία θα κρυώνετε και μία θα ζεσταίνεστε γιατί δεν είναι σωστά κλεισμένος ο χώρος και με τις σόμπες θα καίγεστε επάνω και στα πόδια θα κρυώνετε. Ο χώρος τίποτα το ιδιαίτερο. Η εξυπηρέτηση όντως πολύ καλή και φιλική.

Απο γεύσεις το μόνο που Άξιζε πραγματικά ήταν το πίατο ημέρας που ήταν κοτόπουλο πανέ με σάλτσα πέστο και τυρί απο επάνω πραγματικά πολύ καλό και το άλλο ήταν το πολύ καλό ροζέ κρασί που ήπιαμε. Εν ολίγης προορισμός που πας μιά φορά και με το ζόρι ξαναπηγαίνεις γιατί δεν έχει κάτι πολύ καλό να δώσει πάντα κατά την δική μου άποψη απο πλευράς γεύσεων. Τα δε γλυκά όλα κάτω του μετρίου εκτός απο το μπανόφι. Η παραγγελία τώρα που κάναμε ήταν η εξής

2*ποικιλία κρεάτων για 4 άτομα (αρκετά μεγάλη και γευστική στα μπιφτεκάκια γεμιστά και στα φιλετάκια χοιρινού που είχε μαριναρισμένα με μουστάρδα)

1*Λουκάνικο γεμιστό (τίποτα το ιδιαίτερο)

1*Πατατόφλουδες με σάλτσα γιαουρτιού (μέτριο και κρύες οι πατάτες)

1*Ανάμεικτη σαλάτα (αρκετά καλή)

1*Μαστέλο Χίου (κλασσικό)

1*Σπιτική Τυροκαυτερή (καλή)

1*Τηγανιά Κοτόπουλο (καλή επιλογή με ιδιαίτερη γεύση για τηγανιά)

1*Γεμιστά μανιτάρια (κακή επιλογή - μικρά και καθόλου γεύση)

1*Τυρόψωμο (αδιάφορο)

2*Ούζο Πλωμάρι

1Λ*Κρασί Ροζέ

0,5Λ*Κρασί Λευκό

200ΜΛ * Τσίπουρο Τυρνάβου (πολύ δυνατό χωρίς γλυκάνισσο)

3*Γκαζόζες

9*Ψωμί

1*Παγωτό σε κρούστα (το μόνο καλό)

1*Μηλόφι

1*Cheesecake

1*Γαλακτομπούρεκο

1*Σοκολατόπιτα

Σύνολο: 158,30 / 9 = 17,6

Όχι άσχημα για την ποσότητα που φάγαμε αλλά άσχημα γιατί δεν ήταν τόσο γευστικά όσο περιμέναμε.

20 Ιαν 2016

Έχω επισκεφθεί πολλές φορές το συγκεκριμένο μαγαζί απο την ημέρα που άνοιξε. Μπορεί όπως λένε πολλοί να είναι σχεδόν γεμάτο κάθε μέρα αλλά σίγουρα δεν συνδυάζεται και απο την ποιότητα την οποία περιμένεις απο ένα μαγαζί που έχει τόσο κόσμο.

Το πρώτο μεγάλο (-) ήταν και συνεχίζει να είναι η εξυπηρέτηση που έχει και ενώ το βλέπουν και το ακούν αυτοί που είναι υπεύθυνοι δεν αλλάζουν κάτι.

Το άλλο (-) είναι οι ποικιλίες και γενικά τα φαγητά δεν ανταποκρίνονται αφενώς στην τιμή του καταλογού και αφετέρου στην γεύση. Νομίζω για εκείνους που επισκέφτονται αρκετά μαγαζιά να καταλαβαίνουν ότι δεν χρειάζεται να σχολιάσω κάτι παραπάνω για το συγκεκριμένο χώρο.

20 Ιαν 2016

Ξεχωριστός χώρος για καπνίζοντες και μη. Μαγειρευτά κυρίως φαγητά. Αρκετά καλό χύμα κρασί. Όχι κάτι ιδιαίτερο σε γεύσεις. Αρκετός θόρυβος συνέχεια μέσα στο μαγαζί με αποτέλεσμα να χρειάζεται να φωνάζεις για να σε ακούσει ο άλλος στην παρέα σου. Καλή αλλά και γρήγορη εξυπηρέτηση. Ίσως και το πιο καλό σε αυτό το μαγαζί να είναι όντως η εξυπηρέτηση.

15 Απρ 2013

Η επίσκεψη έγινε Κυριακή 14/4 το απόγευμα. Με το που φτάνεις στο μαγαζί σε περιμένουν ευγενέστατοι παρκαδόροι γιατί στο σημείο αυτό δύσκολα παρκάρεις μόνος σου (γιατί δεν υπάρχουν θέσεις). Θα ξεκινήσω την κριτική για το μαγαζί αυτό με το θέμα καπνίζόντων και μη. Λοιπόν το μαγαζί είναι χωρισμένο ως εξής : στον εσωτερικό για τους μη και έξω για καπνίζοντες, ωραία ως εδώ. Το θέμα είναι όμως ότι στο συγκεκριμένο μαγαζι ένας απο τους λόγους που θα πάει κάποιος είναι και για την θέα. Έτσι που το έχουν χωρίσει για να δεις λίγο θάλασσα θα πρέπει να ξεκινήσεις το κάπνισμα. Το σχόλιασα πρώτο απο όλα γιατί το θεώρησα άδικο να γίνεται με τέτοια κριτήρια η επιλογή.

Περνάω τώρα στα υπόλοιπα.Ο χώρος και η εξυπηρέτηση είναι όντως πολύ καλές χώρις να γίνονται κουραστικές για τον πελάτη.Το φαγητό αν και οι μερίδες είναι όλες πολύ χορταστικές ήταν όλα ανάλατα και ότι φρεσκο σε ψάρι ζητήσαμε δεν υπήρχε παρά μόνο τα κατεψυγμένα. Αυτά που διαλέξαμε ήταν τα εξής για 2 άτομα : Σαλάτα Αγρού, Μαστέλο Χίου (πολύ καλή εκτέλεση με συνοδεία ούζου), Γαρίδες σαγανάκι, Καλαμάρι γεμιστό , Πατάτες (φρέσκιες και χωρίς λάδι) , 1 ούζο Βαρβαγιάννη = 51.5 €. Τα θεώρησα πολλά τα χρήματα και για αυτά που φάγαμε αλλά και για την ποιότητα.

Είναι πραγματικά ένα μαγαζί που σου αφήνει ανάμικτα συναισθήματα για το αν θα ξαναπάς ή όχι.

27 Μαι 2012

Μεσημέρι 27/5/2012, αν και με μία αρνητική προκατάληψη λόγω της υπερβολικής προβολής όλων των προσώπων που ασχολούνται με την μαζική εστίαση παρόλα αυτά πήρα την απόφαση τελευταία στιγμή και έκλεισα να πάω στο συγκεκριμένο εστιατόριο.

Οι εντυπώσεις άριστες σχεδόν σε όλα και ξεκινώ για να εξηγήσω αναλυτικά. Όπως είπα Κυριακή μεσημέρι ύστερα απο κράτηση (για 2 άτομα) την ίδια ημέρα. Κάτσαμε στην αυλή. Πολύ καλή τοποθέτηση όλων των τραπεζιών και χωρίς να είναι κολλητά το ένα με το άλλο. Με το που μπήκαμε μας περίμενε σχεδόν όλο το προσωπικό του service με πολύ επαγγελματισμό και με πολύ ευγένεια μας οδήγησαν στο τραπέζι μας. Με το που κάτσαμε ήρθε ο σερβιτόρος να μας ρωτήσει εάν θέλουμε νερό απλό ή ανθρακούχο.

Εν συνεχεία μας ήρθε ο κατάλογος. Κλασσικός κατάλογος botrini θα έλεγα , μικρός αλλά για όλα τα γούστα.Με το που μας έφεραν το νερό μαζί με το ψωμί και τα ορεκτικά (χρέωση μόνο στο νερό , τα υπόλοιπα χωρίς χρέωση!!), μας έφεραν μαζί και σαμπανιέρα με πόδι για να βάζουμε το νερό και να μην ζεσταίνεται. Το προσωπικό συνέχεια παρακολουθεί διακριτικά και γεμίζει τα ποτήρια συνέχεια με νερό ή ότι επιλέξετε για να πιείτε.

Στην επιλογή του φαγητού δίνει το προσωπικό ότι πληροφορία χρειάζετε κάποιος. Και σε κάθε πιάτο που μας έφερναν μας εξηγούσαν αναλυτικά το κάθε συστατικό (ακόμα και στα πρώτα ορεκτικά που φέρνουν).Μεγάλη έμφαση στην λεπτομέρεια σε όλα μέχρι και την σωστή απόσταση μεταξύ μαχαιριού και πηρουνιού.Τώρα αναφορικά στις γεύσεις όλες πολύ ιδιαίτερες και ωραίες.Τα μόνα μείον που βρήκα ήταν 2 πράγματα , το πρώτο είναι ότι επειδή τα πιάτα είναι κατηγορίας gourmet είναι λίγο μικρές και δεύτερο ότι έχει πιάτο που κοστίζει 17 ευρώ και την ίδια στιγμή έχει γλυκό στον κατάλογο που κοστίζει 12 ευρώ.Τώρα αναφορικά αυτά που πήραμε ήταν τα εξής :

α)Λαυράκι με μους απο μελιτζάνα , εκχύλισμα πιπεριάς Φλωρίνης και κρέμα απο λεμονόφυλλα (εντυπωσικό και σαν παρουσίαση , ανάλυση απο τον σερβιτόρο την ώρα που μας το έφερε για όλα τα συστατικά)
β)Ριζότο με καλαμάρι και εκχύλισμα ντομάτας και μετσοβόνε
γ)Ανάμεικτη σαλάτα με μεσογεικά αρώματα και κατσικίσιο τυρί
δ)Νερό μεταλλικό σε γυάλινο μπουκάλι
ε)1 ποτήρι Λευκό κρασί (παραγωγή Botrini)
ζ)1 μπύρα buckler 330ml
η)Τσουρέκι όπως στην χώρα των Βάσκων με παγωτό καφέ και μαρμελάδα κυδώνι (Όχι κάτι το ιδιαίτερο και αυτό μικρό αλλά ελαφρύ.Για την ακρίβεια δεν είναι τσουρέκι αλλά brioche καραμελωμένο)
θ)2 καφέδες espresso fredo (ανευ χρέωσης)
-----------------------------------------
Σύνολο 82 ευρώ.

Η συνολική εικόνα είναι πάρα μα πάρα πολύ καλή. Η κουζίνα του στην κυριολεξία λάμπει!!.Θα μπορούσε όμως λόγω της κρίσης να ήταν κατα 10% φθηνότερο (άποψη μου φυσικά). Η αλήθεια είναι ότι αναθεώρησα για τον Κο.Botrini προς τα θετικά.Έχει δημιουργήσει ένα μαγαζί που δουλεύει άκρως επαγγελματικά και με σεβασμό προς τον πελάτη και είναι κάτι σπάνιο στις μέρες μας να τα βρίσκεις και τα δύο ακόμα θέλω να σχολιάσω ότι η κουζίνα του εστιατορίου είναι ίσως πιο καθαρή και απο χειρουργείο.Ιδανικός χώρος θα έλεγα για εορτασμό γενεθλίων , ονομαστικών εορτών και επετείων.

Υγ.Εντύπωση κάνει ότι ο κατάλογος των κρασιών έρχεται σε tablet.Και να μην ξεχάσω και κάτι τελευταίο, θα πρέπει να βάλουν και άλλες μάρκες απο μπύρες.Τις βρήκα για επίπεδο τέτοιου μαγαζιού πολύ λίγες , μόνο 3 ετικέτες!!

18 Μαι 2012

Πάω στο συγκεκριμένο ταβερνάκι πολλά χρόνια τώρα.Τα κύριο χαρακτηριστικά του τόσα χρόνια που πηγαίνω είναι τα εξής :καλό και φθηνό φαγητό , πολύ καλή εξυπηρέτηση και μεγάλο ποσοστό πελατών νεαρές ηλικίες.

Οι τιμές κρίση ξεκρίση δεν αλλάζουν όλα αυτά τα χρόνια πάντα χαμηλές. Εκεί που θέλω να καταλήξω είναι ότι στην Φιλαδέλφεια σαφώς ναι υπάρχουν πολλά ταβερνάκια αλλά σαν την Ρούγα δεν είναι κανένα. Μπορεί να υστερεί απο "βιτρίνα" για κάποιον που θα περάσει απ΄'έξω αλλά πιστέψτε με μια δοκιμή θα σας κάνει θαμώνες στο ταβερνάκι αυτό.

Υγ.Για το καλοκαίρι διαθέτει μία πολύ ήσυχη και ωραία αυλή που αξίζει να πάει κάποιος.

09 Μαι 2012

Πήγαμε εχθές με μια παρέα 8 ατόμων με κουπόνια. Περάσαμε πάρα πολύ ωραία και δεν καταλαβαίνω τις τόσες υπερβολικά αρνητικές κριτικές για το συγκεκριμένο μαγαζί.

Μπορώ να πω ότι είναι μια καλή επιλογή για να πάει κάποιος για φαγητό εάν βρίσκεται στην Πλάκα. Το φαγητό τώρα ήταν αρκετά καλό και όλα τα φαγητά ήταν στο σύνολό φρέσκα.Όπως για παράδειγμα οι κομμένες στο χέρι πατάτες. Πήραμε λοιπόν Λαβράκι , Κοτόπουλο με Κάρυ και Ταλιατέλες με Σολωμό όλα υπέροχα. Από σαλάτες και ορεκτικά Ντάκο, Ρόκα Παρμεζάνα, Σαγανάκι Μύδια και Μανιτάρια Πλευρώτους.

Όλα τα πιάτα ήρθαν με πολύ καλή παρουσία και πάνω απ' όλα πολύ γευστικά. Ξεχώριζες δηλαδή σε κάθε πιάτα την κάθε γεύση. Σίγουρα είναι ένα μαγαζί που θα πήγαινα ξανά και ξανά. Τέλος το κόστος ανά άτομο ήταν 11 ευρώ + τα ποτά.

08 Ιαν 2012

Είναι μία πολύ καλή λύση για όποιον θέλει να φάει μακαρόνια σε πολύ καλές τιμές.Θα συμφωνήσω απόλυτα με τον προηγούμενο σχολιαστή.Πηγαίνω αρκετές φορές και τρώω στο συγκεκριμένο εστιατόριο.Ο χώρος είναι προσχηματικός και παραπέμπει σε ταχυφαγείο, όμως το μαγαζί αυτό αποτελεί αρκετά καλή λύση για μακαρόνια (απλά μακαρόνια-όχι αυθεντικό Ιταλικό, μην τρελαθούμε).

Τόσο από ορεκτικά όσο και από ζυμαρικά. Το μόνο που με απογοήτευσε λίγο ήταν η ποιότητα του κρέατος στα ζυμαρικά: όταν στον κατάλογο αναφέρεις ότι το πιάτο περιέχει "χοιρινά φιλετάκια", είναι άκομψο αυτό που έρχεται στον πελάτη να περιέχει ακανόνιστα κομμάτια εξαιρετικά λιπαρού κρέατος με όχι καλή γεύση. Το ίδιο ισχύει και για τα ζυμαρικά με κοτόπουλο. Γενικά θα αποφύγω σάλτσες με κρέας την επόμενη φορά.

Κατά τα άλλα η εξυπηρέτηση άψογη, βάζει τα γυαλιά σε πολύ ακριβότερα μαγαζιά. Οι τιμές φυσιολογικές προς φθηνές. Η γρανίτα φράουλα στο τέλος πολύ ωραία, όπως και το γεγονός ότι δεν επιχειρούν να επιβάλουν σε κανέναν εμφιαλωμένο νερό.